IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мерси, тнм, за мен е - името никога не съм си го крил, а и с гордост го нося, тъй като съм кръстен на дядо си (Бог да го прости!) Пък и немалко хора от форума ме познават, така че за знайни и незнайни герои - Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Мерси за инфото, Емиле, ще гледам да отида, но да видим кога ще е, че аз кой знае какъв зор за там нямам, но свата много иска да е хаджия. За Джерузалем с влак ли ходи? Неорганизирано или екскурзия, че аз организираните неща хич не ги тача

      Днес пиенето е от мен, благодаря за пожеланията
      Ако си именник - да си жив и здрав! Ще се прежаля на едно уиски.
      Наздраве!

      П.П. Понеже е празник и на конете, една случка да разкажа.
      Имам познат, който е дентален дофтур. Но между другото и с коне се занимава.
      Преди година в един елитен развъдник поразили страхотен млад жребец, с родословие. Баща с купи, майката и тя с награди, кончето с повреден крак ... гласели го за ромите.
      Моят познат го съжалил, дал им пари и взел жребеца. Като го докара в заграждението и като го пусна - мъка, не е за гледане. Куца, омърлушено, без грам живец. Викам му на моя познат, че това животно няма да стори. Това беше през есента.
      Миналата седмица ходих при моя познат и му викам да ми оседлае някоя кротка кобила, че не помня от кога не съм яздила. А той ме води до оградата, показва ми един красавец с лъскав косъм и ме пита дали си го спомням.
      Не можах да повярвам. Грижите и обичта наистина правят чудеса.
      Last edited by RUBLA; 24.02.2018, 19:34.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Мерси за инфото, Емиле, ще гледам да отида, но да видим кога ще е, че аз кой знае какъв зор за там нямам, но свата много иска да е хаджия. За Джерузалем с влак ли ходи? Неорганизирано или екскурзия, че аз организираните неща хич не ги тача

        Днес пиенето е от мен, благодаря за пожеланията
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Добро утро на клиентелата на Кръчмата!
          Честит празник! Да са живи и здрави Тодоровците, Тодорите и производните им!
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Язе с животните отдавна говорим на един език ,ама ти не си животно,пусто архно.
            И аз това казвам, ругаеш ги по техному и те затова хапят. Санитар Дулитъл си ти. Кат те ухапят, сам се санираш с рааакийййчица. Наздраве за основния лек! Айде, черпа днес за твоя любим празник на кончетата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение


              А за камелето нищо не казваш. Май те е било страх те не минат, а?
              Язе с животните отдавна говорим на един език ,ама ти не си животно,пусто архно.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Ганьо много го е страх да не го минат,мен не

                Дубрутру.

                кафенце...
                А за камелето нищо не казваш. Май те е било страх те не минат, а?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Какво му е сигурното, Хемчо. При толкова евреи накуп няма как да не ти измъкнат паричките. Тук фалафел, там Шака-шука и айде в бамбука. С евреин може ли да се пазариш. Дори да си спекулант на БФБ. И после плачеш, че цените 3-4 пъти. Явно са те минали многократно.
                  Ганьо много го е страх да не го минат,мен не

                  Дубрутру.

                  кафенце...
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    Груйче,нема да се плашиш,както и гида там ни каза-не слушайте какво казват по телевизията и радиото за Израел,ние сме една от най сигурните държави в света.

                    ще го усетиш,дори във въздуха се улавя спокойствието там.

                    ако си пребивавал обаче в мюслюманска държава преди да ги посетиш,бая ще те разпитват и преглеждат ,наша птиятелка,заради посещение в Турция я разкостиха на летището от проверки и разпити.

                    за там си приготви повечко финикийски знаци,че е дебело- 3÷4 пъти Българските цени!

                    спах в Тел Авив,и денем хоцках

                    задължително единия ден отдели за дей трип тур до Йерусалим,с местен екскурзовод,чудесно е!

                    на около интересни са: Яфа,Назарет,Йерусалим,мъртвото море и трип в пустинята ако си фен

                    за муцане: задължително-фалафели,хумус и Шакшука (почти всички евреи били вегетарианци),-казват там-това е най лесния начин да си здрав .

                    пиенето квот ти аресва
                    Какво му е сигурното, Хемчо. При толкова евреи накуп няма как да не ти измъкнат паричките. Тук фалафел, там Шака-шука и айде в бамбука. С евреин може ли да се пазариш. Дори да си спекулант на БФБ. И после плачеш, че цените 3-4 пъти. Явно са те минали многократно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Добра вечер!
                      Черпя от 55 градусовата!!!
                      Щото е петък, щот се намръзнах, щот почва да ми писва

                      Живи и здрави и Наздраве!!!
                      Да, бе, да! 55-градосова, че да пием по-малко. Ние пък ще я смекчим с лед. И пак ше ти направим голям харч.

                      Честито на Тошковците! И на кончетата! И на жокеите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник
                        Добра вечер! Черпя от 55 градусовата!!! Щото е петък, щот се намръзнах, щот почва да ми писва Живи и здрави и Наздраве!!!
                        Наздраве, петък си е изпитателен ден, от времената на разпятието христово.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Сопри се бре, Емиле, глей си живота и не се занимаавй с глупости - ти сам решаваш какво, кога, къде и как, а не някой да ти дава наклон на детеродния орган Иначе при не че няма запетайка - да те скастря и аз, че да ми теглиш и на мен една

                          Кажи за Джерузалем, че и аз го обмислям с един твой адаш, евреец при това, но още малко ме е страх, та затова ще направя пак една разходка до Атон, пък после може и Джерузалем. Дай инфо какво, как, само там ли бяхте, топна ли в морето, дето наш Бойко го утрепал, като ходил на лов за океани, и т.н.

                          И сложи нещо еврейско за разпивка, само да не е като от оня стар виц, дето вече съм го поствал, що не харедват еврейците
                          Груйче,нема да се плашиш,както и гида там ни каза-не слушайте какво казват по телевизията и радиото за Израел,ние сме една от най сигурните държави в света.

                          ще го усетиш,дори във въздуха се улавя спокойствието там.

                          ако си пребивавал обаче в мюслюманска държава преди да ги посетиш,бая ще те разпитват и преглеждат ,наша птиятелка,заради посещение в Турция я разкостиха на летището от проверки и разпити.

                          за там си приготви повечко финикийски знаци,че е дебело- 3÷4 пъти Българските цени!

                          спах в Тел Авив,и денем хоцках

                          задължително единия ден отдели за дей трип тур до Йерусалим,с местен екскурзовод,чудесно е!

                          на около интересни са: Яфа,Назарет,Йерусалим,мъртвото море и трип в пустинята ако си фен

                          за муцане: задължително-фалафели,хумус и Шакшука (почти всички евреи били вегетарианци),-казват там-това е най лесния начин да си здрав .

                          пиенето квот ти аресва
                          Last edited by hemilio; 23.02.2018, 22:48.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Добра вечер!
                            Черпя от 55 градусовата!!!
                            Щото е петък, щот се намръзнах, щот почва да ми писва

                            Живи и здрави и Наздраве!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                              Само таквиз работи да не чувам, че ще закопам някой.....
                              Хаааааа, знам си аз колко е досеглив. Номерът е да го нацелиш кога най ще избеснее. Например, кога секретарката му е отказала.............. цигарите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Нима се отказа от щерката на 4i40!? Малеей, страх...
                                Наздраве!
                                Много чувствителен на темата, та си я пазя само кога се налага го сразя. Наздраве за асото в ръкава!

                                Коментар

                                Working...
                                X