IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Прасешките са най-вкусни, но твърде тривиални. Ти си съвременна жена, трябва да подходиш вегански, екологично и диетично. Аз бих ти предложил да опиташ от запасите на Хемил от конските ребра на кончето кое го ухапа. Щото кой хапе, него го хапват. Поне у нас така. И Хемилио, предполагам, е последвал тази традиция. Обади се бе, остана ли ти от гвардоконското?
    Абсолютно го следвам!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Прасешки
      Прасешките са най-вкусни, но твърде тривиални. Ти си съвременна жена, трябва да подходиш вегански, екологично и диетично. Аз бих ти предложил да опиташ от запасите на Хемил от конските ребра на кончето кое го ухапа. Щото кой хапе, него го хапват. Поне у нас така. И Хемилио, предполагам, е последвал тази традиция. Обади се бе, остана ли ти от гвардоконското?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Ребърца телешки или от кенгуро? Щот ако са от кенгуроо, може те ритнат в зъбите докато ги ръфаш. Магарешките също.
        Прасешки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          A така, а може ли боб с кокали - как го готвеше баба (Бог да я прости), никъде другаде не съм ял такова нещо
          Червена буржоазка е била тая баба, щом е облажвала боба с кокали най-фино брадясали с остатки от месце и обилно костноомозъчени. Тия кокали сами са съобразявали как да се сготвят, че да не ги фърлят на кучетата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро и наздраве с вино и ребърца!
            Ребърца телешки или от кенгуро? Щот ако са от кенгуроо, може те ритнат в зъбите докато ги ръфаш. Магарешките също.

            Коментар


            • Може, щом от баба

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Добро утро и наздраве с вино и ребърца!
                A така, а може ли боб с кокали - как го готвеше баба (Бог да я прости), никъде другаде не съм ял такова нещо
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Добро утро и наздраве с вино и ребърца!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Не отчиташ някои подробности...

                    "Градивното натегачество" може и да ти дава някаква отсрочка, но това е /казвам го в прав текст/ - "спокойствието" на парализираната жертва, която едно красиво насекомо от рода "паякообразни" вече бавно, методично и безапелационно омотава в мрежата си, уверено в своята правота, породена от необходимостта - да продължи своя живот, както и този на потомството, заложен му от природата ...

                    Докато я омотават в мрежата - жертвата е спокойна и дори има усещането, че ѝ доставят удоволствие, защото усеща някакъв приятен гъдел тук-там, причинен от копринено-меките, но прекалено здрави въжета на паяжината...

                    Да ти обясня накратко, защо ОЩЕ грешиш, като ме поставяш в ОНЗИ списък /знаем, че дамата не се осланя само на паметта си, заета и с други женски много по-важни дела, като, например /съвсем случайно!/ - защо в дамската ми чанта има буквално всичко, но за да намеря необходимото съм задължена да я изсипя и разстеля на 3 до 4 кв. метра маса, не за друго, а защото ме мързи да се навеждам и да събирам падналите по пода - тоооолкова необходими неща в чантата ми!!!

                    Защо не съм в ОНЗИ списък! Трябва да бъдеш преди всичко тактик. Да знаеш какво да кажеш, за да попаднеш в игнора на дамата и тя да не чете постовете ти.

                    сФана лЕ? /съвсем не било трудно!/ Наздраве, но ми е рано да пия..., а чаят ми е супер!
                    Тактик нетактик аз в моите постове я насочвам към коктейла в главата ти, че със сламка да го изсмучи. Нещо е пригладняла и ожадняла напоследък, та притраква със зъби в тъмното. Наздраве за окончателните стратегии!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Ще превариш ти Чичи в списъка за отстрел. Ще го прередиш. Натискаш се виждам напред да излезеш с рогата, трофей да станеш. Наздраве за градивното натегачество!

                      Не отчиташ някои подробности...

                      "Градивното натегачество" може и да ти дава някаква отсрочка, но това е /казвам го в прав текст/ - "спокойствието" на парализираната жертва, която едно красиво насекомо от рода "паякообразни" вече бавно, методично и безапелационно омотава в мрежата си, уверено в своята правота, породена от необходимостта - да продължи своя живот, както и този на потомството, заложен му от природата ...

