IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Дубрутру.

    Хубаво е да си имаме "лице" ,което да следи за правописа и препинателните знаци дали са поставени правилно.

    (не,че е важно във форума,но явно стар даскал,няма си работа)

    за сведение на лицето,бях роден и дори помня,че и тук държахме отключени жилищата си.

    ще удостоя "лицето" с мълчание за по нататъчни коментари,с цел избягване на конфликти,често породени от разликите във виждането за нещата от различните поколения.

    хубав ден.

    Наздраве!
    Не отклонявай вниманието към даскала. Ти кажи с камелите как се спогодихте. Междудругото, на хаджилък се е ходило пеш. В краен случай на гърба на некоя гъжа Камел. Та не може да минеш още за Хаджи Хемил.

    Коментар


    • Сопри се бре, Емиле, глей си живота и не се занимаавй с глупости - ти сам решаваш какво, кога, къде и как, а не някой да ти дава наклон на детеродния орган Иначе при не че няма запетайка - да те скастря и аз, че да ми теглиш и на мен една

      Кажи за Джерузалем, че и аз го обмислям с един твой адаш, евреец при това, но още малко ме е страх, та затова ще направя пак една разходка до Атон, пък после може и Джерузалем. Дай инфо какво, как, само там ли бяхте, топна ли в морето, дето наш Бойко го утрепал, като ходил на лов за океани, и т.н.

      И сложи нещо еврейско за разпивка, само да не е като от оня стар виц, дето вече съм го поствал, що не харедват еврейците
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Доколкут си спомням Арахната е споменавал, че е с бърз метаболизъм - ящен, но кльощав. Начи ... това дето са открили хамериканците не важи за него.
        Наздраве!
        Малей че злопаметна. Не си спомням, ама май я докачах на притежание на суджуци. Какво ли ми е наготвила в ответ. Дано не е суджук, щото от тоя, де го отмъкнах ми втръсна веч.
        Слабичък съм що съм натрениран. Е, сега се връщам от смазваща 15-минутна тренировка на площадката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Дубрутру.

          Хубаво е да си имаме "лице" ,което да следи за правописа и препинателните знаци дали са поставени правилно.

          (не,че е важно във форума,но явно стар даскал,няма си работа)

          за сведение на лицето,бях роден и дори помня,че и тук държахме отключени жилищата си.

          ще удостоя "лицето" с мълчание за по нататъчни коментари,с цел избягване на конфликти,често породени от разликите във виждането за нещата от различните поколения.

          хубав ден.

          Наздраве!


          Нека /като стар даскал/ те успокоя, моето момче: нещата не са трудни, за да ги научиш. Нещо повече: забравяш, че вече можеш /точно тук!/ - да ползваш и интернет... Просто трябва да отделиш време и в тая посока. Обещаваш ли да не се излагаш повече?

          Коментар


          • Дубрутру.

            Хубаво е да си имаме "лице" ,което да следи за правописа и препинателните знаци дали са поставени правилно.

            (не,че е важно във форума,но явно стар даскал,няма си работа)

            за сведение на лицето,бях роден и дори помня,че и тук държахме отключени жилищата си.

            ще удостоя "лицето" с мълчание за по нататъчни коментари,с цел избягване на конфликти,често породени от разликите във виждането за нещата от различните поколения.

            хубав ден.

            Наздраве!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Пълничките пияндури живеят по-дълго.....
              Тва са открили хамерикански изследователи.

              пп Сигурно щото по-често ( го ) вдигат наздравици ...

              Наздраве !
              Доколкут си спомням Арахната е споменавал, че е с бърз метаболизъм - ящен, но кльощав. Начи ... това дето са открили хамериканците не важи за него.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ъхъъ, вероятно и за земетресението, де ви тресна рано сутрината, аз съм виновна!?
                Наздраве!
                Знаеш ти, знаеш кво си бъркала в казана. И как с краче си тропнала. Та чак на Чиче гащите щяха да паднат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Нещо не мога разбра майтапа ти с Арахната.
                  Наздраве!
                  Пълничките пияндури живеят по-дълго.....
                  Тва са открили хамерикански изследователи.

                  пп Сигурно щото по-често ( го ) вдигат наздравици ...

                  Наздраве !
                  Last edited by RUBLA; 22.02.2018, 15:11.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Ооо,рахат,хубаво си е у дома ,благодарско.

                    Инак израелите не са лоши хора,просто по някои теми имат различно мислене от масите,и си го устояват упорито.

                    Не можех да повярвам на очите си как си оставят отключени-колела,мотори,коли,дори жилища.

                    Но ,като видях 18-годишни девойки,облечни с военни униформи,с автомати да се разхождат по улици и паркове,нещата се подредиха в главата ми
                    Хайде де, изплюй камъчето. Срещнахте ли се с гъжа Камел? Целивахте ли се? Смучки правихте ли? Или направо се нахвърлихте се хапите? Палавник си тиии! Тихичко да ти река, там де беше ги наказаха отдавна за содомия, ама аз смятам, че с камили може. Наздраве за пустинните нрави!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Ти провери ли това да не е ехо от къде фуча вчера и разбърка атмосферните слоеве? Като си в центъра, ще внимаваш как фучиш и трещиш, че от Бургас до София разваляш климатичната обстановка.
                      Ъхъъ, вероятно и за земетресението, де ви тресна рано сутрината, аз съм виновна!?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Добро утро, клиентела на Кръчмата!

                        Пак завя, пак зафуча ... Зимата не иска да си тръгне.
                        Наздраве!.
                        Ти провери ли това да не е ехо от къде фуча вчера и разбърка атмосферните слоеве? Като си в центъра, ще внимаваш как фучиш и трещиш, че от Бургас до София разваляш климатичната обстановка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !


                          Добри новини за Тарантул.....Не му трябват гири, лостове, ,бягащи пътеки и бабички...

                          Наздраве !
                          Това за наднорменото на стари години е известно от 10 години. А човешкият опит е доказал, че най-добрият консерватор е алкохола. Но аз съм млад още и спирта си позволявам го пия нередовно по много, пък кога вдигна пет килца, гледам ги върна с шест. Чичи обаче редовно по малко и се изказва като добре натежал късен чичка, подготвящ мазнинна отбрана срещу бактерии и други досади. Есента на патриарха.
                          Last edited by RUBLA; 22.02.2018, 15:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !


                            Добри новини за Тарантул.....Не му трябват гири, лостове, ,бягащи пътеки и бабички...

                            Наздраве !
                            Нещо не мога разбра майтапа ти с Арахната.
                            Наздраве!
                            Last edited by RUBLA; 22.02.2018, 15:10.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добро утро !


                              Добри новини за Тарантул.....Не му трябват гири, лостове, ,бягащи пътеки и бабички...

                              Наздраве !
                              Last edited by RUBLA; 22.02.2018, 15:09. Причина: Линк към конкурентна медия.

                              Коментар


                              • Добро утро, клиентела на Кръчмата!

                                Пак завя, пак зафуча ... Зимата не иска да си тръгне.
                                Наздраве!.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X