IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Усещам върху плещите си отвратителното и погубващо влияние на Кръчмата...
    Начии, пийвам си на вилата със салатка и нещо много ми върви глътката......Свърши салатата и започнах да си мезя с гола водица....
    Мина един метеор време и щот разбрах, че не мога да се довлека да кухнята, ударих и един напръстник чисто.....
    Погледнах Луната и ѝ говоря..." Ще полегна на диванчето, но само за да те виждам по-добре..."
    Кога се събудих от вятъра в клоните на дърветата и от ужасен студ сковал тялото ми от кръста нагоре....
    Сетих се за Прецакания, дето си подремва в колата и направо му завидях....Заспах завит с китеника, но ефекта се превърна в дефект....
    Кръст, рамене, врат, тиква...всичко се вдърви....

    Вече сменям поздрава - от Наздраве към Да сте здрави !

    Що не пуснеш и едни координати? НЕ ЗА МЕН, ДЕ!!!!

    Все ще си по-лесен за откриване, когато някоЯ се изгуби в... Съфналата ръШ... ..., пардон -може и сред слънчогледите, де..., на Ван Гог, ли беА, или другите - в малинака..., ей, таА бира - до нищо добро не води... ... Ето на - усещам, че мислЪта ми се лее - чиста и точна като на човек след няколко студени бирКи... )))


    ... не че под китеника няма да се намери място за още едНА, ама то и от китеника няма да има необходимост..., жега де, жееееега.... ))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Малко йога в градината чичо, на слънце, на чистият въздух с добрите твои мисли. А може и малко почивка? (със сродна душа)
      Цък ... километрите са му множко на чичака ... и обиколките ... това е положението ! Ако се събуди и нищо не го боли , е тогаз е кофти !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Усещам върху плещите си отвратителното и погубващо влияние на Кръчмата...
        Начии, пийвам си на вилата със салатка и нещо много ми върви глътката......Свърши салатата и започнах да си мезя с гола водица....
        Мина един метеор време и щот разбрах, че не мога да се довлека да кухнята, ударих и един напръстник чисто.....
        Погледнах Луната и ѝ говоря..." Ще полегна на диванчето, но само за да те виждам по-добре..."
        Кога се събудих от вятъра в клоните на дърветата и от ужасен студ сковал тялото ми от кръста нагоре....
        Сетих се за Прецакания, дето си подремва в колата и направо му завидях....Заспах завит с китеника, но ефекта се превърна в дефект....
        Кръст, рамене, врат, тиква...всичко се вдърви....

        Вече сменям поздрава - от Наздраве към Да сте здрави !
        Малко йога в градината чичо, на слънце, на чистият въздух с добрите твои мисли. А може и малко почивка? (със сродна душа)
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Загубих се из някакви села и ниви със слънчоглед

          https://m.youtube.com/watch?v=6OCRT7xkQ9o
          Не се загубвай лелче, гледай по жиците, (обикновено водят да по-оживено място). Ако има гора, може и през място с малини да минат.
          https://www.youtube.com/watch?v=kN_RSNQJP6A
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Добро утро !
            Усещам върху плещите си отвратителното и погубващо влияние на Кръчмата...
            Начии, пийвам си на вилата със салатка и нещо много ми върви глътката......Свърши салатата и започнах да си мезя с гола водица....
            Мина един метеор време и щот разбрах, че не мога да се довлека да кухнята, ударих и един напръстник чисто.....
            Погледнах Луната и ѝ говоря..." Ще полегна на диванчето, но само за да те виждам по-добре..."
            Кога се събудих от вятъра в клоните на дърветата и от ужасен студ сковал тялото ми от кръста нагоре....
            Сетих се за Прецакания, дето си подремва в колата и направо му завидях....Заспах завит с китеника, но ефекта се превърна в дефект....
            Кръст, рамене, врат, тиква...всичко се вдърви....

            Вече сменям поздрава - от Наздраве към Да сте здрави !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

              Брей!
              По принцип съм съгласен повече с тази роля, ама кой ше ме цели с прашката по главата? И дали няма да я сбърка?
              Нема се стрескаш. Прашката, камъкът и превръзката на пукнатата ти глава ще са камуфлаж. Само кръвта ти - червена и истинска. После ще накажем хулиганчето, кое така те е подредили. Лично ще може му друпнеш назидателна реч. Ако още се държиш на крака. Наздраве за истинските истории!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                С двата ножа, нали!?
                Наздраве!

