IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Аз , като един профайлър , мога да кажа буйна и палава и с необуздано въображение. Готините хора пишат в тази тема. Един от принципите е тънкото чувство на хумор не само на ТНМ, но и Траката. Наздраве . Айде че отивам на
    стриптийз бар, и не само бира в градинката.

    Ето и един поздрав и от мен.

    https://www.youtube.com/watch?v=YKy4riaOBMk

    Тънко чувство за хумор у Тянчету? Де се готви ме закарфичи като школски експонат. Това са дебелашки даскалски шеги от типа *Ще те забода на черната дъска с тебешир в ръка да ми нарисуваш орбитата на мухата, де ти е в главата." Шугобийка е тяяяяя (нка), като шугава овчица, де я постоянно сърби. Преди плашеше с карабина, после с казан, сетне със зъл поглед и накрая извади кабърчета ни забучва на корково табло. От личен опит знам, че следва да забучи Чиче - като торен бръмбар, после Анонимко - като божа кравичка, накрая може и теб - като щурец. Пай са! Препараторът идва!

    Коментар


    • Май съм прекалил вчера с пожеланията и заклинанията за нашата пре-красна кака. Исках да я поизкъпя и подготвя за новия ухажор Архитекта. Ама съм пресолил нещо манджата, та я поочукало с ледчета за рома. Колкото да й го разводни.
      https://www.vesti.bg/bulgaria/gradus...-vreme-6082504

      Коментар


      • Дубрутру.

        Каве правите ли още?

        Хубав ден .
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Чак пък мила и услужлива!? Вземи, моля ти се, обуздай тез фантазии.
          Наздраве!
          Аз , като един профайлър , мога да кажа буйна и палава и с необуздано въображение. Готините хора пишат в тази тема. Един от принципите е тънкото чувство на хумор не само на ТНМ, но и Траката. Наздраве . Айде че отивам на
          стриптийз бар, и не само бира в градинката.

          Ето и един поздрав и от мен.

          https://www.youtube.com/watch?v=YKy4riaOBMk


          Коментар


          • Анкара, Ереван, няма значение....
            Айде някой с по-здрави нерви да постне 2-3 снимки на анорексички....
            Усмивката е важна, усмивката....( а Кака е лъчезарна... )

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Купи й подарък - говорящ кантар, турско производство. Като стъпи на него да чуваш: машалах!!!
              Наздраве!
              А и аз в ролята на радио Анкара да ви рекна: не разваляйте хубавата жена! Маскари.

              Коментар


              • Нали написах, че трябва да ти е гадно.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  тука у лево е мноу красивичка мамина сладка бомбомче
                  ама после като спичели евровизията и се поотпусна малко чудя се сега кво да я правя
                  дори тоя принца ме канеше утре да одя на сватбата ама викам му мойта мадама малко я е срам че напълне . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяя


                  Купи й подарък - говорящ кантар, турско производство. Като стъпи на него да чуваш: машалах!!!
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Как ли пък не, да хабя тоз елексир за твоето препариране. За теб част спирт, че да ти е гадно.

                    П.П. Сега се сетих, че буболечките бяха закарфичени върху коркови пана. Даже и спирт няма да ягмисвам заради теб.
                    Пфу, да ми смърди на корк и вино. Лаик си тииии в мумифицирането.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Добре де, готов съм да ме препарираш. С кайсиева. Наздраве!
                      Как ли пък не, да хабя тоз елексир за твоето препариране. За теб част спирт, че да ти е гадно.

                      П.П. Сега се сетих, че буболечките бяха закарфичени върху коркови пана. Даже и спирт няма да ягмисвам заради теб.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хммм, дано те не разстроя, ама баш биоложка съм. Вярно, по ентомолгия оценката ми по-ниска от тая по ботаника, ама това им, ама ич не пречи дето да те препарирам!
                        Наздраве!

                        П.П. 4i40 не говори като натурален кестен. Няква присадка е у Голямото село.
                        Добре де, готов съм да ме препарираш. С кайсиева. Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Наздраве, тнм
                          На лс да й се отчетеш какви лудории си вършил. Че женорята любят сапунки с изневери оттатък 100-ия км. Наздраве за прекрачване на границата оттатък границата!

                          Коментар


                          • тука у лево е мноу красивичка мамина сладка бомбомче
                            ама после като спичели евровизията и се поотпусна малко чудя се сега кво да я правя
                            дори тоя принца ме канеше утре да одя на сватбата ама викам му мойта мадама малко я е срам че напълне . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяя


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Чак пък мила и услужлива!? Вземи, моля ти се, обуздай тез фантазии.
                              Наздраве!
                              Не си ли гледала "Портокал с часовников механизъм"? Или мислиш, че превъзпитателните мерки не се отнасят до матроните? Като за начало ще те дадем на архитекта. Да изразява ежеминутно възхищението и любовта си. Хяхяхяхяхяхякккккк..........

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Палавникът той.
                                Наздраве!
                                Наздраве, тнм
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X