IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata

    Абе ритам аз , ама файда нема ... иСтървахме ви края ... жени-инджинери , жени-меринджеи ... развали-семейство !
    А ..., викаш да си седим дома, да гледаме децата, да се грижим за къщата и да чакаме да ви фане критическата около петдесет, че тогава вие да развалите семейството, кат се прехласнете по нещо 20 - 25 годишно!?
    Темата дълга, широка и доволно дълбока. Не ходи да разваляме ведрата атмосфера на Кръчмата с полуистини от къмто и двете заинтересовани страни.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ша ма извиниш, ама тоя рожден ден бетер циганска сватба се проточи.
      Да са ти живи и здрави!

      П.П. На прав път си с бурканите. През последните години и аз така съхранявам месото, което купувам от разни ятаци.
      Баш циганска сватба си стана, но то едно време всеки месец им празнувахме до навършването на 1 годинка, така че нищо ново под слънцето. Пък и всеки носи по нещо за чаветата, та не съм на минус
      Наздраве
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata

        Ше има слънчеви очила посред зима , ама де да видим ...
        Чужденеций, ясно що риташ кът айгър срещу Истанбулската конвенция.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Днес за 4-ти път празнувам РД на децата с леля им (другата седмица ще е за пети - с кака им).
          Та съм на салата със суши:

          Свинско от буркан - любимото ми - купувам си македонска наденица с праз от Ново село (8 кинта килото - уникална работа, с нищо не може да се сравни с това, дето се прави от нашата страна на Стара България) и я слагам в буркани. Догодина щеси купя 50 кила - свинска, пилешка и мешана

          за десерт - торта праскови с маскарпоне от 100 грама трътки, както ги наричам

          И всичко полято обилно с портвайн - резерва от ходенето ми на млади години, когато бях истински човек, защото човекът е човек, когато е на път. Наздраве!
          Ша ма извиниш, ама тоя рожден ден бетер циганска сватба се проточи.
          Да са ти живи и здрави!

          П.П. На прав път си с бурканите. През последните години и аз така съхранявам месото, което купувам от разни ятаци.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            ТоА пА! Хем Ше те черпА, хем пък да се разкарвам по късни доби! Те черпА - кО дал Господ!

            Значи - една бутилчица беше останала на рафта. Не бях вземал друг път. Взех я! Не сгреших! Крушова, Троянска. 42%.
            Сортът на крушите може и да няма голямо значение /не съм спец/ - WILLIAMS.

            Крайният продукт е супер! Наздраве, че бързо върви /и глава не боли/!



            http://prikachi.com/images/829/9264829f.png
            Вилямката е добре. Благодарско!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Тъй, тъй, ще прибягваш между сачмите. Ако това изобщо е възможно. Черпи и ти водчица за ценните напътствия какво да правиш кога чуеш, че се пуца.

              ТоА пА! Хем Ше те черпА, хем пък да се разкарвам по късни доби! Те черпА - кО дал Господ!

              Значи - една бутилчица беше останала на рафта. Не бях вземал друг път. Взех я! Не сгреших! Крушова, Троянска. 42%.
              Сортът на крушите може и да няма голямо значение /не съм спец/ - WILLIAMS.

              Крайният продукт е супер! Наздраве, че бързо върви /и глава не боли/!



              http://prikachi.com/images/829/9264829f.png

              Коментар


              • Днес за 4-ти път празнувам РД на децата с леля им (другата седмица ще е за пети - с кака им).
                Та съм на салата със суши:

                Свинско от буркан - любимото ми - купувам си македонска наденица с праз от Ново село (8 кинта килото - уникална работа, с нищо не може да се сравни с това, дето се прави от нашата страна на Стара България) и я слагам в буркани. Догодина щеси купя 50 кила - свинска, пилешка и мешана

                за десерт - торта праскови с маскарпоне от 100 грама трътки, както ги наричам

                И всичко полято обилно с портвайн - резерва от ходенето ми на млади години, когато бях истински човек, защото човекът е човек, когато е на път. Наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Малеей, свато. Пропуснала съм те сутринта, ама бях са разстроила малко. Сега, след като се разчорлих из кадастъра, настроението ми се приповдигна. Ей ти кафето.