                П.П. Къде изтърва Тигърът на Седемте морета!? Той,, струва ми се, от всичкото пират и корсар най-галантен, че и кавалер.
                https://www.youtube.com/watch?v=_VBoD92ui70

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ми ще ти го вдигнем. Ти само подай заявка. Писменна. Без заявка не става. Ний сме циливилизованно общество. Хеле па тиа от Габроу. Те са ни първите пъпчиви гимназисти. За пример и показ.
                  То, адреналина да не се вдига, както аз мога да ти вдигна, ъъ..., таковата!? Тоз хормон по-сложен и по-взискателен.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Съжалявам, предпочитам мъжки .
                    ПП А твойта роля?
                    Мойта роля е да ви насочвам в правилна насока. Да създавате уют и забавления за мъжката отрепка около вас. Заслужаваме си го. Дай сега някой римски дамски младежки бюст. Защото ние сме изкуствоведи. Ъхъ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                      Избирай:
                      https://www.google.bg/search?q=best+...w=600&bih=1024

                      За мен, както и за Архитекта, най-доброто е това:
                      https://cdn.images.express.co.uk/img...18-1340583.jpg
                      По-хубава еврейка не съм виждал.
                      Аз за Ливия й намеквах. Ама и твоите стават.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        А па я да са пофала. Капините ми от дъжда порасли колко орехи. Хич ме подлъгва. И сочни, та и сладки. При това са без бодли.

                        ... и без сопата на пъдаря, лЕ?... Дебнеш тииииии..... ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Просто споделих случка
                          Що все трябва да търсиш асоциации? Скучен ти е денят ли ?

                          Прекалено е напрегнат /денят ми/, за да не си направя закачка /ЛЕК бъзик/ с една изгубила се в слънчогледите дама..., на това - там - как се казваше - на географията...

                          За твое сведение: изобщо нямаше да коментирам, а и не би ми направило впечатление, ако се беше "изгубила" в нечие имение, а пред погледа ти беше оригиналът на "Слънчогледите" на Ван Гог...

                          Все тая, де - какво толкова говоря...

                          Наздраве - с ледено - студената Buval - Belgian beer, Alc. 5% Vol. - много приятна и евтина като за нашите географски ширини - биричка!

                          Огледах се за слънчогледи наоколо - но не виждам такива, за разлика от касите с бира... Тия си падат по зърнените култури и плодовете...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Помниииш.
                            Наздраве, Събев!

                            П.П. Мани, явно съм станала зависима от високите нива на адреналин. Напоследък ич нямам поводи да го вдигам
                            Ми ще ти го вдигнем. Ти само подай заявка. Писменна. Без заявка не става. Ний сме циливилизованно общество. Хеле па тиа от Габроу. Те са ни първите пъпчиви гимназисти. За пример и показ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              С толкова много съкровища да не вземем привлечем малайските пирати. Че ще ми се наложи се права на Сандокан. Или на Черната брада. Може и на Дрейк. Той е от едните, и от другите.
                              С двата ножа, нали!?
                              Наздраве!

                              П.П. Къде изтърва Тигърът на Седемте морета!? Той,, струва ми се, от всичкото пират и корсар най-галантен, че и кавалер.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Това, със слънчогледа не предизвиква никакви асоциации...

                                Проблемът би бил по-голям, ако се изгубиш сред малините /същото е и сред къпините/... и вземе, та те срещне, както се пее в песента - Чичко Пъдар /или само Чичко, Чичо.../..., с голЕмата сопа, пушка, или кВото друго там си има голЕмо... Не всеки се плаши, де..., но поне ще имаш впечатления, за да предизвикаш любопитството в кръчмата, когато си седнеш в уютния ъгъл... Дори ще си спомняш някои подробности с умиление...
                                А па я да са пофала. Капините ми от дъжда порасли колко орехи. Хич ме подлъгва. И сочни, та и сладки. При това са без бодли.

                                Коментар

                                Working...
                                X