IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро! Нещо ми е лятно ..Сипвайте
    https://youtube.com/watch?v=7rePo3TWVg4

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Мир и любов са имагинерни понятия. Виж, снагата и случващото се с нея си е баш реално. След толку "пости", подир кантарът, намразих и огледалото.
      Наздраве!
      Браво, заформила се е тлъста мръвка, яко парче месище, същинска ренесансова мадама с три реда паласки, патрондаши и еполети. Така се, нали въоръжена до вежди ходи, как другояче да изглежда? Каке, ти си наша гордост, най-представителната ни кръчмарица, щото да знаят, че заведението квалитетно и положението ни хвалитетно. Само черното дробче дано ме се пбажда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Наздраве Кака

        Чакам ти билките,че се не трае вече,до дни ще вляза в болница,не се издържа вече
        Добро утро!

        Свато, билките ти отдавна трябва да са в офиса на Еконт. Язе съм рядко сериозна и изпълнителна, ама кога става дума за лек, същността ми се променя.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



          Наздраве, свато!
          Наздраве Кака

          Чакам ти билките,че се не трае вече,до дни ще вляза в болница,не се издържа вече
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Ей не мога да кача снимка бре,как става тая работа????


            Наздраве, свато!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Христос воскресе !
              Воистину воскресе !

              Честити ви светли празници !
              Мир и любов в душите и да не забравяме телата......

              Наздраве !
              Мир и любов са имагинерни понятия. Виж, снагата и случващото се с нея си е баш реално. След толку "пости", подир кантарът, намразих и огледалото.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Христос воскресе !
                Воистину воскресе !

                Честити ви светли празници !
                Мир и любов в душите и да не забравяме телата......

                Наздраве !

                Коментар


                • Ей не мога да кача снимка бре,как става тая работа????
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Добро утро! Който не е стомашно неразположен, да слага масата. Може пък да е поостанало от желанието за празнене и масианство. Аз съм с нощни атаки и се двоумя, но на това хубаво време как да не поседнеш в градината с весела компания. Айде, че само половин ден остана.

                    Коментар


                    • Какво съм ти рекла аз на теб за женската логика!? Пази си психиката по празниците, че гости имаш. Да не вземеш да се изложиш.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Това мъжете, Lelq, въобще не мязат на хората. Ще си лишавам аз организъма от най-хубавите неща, точно по най-светлите празници.
                        Наздраве!

                        П.П. Чакам да се мръкне, че тогава да пусна пералнята. Да видиш, че и аз спазвам някои забрани.
                        Както се пее в една песен "Не с други човек, не с друга жена". Та според логиката на Кака и тази песничка човек е само джендърът. Наздраве!
                        Last edited by Trakatrak'; 08.04.2018, 12:28.

                        Коментар


                        • Воистина Воскресе! Вчера цял ден пости и вече святкат очи и зъби тракат, а токът слаб и печеното се не спича. Наздраве все пак що след малко засядане с мезетата и салатите. И дано след два часа все още имаме вкусови усещания и апетит.

                          Коментар


                          • Турете по нешо на трапезата, така Висим като кон на празни ясли.
                            воистина воскресе
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              Христос воскресе , народе !
                              Сипи по тоя повод една голяма ракия!

                              П.П. Воистина воскресе!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Воистина воскресе.

                                Много мир в душите и по земята,здраве за хората,късмет и успехи на всички!

                                П.С. може да вадите козунаците и яйцата,че съм гладен
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X