IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тцъ, ни щъ! Ти си ми у фантазиите. Къде видя змийска кожа, скакалци, прилепи, попови лъжички и червени конци, се за теб се сещам.
    Наздраве!
    Добре де, във фантазиите може. Само около казаня не се навъртай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Щом една жена реши, не мож и избяга. Пък и салатка ще ти нареже и студена ракия ще ти поднесе.
      Дано, дано! Само после да не извади сопата. Шо таа нашта Кака малко опака си пада. Веднъж с добро, по после с недобро. Не може я разбра човек. Наздраве за по-простичките натури!
      Last edited by Trakatrak; 10.05.2018, 18:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ще се сближите. Той само за теб мисли напоследък. А аз какво да отнеса? Некое печено агне ли? Ни мога го изям. Ще се наложи да викам Чиче. Той пък ще донесе Дюлева. Много дюлевка. И не може я изпием. Като така ЗАД гърба ми ще те викне да пиеш Дюлева и да черпиш с баница. А ти като видиш, че съм ти отнесъл ягнето, ще ме отнесеш с тавата за баницата. Аааааа, благодаря! По-добре нищо да не отнасям, що двойно ще ми излезе. Виж архитектът напъва и настоява да го отнесе. Наградата на Евровизията, де.
        Тцъ, ни щъ! Ти си ми у фантазиите. Къде видя змийска кожа, скакалци, прилепи, попови лъжички и червени конци, се за теб се сещам.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Тцъ! С него не сме си толку близки. Ти ще го отнесеш. Решила съм го!
          Наздраве!
          Щом една жена реши, не мож и избяга. Пък и салатка ще ти нареже и студена ракия ще ти поднесе.

          Коментар


          • Препоръка е!

            Ако в горещ летен ден /като вчерашния/ попаднете в Белгия /със- или без застраховка- "отмяна на полет", загуба на багаж", "лоши погледи" и т.н..../, то тези, от снимката долу - правят чудеса! Наздраве!


            http://kachi-snimka.info/images-2013/cqs1525965330l.JPG

            http://kachi-snimka.info/images-2013/bfi1525965400t.JPG

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тцъ! С него не сме си толку близки. Ти ще го отнесеш. Решила съм го!
              Наздраве!
              Ще се сближите. Той само за теб мисли напоследък. А аз какво да отнеса? Некое печено агне ли? Ни мога го изям. Ще се наложи да викам Чиче. Той пък ще донесе Дюлева. Много дюлевка. И не може я изпием. Като така ЗАД гърба ми ще те викне да пиеш Дюлева и да черпиш с баница. А ти като видиш, че съм ти отнесъл ягнето, ще ме отнесеш с тавата за баницата. Аааааа, благодаря! По-добре нищо да не отнасям, що двойно ще ми излезе. Виж архитектът напъва и настоява да го отнесе. Наградата на Евровизията, де.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Едно на крак,бърже,че нема време
                На крак не може. Ти да не си Джон Силвър? Трябва да си здраво стъпил на двата крака, за да ти налеем. Що иначе вземеш залитнеш и паднеш в деколтето я на Кака, я на Леля. А те напоследък от намеци не разбират. Пък натвърдъците поемат с твърд ответ. Земе се похабиш заради едно на крак.

                Коментар


                • Едно на крак,бърже,че нема време
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Деменцията е в ход. Хормоните бушуват. Да се занимаваш с мен не си струва. Виж архитектът, де те е изтипосал по-доле, си заслужава дребната шарка сипаница. Вземай мерки. Наздраве за здравните мерки!
                    ​​​​​​
                    Тцъ! С него не сме си толку близки. Ти ще го отнесеш. Решила съм го!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • ЗАБАВЛЯВАТЕ ЛИ СЕ С ЕВРЕЙСКАТА КРАСАВИЦАААААААААА РЪЦ РЪЦ
                      ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХ



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Къде го Грую? Днес му е ден за бъзик. Ще му пеа "Бели пеперудки къде кацнахте, на синия труп ли?" Наздраве за неочакваните резултати! И за пропуснатите дузпи!
                        тук съм, ама в Русе. Обаче малшанс и ме е яд за онзи гнусен тумбак и скапаната Урсула, но животът продължава. Наздраве!

                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Не искам а и не мога да бъда много гаден и завислив, но с туй кило череши и тази рязка смяна на надморската височина (от един Еверест), ми минават много интересни мисли по многострадалната ми глава.....

                          Да не прочета заглавие в блиц - градушка от костилки падна в Алпите....

                          Наздраве !
                          Нееее, ако ги изяде сама това ще е свръхбагаж, така че да слага на масата.

                          Коментар


                          • Къде го Грую? Днес му е ден за бъзик. Ще му пеа "Бели пеперудки къде кацнахте, на синия труп ли?" Наздраве за неочакваните резултати! И за пропуснатите дузпи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Добро утро!
                              От цялата тълпа с която ще пътувам, само на мен направили застраховка - отмяна на полет . Първо се ядосах, ама като гледам как върви денят ми, може и да са прави

                              Да сервирам кафе,

                              https://m.youtube.com/watch?v=N1OB7NmLvDw
                              Това понеже си от кръчмата и са с особено отношение. Рекли са си или дето си голем кутсузлия, или пък оотявлена късметлийка. Да не забравиш си внесеш членския внос в кръчмата. Дюлева или кайсиева, че такава най ни сладко да пьем.

                              Коментар


                              • Добро утро!
                                От цялата тълпа с която ще пътувам, само на мен направили застраховка - отмяна на полет . Първо се ядосах, ама като гледам как върви денят ми, може и да са прави

                                Да сервирам кафе,

                                https://m.youtube.com/watch?v=N1OB7NmLvDw

                                Коментар

                                Working...
                                X