IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Който завижда той съзижда. Стимули трябва да има! Равенството е смрът!
    Ша замола Колето да донесе едно ведро с мастило и няколко рула с гланцирана артия. Арахната смята да пише лозунги и да ги качи по стените.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Добро утро !

      Тарантул глей кво ти мисли Цачка ...

      www.blitz.bg/kriminalni/tsacheva-razvrtya-sekirata-losho-se-pishe-na-svalyachite-koito-debnat-zheni_news586413.html

      Наздраве !

      Коментар


      • Добре, че мен ме няма .. Мерси! Ще глътна и двете, като се позова на мисълта, че всяка прилика с действителни лица и събития е случайна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          ето, енджой
          Туй паунестото требе да е селфи на тракащия, че той най-се пърчи, а другото, гноместото, може да съм аз, ако засуча филптотьовски мустак

          Бъркаш, вдясно май съм аз - мъдър и умислен, а в ляво е Кака, като кога се кокошини на Чичи, че перушина ще хвърчи. Н-ве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Благодаря! Тия в ляво ще ги взема, ама ако може и едно кафе, че забравих отново да си купя
            ето, енджой
            Туй паунестото требе да е селфи на тракащия, че той най-се пърчи, а другото, гноместото, може да съм аз, ако засуча филптотьовски мустак

            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Айде и за дамите, че и зъболекарите са хора, което ми напомня, че трябва да ида при моята
              Благодаря! Тия в ляво ще ги взема, ама ако може и едно кафе, че забравих отново да си купя

              Коментар


              • Айде и за дамите, че и зъболекарите са хора, което ми напомня, че трябва да ида при моята
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  ДОбрутрО

                  Пускам едно каве от машината и бегам,че никой нема още

                  Хубав ден на всички!
                  Глей хората по широкия свят как приключват нощта, а ти кайве, та кайве.
                  Ай наздраве
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Завистник си ти, с черна и неблагородна завист.
                    Наздраве!
                    Който завижда той съзижда. Стимули трябва да има! Равенството е смрът!

                    Коментар


                    • ДОбрутрО

                      Пускам едно каве от машината и бегам,че никой нема още

                      Хубав ден на всички!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Жив и здрав и наздраве!
                        Дай Боже на всички ! Наздраве !

                        Коментар


                        • Жив и здрав и наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Даже и една оран успях да мина ... дано да е нормална пролетта , що кайсия имаше миналата година !!!
                            Деверът три нощи огньове пали. И с някакъв препарат пръска фиданките, че да закъснее цъфтежа. Плод наистина имаше - кайсии, праскови, сини сливи. С малко грижи и Чужденеция действително започва да прилича на райска градина.
                            Наздраве!

                            П.П. Обаче, миналата година арендаторите пръскаха с нещо, та бая редуцираха броя на инсектите. Не знам дали ще успеем тази година да възстановим загубите.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това си е баш тъй, ама ракията къде е!?
                                Наздраве!

                                П.П. Ко става с агромероприятията!? Подряза ли дръвчетата, вароса ли ги?
                                Даже и една оран успях да мина ... дано да е нормална пролетта , що кайсия имаше миналата година !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X