IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Добро утро и наздраве, Коле!
    Леля !!!
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Честит патронен празник голям! Наздраве за Трифон Великолепни!
      https://www.youtube.com/watch?v=n_7hzHcQBv0
      https://www.youtube.com/watch?v=LDUkmO_BoIo
      https://www.youtube.com/watch?v=buJVKwVUAdY
      https://www.youtube.com/watch?v=B40r_2iJwHk

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        Емеля,
        БЕС дезинфорцийя, ща помоля...
        (хлябарки НЯМА, а паека е ПРИХОДЯЩ. знАм го него..)
        В заведението има ИЗКЛЮЧИТЕЛНО люде. Възпитани, сресани и с ВИСШИ идеали в сърцата и дошите ! Карпацкия вълк в двора озат е ОХРАНА.
        Технически, псуване е възможно и при тотална липса на конпания... Важен е ИЗКАЗА и енергията... !!!
        Исках да кажа ..
        Доброутро дЕ !
        Добро утро и наздраве, Коле!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Тука с две хлебарки и едно паяче си казвам наздраве....

          Срамота ,нема джун джан кой да напсуваш....

          На празника....

          сабалям ша наскочите с пасти, торти и фалафели....

          кел файда....
          Свато, в 02:43 нормалните хора спим. Щот сме приключили с дневните и среднощните си ангажименти
          Наздраве и честит празник!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • аз го изпразнувах на първи, пък не обичам да завтарям, като в онзи лаф - ще ме зафтаряш ли, или да се огащвам Но като сте рекли - Наздраве да е!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Тука с две хлебарки и едно паяче си казвам наздраве....

              Срамота ,нема джун джан кой да напсуваш....

              На празника....

              сабалям ша наскочите с пасти, торти и фалафели....

              кел файда....
              Емеля,
              БЕС дезинфорцийя, ща помоля...
              (хлябарки НЯМА, а паека е ПРИХОДЯЩ. знАм го него..)
              В заведението има ИЗКЛЮЧИТЕЛНО люде. Възпитани, сресани и с ВИСШИ идеали в сърцата и дошите ! Карпацкия вълк в двора озат е ОХРАНА.
              Технически, псуване е възможно и при тотална липса на конпания... Важен е ИЗКАЗА и енергията... !!!
              Исках да кажа ..
              Доброутро дЕ !
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Тука с две хлебарки и едно паяче си казвам наздраве....

                Срамота ,нема джун джан кой да напсуваш....

                На празника....

                сабалям ша наскочите с пасти, торти и фалафели....

                кел файда....
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Айде Наздравееее

                  Честит празник,кой как го чувства

                  Азе празнувам зарезан
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Нареждам са на тезгяха,и чакам да стане 24:00, и откривам празника
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Вярно, че Галапагос бяха територия на Еквадор.
                      Наздраве!

                      П.П. И преди ти писах. Тея неща Неизбежната /Атропа/ ги решава.
                      Фатум, булка, ама не знам за къде ще те фати. Питай Чичи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        С костенурките, булка, с екваториалните костенурки. Живот и здраве! Дал Бог всекиму!
                        Вярно, че Галапагос бяха територия на Еквадор.
                        Наздраве!

                        П.П. И преди ти писах. Тея неща Неизбежната /Атропа/ ги решава.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Само кажи кога да започна да ти чуруликам. Днес съм в бодро настроение.
                          Наздраве!
                          На празника, на празника с мерак. Ний сме подготвили сирене Бри си запушваме ушите. Гардже грознопойно такова!
                          П.п. Може и танци да приложиш. На прът. За скачане. Или подпиране. Или увъртане. Колко да ни отвлечеш вниманието от акустичната среда.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            А бе, вие с орлите ли са каните да живеете!?
                            Наздраве!
                            С костенурките, булка, с екваториалните костенурки. Живот и здраве! Дал Бог всекиму!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Незнам какво си фантазираш, но аз си го изконсумирах преди да се излюпиш. Просто дълго се наслаждавах, на послевкуса и късно благодарих
                              Да бе, да, изконсумира това, което оставих като послепродукт. Но щом ти е харесало, успешно съм го произвел. Наздраве за Великата илюзия.
                              П.п. Аз започнах с водка Дикая (...)утка. Доволно!. Празника отрано требва се уважи.
                              Last edited by Trakatrak'; 13.02.2018, 21:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata
                                Нагласихте ли подаръците бе , убавци / и убавици.../ ... айде там на еротичните червени прашки и т.н. ...или само ша са комкаме ...
                                В Кръчмата се празнува Св. Трифон Зарезан. По случай патронният празник на заведението, Колето черпи каквото има на бара и в избата.
                                Ако отвориш друга тема със съответната насоченост, ще споделим и за подаръците.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X