IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Откакто почнаха да продават хапчета в кръчмата, нещо се умълчахте там в клюшето...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Палавник. Само внимателно кат махаш жартиера - дан те фрасне по носа, че съм чувала дето много боли
      Наздраве!

      П.П. Когато му дойде времето, всеки ще обере прахоляка от камбаната. Да пием, докато все още сме от правилната страна на зеления чим.
      Аз ги режа с кръвнишки поглед и гол в ръката нож. Наздраве за радикалното решение при затруднение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Там са чичетата. Аз съм бодър момък с неколко болежки, поради които гледам да не бодърствам прекалено. За мен другия дом - с фенери, жартиери и бонбониери.

        Колокольный звон. Очищающая вибрация звука.
        https://www.youtube.com/watch?v=K8qd0cmMZXY
        Палавник. Само внимателно кат махаш жартиера - дан те фрасне по носа, че съм чувала дето много боли
        Наздраве!

        П.П. Когато му дойде времето, всеки ще обере прахоляка от камбаната. Да пием, докато все още сме от правилната страна на зеления чим.
        Last edited by tnm; 29.06.2018, 13:18.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Че ти кога отиде там, бре!? Не ти ли е рано още?
          Наздраве!
          Там са чичетата. Аз съм бодър момък с неколко болежки, поради които гледам да не бодърствам прекалено. За мен другия дом - с фенери, жартиери и бонбониери.

          Колокольный звон. Очищающая вибрация звука.
          https://www.youtube.com/watch?v=K8qd0cmMZXY

          Коментар


          • Събудихме тялото, сега нещо и за душата и изчезвам в денят
            https://m.youtube.com/watch?v=gS4Aw01QISk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Добро утро! tnm снощна, а аз се вдетенявам ако е вярна приказката , че с възрастта се спи по - малко. В последно време с часове се успивам. Трябва ми кафе, ама като гледам кви си ги сервирате и като се има предвид , че не са подходящи за децата, ще си го сипя сама
              и на tnm, ще сипя, че веща [ATTACH=CONFIG]n3353076[/ATTACH] жена от добавки не се нуждае. (Може да има непредвидими последици)

              Готин , свеж ден, Кръчма!
              Благодаря, Lelq! Да ни е сладко и на двете!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Нали та пратих в старческия дом. За там, за там.
                Че ти кога отиде там, бре!? Не ти ли е рано още?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Добро утро! tnm снощна, а аз се вдетенявам ако е вярна приказката , че с възрастта се спи по - малко. В последно време с часове се успивам. Трябва ми кафе, ама като гледам кви си ги сервирате и като се има предвид , че не са подходящи за децата, ще си го сипя сама
                  и на tnm, ще сипя, че веща Click image for larger version

Name:	images (11).jpeg
Views:	1
Size:	5.6 КБ
ID:	3353076 жена от добавки не се нуждае. (Може да има непредвидими последици)

                  Готин , свеж ден, Кръчма!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Аххх, каква е тази скромност? Мигар, кога ми правиш компания за кафето, ще има нужда от такивата фармацефтични продукти
                    Наздраве!


                    П.П. Тцъ! Няма да надничам, щото центърът на равновесието ми леко неадекватен от снощи.
                    Благодаря за кафето!
                    Нали та пратих в старческия дом. За там, за там.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      До мен опряла! Мъъъка!


                      Ето, да си го подсладиш с женска виагра.
                      Аххх, каква е тази скромност? Мигар, кога ми правиш компания за кафето, ще има нужда от такивата фармацефтични продукти
                      Наздраве!


                      П.П. Тцъ! Няма да надничам, щото центърът на равновесието ми леко неадекватен от снощи.
                      Благодаря за кафето!
                      Last edited by tnm; 29.06.2018, 10:40.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Не моа да забравя неща, дето са ми инстинкт. Щот Природата си знае работата. На едната част от човечеството е дала сила, а на другата - умението да направлява първата, как да я използва тая сила И не само силата, а всички други неща. С една дума - дамите сме мотиватори по рождение.
                        Наздраве!

                        П.П. Ко стана с кафето? Не те карам турско на джезве да правиш, сал копчето на автомата да натиснеш.
                        Каааафеетооо, надзърна ли в намусената чашка. Може и да има. Макар да е ниска вероятността. А ти надникни, надникни, може и да паднеш вътре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Дърто, дърто, забравяш вече с какви средства разполагаш да манипулираш и тормозиш мускулестата сволоч. За пенсия си вече. Макар че веща жена в пенсия нема. Та затова в старчески дом да баеш на чичетата там.
                          Не моа да забравя неща, дето са ми инстинкт. Щот Природата си знае работата. На едната част от човечеството е дала сила, а на другата - умението да направлява първата, как да я използва тая сила И не само силата, а всички други неща. С една дума - дамите сме мотиватори по рождение.
                          Наздраве!

                          П.П. Ко стана с кафето? Не те карам турско на джезве да правиш, сал копчето на автомата да натиснеш.

                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Сипи едно кафе, че съм снощна. С един колега ходихме да пием вино, щот времето твърде меланхолично, а той нещо не си пада по мачове и скука го беше налегнала. Като се прибрах, само дебелото псе прояви интерес към особата ми, всичко дръзнител се правеше, че спи..

                            Сутринта и кафе няма кой да ми направи на кафеафтоматя ... До теб опрях. Мъкааа!
                            Наздраве!
                            До мен опряла! Мъъъка!


                            Ето, да си го подсладиш с женска виагра.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Проблем с нервите ли му се е получил.? Чакай, то за нервите хапчето беше розово ... Синьото поради какви необходимости се употребяваше?
                              Момент, ша са сетя
                              Наздраве!
                              Дърто, дърто, забравяш вече с какви средства разполагаш да манипулираш и тормозиш мускулестата сволоч. За пенсия си вече. Макар че веща жена в пенсия нема. Та затова в старчески дом да баеш на чичетата там.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Добро утро !

                                Тракатрак, ти снощи да не си пил синьо апче и поради факта, че не си се възползвал от физическото му действие, те е треснало в тиквата...

                                Демек, много ум и мисъл са се събрали в празното пространство....

                                Наздраве !
                                Аааа, аз ппостоянно така ведър и нафукан без квито и да е хапчета. Женското внимание ме обласкава. И ме дарява с товааа... пресни яйчица, размекнати доматки, бананови корички, динени още и други доволства разни. Че и задоволства - въздушни целувки, показване на *Рот фронт", насочен към мойта морда и най-вече споделяне на изразителен кукиш. Знаят женорята как да те обградят с внимание. Наздраве за обгрижването!

                                Коментар

                                Working...
                                X