IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    А някои пият, за да забравят. Най-голямата грешка в живота да забравят, коя в шест часа сутринта ги сръчква в ребрата с напомняне "Кафето!". Не става дума за наш Хеми.
    Ми аз, като не пия кафе, какво да правя ЧУдех се дали да не ви сложа нещо пилешко на трапезата, че сега е един проблемн сезон, та една пилешка супичка, която да ви достави дневната доза антибиотици, щеше да е добре. Ма викам си, май няма препили, че да замезваш с чорбичка сабалям.
    Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Тъй,тъй...
      Някои пият от радост, други от мъка, а истинските пиячи, по навик...

      Наздраве !
      А някои пият, за да забравят. Най-голямата грешка в живота да забравят, коя в шест часа сутринта ги сръчква в ребрата с напомняне "Кафето!". Не става дума за наш Хеми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Дайте пак кафенце да пробваме....

        Добро утро.
        добро утро дон Емилио
        Надяваме се добре се развиват нещата на новата орбита и обкръжение, !?))(yes)
        Ха добре дошъл. И готино да ти е кафенцето, След малко и аз, че se окъснях
        Ще се "пуснеш" ли на градуса днес
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Дайте пак кафенце да пробваме....

          Добро утро.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            По-едрата 1/3-та много ми се зарадва. От радост първо пи ракия, после бира и най-накрая допря и до бялото вино, де ми го изпрати брадчеда Антонио от Италия. На сутринта, когато станах в 06:00 /много бързо се наспивам у тая Чужденеция/ и му рекох да се надигне и да ми направи кафе, той ми отвърна да го оставя да страда. Мъкаааа!
            Наздраве!
            Тъй,тъй...
            Някои пият от радост, други от мъка, а истинските пиячи, по навик...

            Наздраве !

            Коментар


            • Кафе гледам не давате,а бело вино и сирине
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !
                Бахти скапания живот....
                Народът се весели и купонясва на Слънчака, в Кръчмата пиене и едене ( само Лелчето е малко недоволна,че попаднала на неправилната сродна душа...),Тянка хич не знам какво прави в Чужденеция,но земетресенията по света се увеличават..., а Прецаканото вече не спи в колата си след тежък запой... Аз една седмица не съм мръцнал и ред у Кръчмата... Даже Тарантул не мое да се оправдае с мен, за своето младежко безсилие....
                Потроших се от работа....
                Сега пих една голяяяма следобедна ракия и смятам да подремна пред телевизора...( ужким гледам мач....)

                Наздраве !
                По-едрата 1/3-та много ми се зарадва. От радост първо пи ракия, после бира и най-накрая допря и до бялото вино, де ми го изпрати брадчеда Антонио от Италия. На сутринта, когато станах в 06:00 /много бързо се наспивам у тая Чужденеция/ и му рекох да се надигне и да ми направи кафе, той ми отвърна да го оставя да страда. Мъкаааа!
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Лъжеш се ! Това е най - истинското нещо , което ми се е случвало! И душата си е баш правилната!
                  Започвам малко да му завиждам, неблагородно.

                  Как пък го намери?


                  Е, надявам се да се заобичате.

                  Коментар


                  • Здравейте кръчмари,денем едно кавенце мое ли да спретнем?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Бахти скапания живот....
                      Народът се весели и купонясва на Слънчака, в Кръчмата пиене и едене ( само Лелчето е малко недоволна,че попаднала на неправилната сродна душа...),Тянка хич не знам какво прави в Чужденеция,но земетресенията по света се увеличават..., а Прецаканото вече не спи в колата си след тежък запой... Аз една седмица не съм мръцнал и ред у Кръчмата... Даже Тарантул не мое да се оправдае с мен, за своето младежко безсилие....
                      Потроших се от работа....
                      Сега пих една голяяяма следобедна ракия и смятам да подремна пред телевизора...( ужким гледам мач....)

                      Наздраве !
                      Лъжеш се ! Това е най - истинското нещо , което ми се е случвало! И душата си е баш правилната!

                      Добро утро и готин ден, Кръчма !

                      Коментар


                      • Футболът не може да замени алкохола. Той само го допълва.
                        Умна мисъл от Тракалото

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=Fum3g86zUPc
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • още малко ретро
                            https://www.youtube.com/watch?v=l8hLaFEdynE
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=rJfdmwdeCIo
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Може малко черен чай, Дарджилинг.
                                ​​​​​​
                                ​​​​​https://m.youtube.com/watch?v=6-zSsw0LQMw

                                Коментар

                                Working...
                                X