                      Докато я омотават в мрежата - жертвата е спокойна и дори има усещането, че ѝ доставят удоволствие, защото усеща някакъв приятен гъдел тук-там, причинен от копринено-меките, но прекалено здрави въжета на паяжината...

                      Да ти обясня накратко, защо ОЩЕ грешиш, като ме поставяш в ОНЗИ списък /знаем, че дамата не се осланя само на паметта си, заета и с други женски много по-важни дела, като, например /съвсем случайно!/ - защо в дамската ми чанта има буквално всичко, но за да намеря необходимото съм задължена да я изсипя и разстеля на 3 до 4 кв. метра маса, не за друго, а защото ме мързи да се навеждам и да събирам падналите по пода - тоооолкова необходими неща в чантата ми!!!

                      Защо не съм в ОНЗИ списък! Трябва да бъдеш преди всичко тактик. Да знаеш какво да кажеш, за да попаднеш в игнора на дамата и тя да не чете постовете ти.

                      сФана лЕ? /съвсем не било трудно!/ Наздраве, но ми е рано да пия..., а чаят ми е супер!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Толкова богат речник от сравнения! Изумен съм!


                        Морската кравичка /май/ беше синоним на Русалка...


                        Русалката, обаче - не се хареса на дамата, която публично, безапелационно заяви, че по-долу от Нимфа няма да падне /по гръб/...


                        Сега обаче отиваме на "анемична стопанка" - това "стопанка" - трябва да е повлияно от Джек Лондон..., че дори и пушка има в сюжета...


                        Анемична... и с пушка..., хммм - имам усещането, че се въртим в омагьосания кръг на мазохизма, май... ))


                        /това, че я определяш като спокойна, флегматична и меланхолична - изобщо не променя ситуацията, да знаеш! - вероятно те е парализирала вече и нямаш никакво усещане за необходимост от самосъхранение и съпротива.../
                        Ще превариш ти Чичи в списъка за отстрел. Ще го прередиш. Натискаш се виждам напред да излезеш с рогата, трофей да станеш. Наздраве за градивното натегачество!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          При такава спокойна, флегматична, меланхолична, анемичнастопанка що да се хаби като може се топли у краката й и да ръфа чорапите й...

                          Толкова богат речник от сравнения! Изумен съм!


                          Морската кравичка /май/ беше синоним на Русалка...


                          Русалката, обаче - не се хареса на дамата, която публично, безапелационно заяви, че по-долу от Нимфа няма да падне /по гръб/...


                          Сега обаче отиваме на "анемична стопанка" - това "стопанка" - трябва да е повлияно от Джек Лондон..., че дори и пушка има в сюжета...


                          Анемична... и с пушка..., хммм - имам усещането, че се въртим в омагьосания кръг на мазохизма, май... ))


                          /това, че я определяш като спокойна, флегматична и меланхолична - изобщо не променя ситуацията, да знаеш! - вероятно те е парализирала вече и нямаш никакво усещане за необходимост от самосъхранение и съпротива.../

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Арахна, дебелото псе е от породите, де използват за копане на трюфелЕ. Ама моето добиче лакомо, не става за лоф на гъби.
                            Наздраве!
                            При такава спокойна, флегматична, меланхолична, анемична стопанка що да се хаби като може се топли у краката й и да ръфа чорапите й. Чичи и той така би искал да е...... спокоен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Имам си прасенце, де ми копа трюфелкойни. Волатилността по-незабележима при тях.
                              Арахна, дебелото псе е от породите, де използват за копане на трюфелЕ. Ама моето добиче лакомо, не става за лоф на гъби.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                От къде го изкопа тоз трюфел!? Дан си продал някоя класна акция, че да си се видял с пари за такивата удоволствия!?
                                Наздраве!
                                Имам си прасенце, де ми копа трюфелкойни. Волатилността по-незабележима при тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X