IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Не, бре! Тоя коментар почти не го отразих. За статията, де се спрягаха мъжките професии и жените, за нея ти думам.
    Е там не помня кво съм изръсил ... все пак ше извЕняваш ко има нещо де ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Аааа къде бил ключа за палатката ...... съжалявам , ама тогава се включих не заради тебе , ами заради много точното определение , което дадоха на марандя ..."скапа всички теми през които мина и накрая се самоочисти "
      Не, бре! Тоя коментар почти не го отразих. За статията, де се спрягаха мъжките професии и жените, за нея ти думам.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Тарантул, не ми пускай Шушани и пърцани....

        пп Може, но само след 100 гр ракия и две бири...

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Кой, аз ли бре ?
          Гол в банята с Тянка влизам , само и само да ви спася от виртуален линч ...
          Да уточня - в банята, не в църквата...

          Наздраве !
          Вечно съм ти задължен. Дръж я се не подхлъзне на сапуня. За ръка я дръж, ей!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Кой, аз ли бре ?
            Гол в банята с Тянка влизам , само и само да ви спася от виртуален линч ...
            Да уточня - в банята, не в църквата...

            Наздраве !
            https://www.youtube.com/watch?v=Ge03Il1_C0E

            Айде хаирлия да е ... у банята де ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Пак се беше покрил докато кака ни изправяше пред стената....... на удоволствията. Но в последния момент отмени екзекуцията........ чрез садо-мазо. Вика, без Чиче не може. Списъкът не бил изпълнен. Та си кесим и те чакаме. Обади й се, че се явил. Наздраве за дочаканите веселби!

              П.п. Глей сега как ше почне се тръшка.
              Кой, аз ли бре ?
              Гол в банята с Тянка влизам , само и само да ви спася от виртуален линч ...
              Да уточня - в банята, не в църквата...

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Писах "хващайте", а не да се хващаме за лопатите.....
                Днес много ме мързи и смятам да се наслаждавам на 2-та см сняг от прозореца....

                пп Ще почакат до пролетта - слънцето и вятъра ще помагат.... ( може нещо младо и работливо да прояви някакво желание...Знае ли човек ..? )

                Наздраве за надеждите, дето умирали последни !
                Виде ли как я неутрализирах? Като писах, че ще се тръшка и не смее се обади. Фанал съм й дамара. Наздраве за точно прицеления удар!

                Оригиналната песен Шошана (1955)
                https://www.youtube.com/watch?v=FPDa1-BYYM0
                ШУШАНА ИСТИНСКИЯТ ОРИГИНАЛ - "Olivera Vuco Shoshana - 1966
                https://www.youtube.com/watch?v=NZUJ42Ocx5U
                ŠOŠANA DAH 1975
                https://www.youtube.com/watch?v=ObJ7tSulhQM
                ВИС-2 Шушана оригинал 1976г
                https://www.youtube.com/watch?v=O3rffrSfi_A
                Miki Sibinovic - Sosana - ( Audio 1977 )
                https://www.youtube.com/watch?v=SASnTWceB2c
                Песента Шушана през годините
                https://www.youtube.com/watch?v=nqmpzVla3dk
                Last edited by Trakatrak'; 11.02.2018, 12:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не се прави, че не ме разбираш. Тъкмо ме пофалиха незаслужено в коментарите под една статия и ти веднага се включи да изпортиш нещата.
                  Наздраве!

                  П.П. Няма как да ни превземат из отвътре, щот Колето бди на портала.
                  Аааа къде бил ключа за палатката ...... съжалявам , ама тогава се включих не заради тебе , ами заради много точното определение , което дадоха на марандя ..."скапа всички теми през които мина и накрая се самоочисти "

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Хммм, кажи му работохолик и повече няма нужда да го обиждаш.
                    Наздраве!

                    П.П. Дано си извършил основните агро мероприятия, та снега и студа да разбие буците.
                    Писах "хващайте", а не да се хващаме за лопатите.....
                    Днес много ме мързи и смятам да се наслаждавам на 2-та см сняг от прозореца....

                    пп Ще почакат до пролетта - слънцето и вятъра ще помагат.... ( може нещо младо и работливо да прояви някакво желание...Знае ли човек ..? )

                    Наздраве за надеждите, дето умирали последни !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      По една греена ракия и се хващайте за лопатите !

                      Наздраве и да ви спори риенето !
                      Хммм, кажи му работохолик и повече няма нужда да го обиждаш.
                      Наздраве!

                      П.П. Дано си извършил основните агро мероприятия, та снега и студа да разбие буците.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Що предател ма ...? Ми аз докат се люти битки бия с джЕндармеристите , вие тука само лаф моабет и блага ракия ...ше ви превземат отвътре тия гадове бе , запасвайте кой какво има и на орУжие !!!
                        Не се прави, че не ме разбираш. Тъкмо ме пофалиха незаслужено в коментарите под една статия и ти веднага се включи да изпортиш нещата.
                        Наздраве!

                        П.П. Няма как да ни превземат из отвътре, щот Колето бди на портала.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Мааани го, он у недела копа у Дивото да го не фанат любовниците му искат други работи. Дърто и кисело!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Кви лопати бе чичка ...неска е неделя бе , требе чиста риза и на църква ...
                            Мааани го, он у недела копа у Дивото да го не фанат любовниците му искат други работи. Дърто и кисело!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              По една греена ракия и се хващайте за лопатите !

                              Наздраве и да ви спори риенето !
                              Пак се беше покрил докато кака ни изправяше пред стената....... на удоволствията. Но в последния момент отмени екзекуцията........ чрез садо-мазо. Вика, без Чиче не може. Списъкът не бил изпълнен. Та си кесим и те чакаме. Обади й се, че се явил. Наздраве за дочаканите веселби!

                              П.п. Глей сега как ше почне се тръшка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !

                                По една греена ракия и се хващайте за лопатите !

                                Наздраве и да ви спори риенето !
                                Кви лопати бе чичка ...неска е неделя бе , требе чиста риза и на църква ...

                                Коментар

                                Working...
                                X