IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    jameson, се предполага. Коле, потна загорка?
    м ...
    Жейнсън одборкан ? .... МОЖЕ. !!
    Загорска ? МОЖЕ...!
    Запотена ... ? ТРЯБВА !
    Last edited by Колчо Слепеца; 14.02.2018, 11:01.
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

      Не че ви се меса в повторенята с Груеца, ама КОКО има в БУРКАНА от композицията ?
      jameson, се предполага. Коле, потна загорка?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        [ATTACH=CONFIG]n3298688[/ATTACH]
        Никакво огащване! https://m.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ
        Не че ви се меса в повторенята с Груеца, ама КОКО има в БУРКАНА от композицията ?
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          [ATTACH=CONFIG]n3298688[/ATTACH]
          Никакво огащване! https://m.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ
          Велико, Lelq, И супер тематично. Благодаря - какво му трябва да човек(мъжа, че да няма обидени) - виски, мръвка, сгодни женици и една блага дума. Ей така като ми рекат, и налитам за повторение. Наздраве!

          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            [ATTACH=CONFIG]n3298688[/ATTACH]
            Никакво огащване! https://m.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ
            Лелче, твоите ръце ли са в тесто, за де сте месили тестото за празничната погача? Кака сигур отстрани киризила само и давала досадни указания. Пак добре сте се сетили, че виното върху хляб се полива. Наздраве за оправните моми хлебарки!

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	cookie-rookie-irish-bread-pudding-with-whiskey-caramel-sauce-3-of-11.jpg
Views:	1
Size:	55.4 КБ
ID:	3298701
              Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Свато, в 02:43 нормалните хора спим. Щот сме приключили с дневните и среднощните си ангажименти
              Наздраве и честит празник!
              Наздраве, tnm!
              Last edited by Lelq; 14.02.2018, 09:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                аз го изпразнувах на първи, пък не обичам да завтарям, като в онзи лаф - ще ме зафтаряш ли, или да се огащвам Но като сте рекли - Наздраве да е!
                Click image for larger version

Name:	Jameson-Whiskey-Blue-Cheese-Burger-with-Guinness-Cheese-Sauce-Crispy-Onions-1.jpg
Views:	1
Size:	51.7 КБ
ID:	3298688
                Никакво огащване! https://m.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Тука с две хлебарки и едно паяче си казвам наздраве....

                  Срамота ,нема джун джан кой да напсуваш....

                  На празника....

                  сабалям ша наскочите с пасти, торти и фалафели....

                  кел файда....
                  Мдааа, това с хлебарките много коментари ще предизвикаш. Сигурно имаш предвид две моми, де месят хляб? Аз таковата, да не влезеш и ти у списъка баш на празника. Че бая илюминация има да пада.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    аз го изпразнувах на първи, пък не обичам да завтарям, като в онзи лаф - ще ме зафтаряш ли, или да се огащвам Но като сте рекли - Наздраве да е!
                    Пиенето без повод е сиво ежедневие, а това с повод - светъл празник. По друг начин някак се чувства тялото и душата /дет са вика, няма нужда от оправдание за определен вид състояние/.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Добро утро и наздраве, Коле!
                      Леля !!!
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Честит патронен празник голям! Наздраве за Трифон Великолепни!
                        https://www.youtube.com/watch?v=n_7hzHcQBv0
                        https://www.youtube.com/watch?v=LDUkmO_BoIo
                        https://www.youtube.com/watch?v=buJVKwVUAdY
                        https://www.youtube.com/watch?v=B40r_2iJwHk

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                          Емеля,
                          БЕС дезинфорцийя, ща помоля...
                          (хлябарки НЯМА, а паека е ПРИХОДЯЩ. знАм го него..)
                          В заведението има ИЗКЛЮЧИТЕЛНО люде. Възпитани, сресани и с ВИСШИ идеали в сърцата и дошите ! Карпацкия вълк в двора озат е ОХРАНА.
                          Технически, псуване е възможно и при тотална липса на конпания... Важен е ИЗКАЗА и енергията... !!!
                          Исках да кажа ..
                          Доброутро дЕ !
                          Добро утро и наздраве, Коле!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Тука с две хлебарки и едно паяче си казвам наздраве....

                            Срамота ,нема джун джан кой да напсуваш....

                            На празника....

                            сабалям ша наскочите с пасти, торти и фалафели....

                            кел файда....
                            Свато, в 02:43 нормалните хора спим. Щот сме приключили с дневните и среднощните си ангажименти
                            Наздраве и честит празник!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • аз го изпразнувах на първи, пък не обичам да завтарям, като в онзи лаф - ще ме зафтаряш ли, или да се огащвам Но като сте рекли - Наздраве да е!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Тука с две хлебарки и едно паяче си казвам наздраве....

                                Срамота ,нема джун джан кой да напсуваш....

                                На празника....

                                сабалям ша наскочите с пасти, торти и фалафели....

                                кел файда....
                                Емеля,
                                БЕС дезинфорцийя, ща помоля...
                                (хлябарки НЯМА, а паека е ПРИХОДЯЩ. знАм го него..)
                                В заведението има ИЗКЛЮЧИТЕЛНО люде. Възпитани, сресани и с ВИСШИ идеали в сърцата и дошите ! Карпацкия вълк в двора озат е ОХРАНА.
                                Технически, псуване е възможно и при тотална липса на конпания... Важен е ИЗКАЗА и енергията... !!!
                                Исках да кажа ..
                                Доброутро дЕ !
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X