IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Баси кво е яко в таз Швеция........

    Не е истина........

    Обиколил съм 10% от държавите по света(24 държави) и рядко се впечатлявам,но Швеция заслужава адмирации.

    Европейците са, като бедни братовчеди за Швеците.

    Интелект,култура,стандарт,класа!!!

    Наздраве
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Нищо, нищо ... на теб ти прилича няколко майстора да те наскачат, че по-качествено да ти белее косата.
      Наздраве!
      Насочвам ги към Габърческу, пещерата на вещата жената. Тя да им оправя кривиците.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Ранитидин ми дадоха.
        След второто апче, мисля за третата убавина...
        Това е само вечерна залъгалка. С години го пиех за Лека нощ. Мини един курс Пробитор. По има смисъл.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Като сме в кръчма, трябва да попържем някого за разнообразие....
          Тази седмица съм набрал на адвокатите.....Най са ми гадни тези по ЗОП....
          Нищо не правят а само бъркат нещата, вземат големи кинти и одят да ги арчат по островите....

          Наздраве за умните !
          Ама пък има и таквиз виртуози сред тях, ум да ти зайди. Така може да ти изготвят тържната документация, че процедурата да я спечели подходящата фирма. Манипулатори от класа.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Като сме в кръчма, трябва да попържем някого за разнообразие....
            Тази седмица съм набрал на адвокатите.....Най са ми гадни тези по ЗОП....
            Нищо не правят а само бъркат нещата, вземат големи кинти и одят да ги арчат по островите....

            Наздраве за умните !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Да, да, ама те ще са няколко майстора, май. На различни места. Така е като постоянно се отлагат неприятностите. Наздраве за отложения старт! На перачниците.
              Нищо, нищо ... на теб ти прилича няколко майстора да те наскачат, че по-качествено да ти белее косата.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Имаш я !

                Но както препоръча колегата, трябва да спра с еденето и пиенето....
                Направо се замечтах с какво трябва да те почерпя......

                Наздраве !
                Ще ли се справиш или като превантивна мярка да ти пратя малко жълт кантарион /тук съм съгласна със Събев/, де го наскубах по Еньовден? Между другото той, освен че помага при стомашни проблеми, малко и афродизиак го дава.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  4i40 трябва да е щастлив дето не му спря и секса. Мъка, мъка, мъкаааа!
                  Наздраве!

                  П.П. Къде ми е почерпката?
                  Имаш я !

                  Но както препоръча колегата, трябва да спра с еденето и пиенето....
                  Направо се замечтах с какво трябва да те почерпя......

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Пробитор, Чиче, Пробитор. И не отлагай.
                    Ранитидин ми дадоха.
                    След второто апче, мисля за третата убавина...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      4i40 трябва да е щастлив дето не му спря и секса. Мъка, мъка, мъкаааа!
                      Наздраве!

                      П.П. Къде ми е почерпката?


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Аз предпочитам в пари, но Човекът парите не го интересуват.....
                        Пих 2х25 гр и съм тотално замаян...
                        Наздраве !

                        пп Два дни ме боли язва ли, гастрит ли...Доста гадно...
                        Пробитор, Чиче, Пробитор. И не отлагай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Аз предпочитам в пари, но Човекът парите не го интересуват.....
                          Пих 2х25 гр и съм тотално замаян...
                          Наздраве !

                          пп Два дни ме боли язва ли, гастрит ли...Доста гадно...
                          Човекът с главно "Ч" явно е добре запознат с някои твои особености и затова те държи на къс повод
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Наздраве от вико екуензе - боря един октопод, че после идва месо и сирене. Ако се обади нещо стомашно, ще го отлагам за България
                            За сиренцето бих завидял. И за талянската гледка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Да иззема малко функциите на ТНМ. Студено пресован зехтин на гладно и по - късно отвара от жълт кантарион половин час преди ядене, но също можеш да си го пиеш вместо водичка, Ако ядеш нещо остро, плодове и салати преди това препечени филии. И наблягай на супичките, диетично сготвени. Не преяждай яж на малки порции остави стомаха да почине и спри алкохола за известно време
                              4i40 трябва да е щастлив дето не му спря и секса. Мъка, мъка, мъкаааа!
                              Наздраве!

                              П.П. Къде ми е почерпката?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                И дума не съм продумвала над казаня за ремонти и майстори. От другаде ще да е таз тежка клетва /Дано ти майстор влезе в къщата!/
                                Наздраве!
                                Да, да, ама те ще са няколко майстора, май. На различни места. Така е като постоянно се отлагат неприятностите. Наздраве за отложения старт! На перачниците.

                                Коментар

                                Working...
                                X