IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Аз предлагам да отнесеш молбата си към уважаемата модература, когато се сменят модитата и за кратко се засичат - едната издава смяната, другата я приема. Тогаз пак ще се нагласиш по средата и да та видим колку си неустоим.
    Наздраве!

    П.П. Ще замоля Арахна да визуализира ситуацията!
    Нещо такова на обратно. Отивайте да тренирате.


    Last edited by Trakatrak'; 12.02.2018, 20:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Бах маа му...

      Да не пише човек, че иска да изпие 50 гр коняк с две дами .....

      Кът се почнаха едни съчинения по картинка, направо да ти се отще и пиене и ядене.....Фантазии всякакви....Спрете се ! ( че шъ помоля Модито да ви банне за уронване на целомъдрения ми престиж...Неустоимо ще го помоля ! )

      Наздраве и умната !

      пп И църната, и русата...
      Аз предлагам да отнесеш молбата си към уважаемата модература, когато се сменят модитата и за кратко се засичат - едната издава смяната, другата я приема. Тогаз пак ще се нагласиш по средата и да та видим колку си неустоим.
      Наздраве!

      П.П. Ще замоля Арахна да визуализира ситуацията!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Бах маа му...

        Да не пише човек, че иска да изпие 50 гр коняк с две дами .....

        Кът се почнаха едни съчинения по картинка, направо да ти се отще и пиене и ядене.....Фантазии всякакви....Спрете се ! ( че шъ помоля Модито да ви банне за уронване на целомъдрения ми престиж...Неустоимо ще го помоля ! )

        Наздраве и умната !

        пп И църната, и русата...
        Като усети как го редя на топло и меко веднага почна прави маньовъра с отрицанието, дано потвърдя. Потвърждавам бе, качвай се отгоре. Но първо черпи и ти водчица. За теб може и дюлева да черпиш, що знам, че нямаш и ще се притесняваш.

        Коментар


        • Бах маа му...

          Да не пише човек, че иска да изпие 50 гр коняк с две дами .....

          Кът се почнаха едни съчинения по картинка, направо да ти се отще и пиене и ядене.....Фантазии всякакви....Спрете се ! ( че шъ помоля Модито да ви банне за уронване на целомъдрения ми престиж...Неустоимо ще го помоля ! )

          Наздраве и умната !

          пп И църната, и русата...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata

            Не е за мене тая работа ... стрелбата с право мерене най ми допада , всичко друго е бошлаф... водка немам ...само кайсийка и грозданка ...може с малко сланинка чеснова за мезенце ... ама малко !
            Снаййййперизд!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Аз мислА, чИ, сравнението с триглавата ламя не е така добре изпипано..., доста митологично е.

              Несравнимо по-доброто е със свирепата и ненормално изгладняла след интимните отношения богомолка...

              Богомолката, дори и да не тепе - ако любителят на сексуални удоволствия мъжкар - няма светкавичната реакция да изчезне веднага, а се прехласне по измамната сладост - остава без всякаква глава /на раменете или каквато си има друга там/...

              Наздраве за светкавичната реакция, още преди богомолецът да е свършил /с актуването/!
              Тъй, тъй, ще прибягваш между сачмите. Ако това изобщо е възможно. Черпи и ти водчица за ценните напътствия какво да правиш кога чуеш, че се пуца.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                В размисъл ме хвърли. Ако може картинка или схема да покажеш.
                Наздраве!
                Пиша, ти си представяй, щот образно пиша. Двете с Леля сте се гушнали, А Чиче ви се качил на главите. Картинка мечта. Черпи и ти водчица за ценната визуализация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata

                  Ей мама му стара, бетер пубери сте ... ми те учениците ше ви се смеят бе ...
                  Ти пък!? От словоблудство не се ли вълнуваш? Или ти ги громиш в розовата тема с пряка реч и пряк огън. Политиците първо се учат да се въртят около темата и да клонят към проблемата, чак тогава ги пускат да говорят пред публика. Учи се, може да станеш кмет, да кажем. Черпи сега хубава водчица за ценния съвет. С портокалов сок. Отделно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata

                    Ей мама му стара, бетер пубери сте ... ми те учениците ше ви се смеят бе ...
                    Трай и ти сега, бре! Аз съм инджинер и съм свикнала да работя със схеми. Може и картинки - 3D, 4D и т.н.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Ше те пресират бе, абдал. Питай, може ли отгоре? Ама то с питане не става.
                      В размисъл ме хвърли. Ако може картинка или схема да покажеш.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Днес никой не даде каве,затва и аз се нареждам за бутилката на Леля
                        Малеей, свато. Пропуснала съм те сутринта, ама бях са разстроила малко. Сега, след като се разчорлих из кадастъра, настроението ми се приповдигна. Ей ти кафето.

                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Това е трайно популярна тема. Дори аз съм я разработвал. Това ни спасява. Що ако много бързо бегаха, щяхме се затрием. Лошото в случая е, че таа много не бега, ама яко тепе. Та ако Чиче по-слабичък и вземе не свърши работа къфто грохнал, ше и пердах отнесе. Измамена жена - триглава ламя. Наздраве за размножителните инстинкти!

                          Аз мислА, чИ, сравнението с триглавата ламя не е така добре изпипано..., доста митологично е.

                          Несравнимо по-доброто е със свирепата и ненормално изгладняла след интимните отношения богомолка...

                          Богомолката, дори и да не тепе - ако любителят на сексуални удоволствия мъжкар - няма светкавичната реакция да изчезне веднага, а се прехласне по измамната сладост - остава без всякаква глава /на раменете или каквато си има друга там/...

                          Наздраве за светкавичната реакция, още преди богомолецът да е свършил /с актуването/!

                          Коментар


                          • Древна българска мъдрост:
                            "заспала змия и стар ч е п не се прескачат"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Добре, че има сняг в гората. Да взема и да се подхлъзна, инак 4i40 въобще не може ме стигна.
                              Наздраве!
                              То накрая ти ще го гониш, ка гледам. Горкото Чиче!
                              Да пием за обиграните жени!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Тук малко на асоциацията с "бягащата" от петела кокошка - ми се чини, че сте докарали...

                                Бяга, бяга Тя отпредЕ, но се поспирва от време на време с въпроса: "не бягам ли прекалено бърЖе?"...

                                ... с подтекста: "Тоя дундьо /не правя аналогия с колеги от форума!/ - така и няма да ме стигне, а ще забърше първата, която види да стои кротко встрани от него..." ))
                                Това е трайно популярна тема. Дори аз съм я разработвал. Това ни спасява. Що ако много бързо бегаха, щяхме се затрием. Лошото в случая е, че таа много не бега, ама яко тепе. Та ако Чиче по-слабичък и вземе не свърши работа къфто грохнал, ше и пердах отнесе. Измамена жена - триглава ламя. Наздраве за размножителните инстинкти!

                                Коментар

                                Working...
                                X