IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама Ноооого сте се разпищолили в тая тема, дееее... Търсите на модераторите по вечерно време работа, ли? Че те едно кафе не смеят заради вас да изпият, дееее....

    Сега, нещо по-сериозно! Някой би казал, че това може да се оприличи на групова оргия, но не и аз! Обяснявам: това са най-обикновени круши.
    Вече казах, че природата ги разполага както си иска в публичното пространство... и задължително - по своите планове...

    ;
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Неприемливо подсъзнание.
      Аз ко съм виновен, че са ми такива зеленчуците...
      Ми то релефните кондоми са по - скъпи от стандартните. Тез 4у6лета по- ароматни и по - лиути ли от другити са. Може би не изпълниават евро стандартите и за това те изтриха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Неприемливо подсъзнание.
        Аз ко съм виновен, че са ми такива зеленчуците...
        А то не само зеленчука, ами и дъждовете май не бяха много естествени...
        Затова пък в Русия валяло основно при награждаването))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар



        • Този коментар от Ender е изтрит от Andi11
          Причина: Неприемливо съдържание.
          Неприемливо подсъзнание.
          Аз ко съм виновен, че са ми такива зеленчуците...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Днес като че ли ден на гражданите да поработят на зеленчука)) При мен е грозде. ..но от дъждовете.. .не е за показване:-)
            У Чужденеция гроздето твърде добре. Там почти не вали и ако се организира поставяне на мрежата протиф фъркатите, може и да се откъсне някоя друга чепка - към 600 - 700 кила. Ама на мен не ми харесват сортовете и предпочитам да си купя Мерло за домашното вино. Трябва да създавам работа на тати, той обича да се чувства полезен и на двамата си зетьове.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Днес като че ли ден на гражданите да поработят на зеленчука)) При мен е грозде. ..но от дъждовете.. .не е за показване:-)
              Last edited by precakanoto; 16.07.2018, 20:00.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                П.С. И защо си Гадняр?
                Главната буква грешка ли е или е признание за способностите ми?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Подлааа си ти, показваш ми пипер, де при мен само листа прави, а те си правят компания с тревичките и буренака. И се фалиш как си се вработила, та и аз да се подлъжа. А аз цял ден нося, редя и пренареждане цигли като си припявам "Тянка е труженичка най-усърдна..." Песничката помага се мобилизирам. Наздраве за музикалното надъхване!
                  Не ти ли е малечко жега за тая точно манипулация - цигли долу, цигли - горе!?
                  Наздраве!

                  П.П. Пък ако знаеш тиквите, де ги е посял и ще изпраща на 4i40 да прави медал на леля какви са станали ...
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Ама на вкус пък да ги опиташ...!
                    Наздраве!
                    Огинь, викаш.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Освен криви, нещо ни на дължина, ни на диаметър го докарват.
                      Ама на вкус пък да ги опиташ...!
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        При мен нещо, от климата що... все криви излизат:

                        Освен криви, нещо ни на дължина, ни на диаметър го докарват. Тцъ, не ще да е от климата. Секундиране /наподобяване- термин от кинологията/ някво явно се получава
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          При мен нещо, от климата що... все криви излизат:

                          [ATTACH=CONFIG]n3359313[/ATTACH]
                          Аааааа, твойте направо култови за дамската публика на форума. Ти да не ги формираш по калъп?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не, бре!!! Точно такъв му е цвета на домата - сорт Рила или нещо около Рила. Селекцията при доматите нещо ми бяга.
                            Гледай и кви пипери му се получават.


                            Все си мислех, че връз благородния кирпич на хабитата нищо няма да му се получи и ще се откаже, но в тоя случай очакванията ми рязко се разминаха с фактите.
                            Наздраве!

                            П.П. Не че ме кара нещо да върша - той умен и знае кога е опасно да ми се вменят задължения. Сам си копа, полива, тори, колтучи и прочие.
                            Но аз вчера съвсем доброволно се включих - ходих да изхвърлям листната маса в ямата за компост, де е на убийствените 10 метра от агрокултурата. Мъкаааа, в определени моменти не мое да се позная аз ли съм или не съм!?
                            Подлааа си ти, показваш ми пипер, де при мен само листа прави, а те си правят компания с тревичките и буренака. И се фалиш как си се вработила, та и аз да се подлъжа. А аз цял ден нося, редя и пренареждане цигли като си припявам "Тянка е труженичка най-усърдна..." Песничката помага се мобилизирам. Наздраве за музикалното надъхване!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Не, бре!!! Точно такъв му е цвета на домата - сорт Рила или нещо около Рила. Селекцията при доматите нещо ми бяга.
                              Гледай и кви пипери му се получават.
                              При мен нещо, от климата що... все криви излизат:

                              Click image for larger version

Name:	1661908_original.jpg
Views:	1
Size:	19.1 КБ
ID:	3359313

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Измамна си тиииии.... Чудех се аз откъде тръстика у Балкана, че да правиш ром и да черпиш от време навреме. А то ти си ни баламосвала с концентрирано чайче, че да докараш цвета. У дранголника така се дрогясвали - 20 пакетчета чай в канче вода и после обръщат очичките.
                                Това доматче ми се види с пластмасов червен колор. Да не си го взела от магазин Всичко за един леф. Наздраве за ерзац стоките! И за здравето на Чичи, що почна се осъзнава, дето възрастта не прощава!
                                Не, бре!!! Точно такъв му е цвета на домата - сорт Рила или нещо около Рила. Селекцията при доматите нещо ми бяга.
                                Гледай и кви пипери му се получават.


                                Все си мислех, че връз благородния кирпич на хабитата нищо няма да му се получи и ще се откаже, но в тоя случай очакванията ми рязко се разминаха с фактите.
                                Наздраве!

                                П.П. Не че ме кара нещо да върша - той умен и знае кога е опасно да ми се вменят задължения. Сам си копа, полива, тори, колтучи и прочие.
                                Но аз вчера съвсем доброволно се включих - ходих да изхвърлям листната маса в ямата за компост, де е на убийствените 10 метра от агрокултурата. Мъкаааа, в определени моменти не мое да се позная аз ли съм или не съм!?
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X