                  Наздраве!
                  Нищо Кака,по добре късно отколкото никога

                  Ма вече трябва друго да се пие......
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Като усети как го редя на топло и меко веднага почна прави маньовъра с отрицанието, дано потвърдя. Потвърждавам бе, качвай се отгоре. Но първо черпи и ти водчица. За теб може и дюлева да черпиш, що знам, че нямаш и ще се притесняваш.
                    Да бе, даа.....

                    Господ ме пази от приятели, дет ме уреждат с тва и онова и ме качват тук и там...И най - вече ми пият пиенето....

                    Благодаря, мерси, йок...

                    Наздраве !

                    пп Айде да се затопля, че има дръвчета да се пръскат, зеленчуци да се сеят, земя да се рови.....Тарантул да се мори...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Аз предлагам да отнесеш молбата си към уважаемата модература, когато се сменят модитата и за кратко се засичат - едната издава смяната, другата я приема. Тогаз пак ще се нагласиш по средата и да та видим колку си неустоим.
                      Наздраве!

                      П.П. Ще замоля Арахна да визуализира ситуацията!
                      Нещо такова на обратно. Отивайте да тренирате.


                      Last edited by Trakatrak'; 12.02.2018, 21:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Бах маа му...

                        Да не пише човек, че иска да изпие 50 гр коняк с две дами .....

                        Кът се почнаха едни съчинения по картинка, направо да ти се отще и пиене и ядене.....Фантазии всякакви....Спрете се ! ( че шъ помоля Модито да ви банне за уронване на целомъдрения ми престиж...Неустоимо ще го помоля ! )

                        Наздраве и умната !

                        пп И църната, и русата...
                        Аз предлагам да отнесеш молбата си към уважаемата модература, когато се сменят модитата и за кратко се засичат - едната издава смяната, другата я приема. Тогаз пак ще се нагласиш по средата и да та видим колку си неустоим.
                        Наздраве!

                        П.П. Ще замоля Арахна да визуализира ситуацията!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Бах маа му...

                          Да не пише човек, че иска да изпие 50 гр коняк с две дами .....

                          Кът се почнаха едни съчинения по картинка, направо да ти се отще и пиене и ядене.....Фантазии всякакви....Спрете се ! ( че шъ помоля Модито да ви банне за уронване на целомъдрения ми престиж...Неустоимо ще го помоля ! )

                          Наздраве и умната !

                          пп И църната, и русата...
                          Като усети как го редя на топло и меко веднага почна прави маньовъра с отрицанието, дано потвърдя. Потвърждавам бе, качвай се отгоре. Но първо черпи и ти водчица. За теб може и дюлева да черпиш, що знам, че нямаш и ще се притесняваш.

                          Коментар


                          • Бах маа му...

                            Да не пише човек, че иска да изпие 50 гр коняк с две дами .....

                            Кът се почнаха едни съчинения по картинка, направо да ти се отще и пиене и ядене.....Фантазии всякакви....Спрете се ! ( че шъ помоля Модито да ви банне за уронване на целомъдрения ми престиж...Неустоимо ще го помоля ! )

                            Наздраве и умната !

                            пп И църната, и русата...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata

                              Не е за мене тая работа ... стрелбата с право мерене най ми допада , всичко друго е бошлаф... водка немам ...само кайсийка и грозданка ...може с малко сланинка чеснова за мезенце ... ама малко !
                              Снаййййперизд!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Аз мислА, чИ, сравнението с триглавата ламя не е така добре изпипано..., доста митологично е.

                                Несравнимо по-доброто е със свирепата и ненормално изгладняла след интимните отношения богомолка...

                                Богомолката, дори и да не тепе - ако любителят на сексуални удоволствия мъжкар - няма светкавичната реакция да изчезне веднага, а се прехласне по измамната сладост - остава без всякаква глава /на раменете или каквато си има друга там/...

                                Наздраве за светкавичната реакция, още преди богомолецът да е свършил /с актуването/!
                                Тъй, тъй, ще прибягваш между сачмите. Ако това изобщо е възможно. Черпи и ти водчица за ценните напътствия какво да правиш кога чуеш, че се пуца.

                                Коментар

                                Working...
                                X