IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Здравей свят!
    (Без наздраве )
    Да свършим малко работа в почивните дни, после ще че видим, като погледнем в съновника )
    Не малко, а бая работа свърших снощи. Но никоя работа се не урежда сама, кога требва се бега по нея. Дори напротив, тя бега напред и не може я стигнеш кога си решил да живураш дълго като тихоокеанска костенурка. Та се чудя кой вариант да избера. Нашта кака вече е избрала, ама нема се водим по акъла й, що не може го открием заради принизеност и приземеност. Та търся междинен вариант. Да бегам в легнало положение. Има такива велосипеди - лежиш си и караш. Чакам подобен екип за бегане да измислят. Наздраве за рационализаторите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Начев, разбирам те, дето си спомняш кога си ги държал зааа... през кръста и сте олюлявали, но трябва спомняш и после какво те сполетяло. Ето, за това може ме наречеш провокатор. Щото послето е важно. Но пък ний помним избирателно. Поради което живота изглежда приличен. А на тези, които бързо забравят, животът е песен. Наздраве за късите музикални жанрове!
      Ех, любовта, любовта!
      Тя издълбава дълбоки рани, причинява разчленяваща личността ти болка.
      Тъкмо си мислиш, че си на досег от райските порти, а се оказва, че стъпваш в бездна!
      Ставаш, отупваш изпоцапаното и наранено тяло и миг по-късно вече си във фокуса на мощна светлина, която те засмуква.
      Любовната повеля те кара да махаш отново крила към светлината и дори не те вълнува явната очевидност, че ще се опариш и дори изгориш.
      Осъзнаваме мотивите на Твореца, Траков, когато вече е късно!
      И хубаво, дето викаш, че ни е надарил с благодатта си, да помним избирателно, дори да забравяме в присъствието на нотка насмешливост!

      Elvis Presley - Can't Help Falling In Love



      Наздраве за късното проглеждане!

      Коментар


      • Здравей свят!
        (Без наздраве )
        Да свършим малко работа в почивните дни, после ще че видим, като погледнем в съновника )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И преди съм споделяла, че 4i40 вече е претръпнал откъм моите заплахи. За седем години е успял да си изгради имунитет.
          Наздраве!

          П.П. Ти му мисли. Щот освен на възраст си и нефелен, та рисковите фактори при теб са комплексни
          Аз може съм тъп и прозд, но си имам дяволче в главата, което затрива лошата самооценка и ми оставя да се самообласкавам като пренебрежително махам с ръка на лошите каки с пушка в ръка. Ако си гледала с внимание “Човекът с пушка“ можеше да се поправиш, ама ти само кримки и екшъни поглъщаш, за да се надъхваш да замеряш гражданята и да им се подиграваш, че са страхливи. Но ще придойде реката на отмъстта и те видим тогава как ще се носиш безпомощна насред морето на куража на нашите уважаеми дребни човеци с топор в ръка. Няма да ти насекат дърва. Ъхъ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Ти, Траков, си един жесток, безмилостен, сърцераздиращ емоционален провокатор!
            На което аз не мога да не отговоря подобаващо:

            Nazareth - Love Hurts

            Ха да те видя сега като те налазят едни ми ти спомени!


            Наздраве
            Начев, разбирам те, дето си спомняш кога си ги държал зааа... през кръста и сте олюлявали, но трябва спомняш и после какво те сполетяло. Ето, за това може ме наречеш провокатор. Щото послето е важно. Но пък ний помним избирателно. Поради което живота изглежда приличен. А на тези, които бързо забравят, животът е песен. Наздраве за късите музикални жанрове!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Ти да си мълчиш гузно, що Чиче се обезпокои, че го дебнеш с карабина в ръка и избега у друг форум с по-традиционно ласкави дружки. Форумът не е проход. Само да ти кажа. Смирено. Иззад бетонното прикритие.
              И преди съм споделяла, че 4i40 вече е претръпнал откъм моите заплахи. За седем години е успял да си изгради имунитет.
              Наздраве!

              П.П. Ти му мисли. Щот освен на възраст си и нефелен, та рисковите фактори при теб са комплексни
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Затишие?!? Пред запиване ще да е. Нещо ви хвана есенната меланхолия. Черпете, бе, не се майте!
                Ти, Траков, си един жесток, безмилостен, сърцераздиращ емоционален провокатор!
                На което аз не мога да не отговоря подобаващо:

                Nazareth - Love Hurts

                Ха да те видя сега като те налазят едни ми ти спомени!


                Наздраве

                Коментар


                • Ай да почерпа за изгодна покупка. Извън борсата където съм съвсем заспал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Редовният ти спаринг-партньор се покри и ти подлепи Грую.
                    Добро утро и наздраве!
                    Ти да си мълчиш гузно, що Чиче се обезпокои, че го дебнеш с карабина в ръка и избега у друг форум с по-традиционно ласкави дружки. Форумът не е проход. Само да ти кажа. Смирено. Иззад бетонното прикритие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      оф, аз по едно време го бях намалил това разстояние на 500, че даже и си го броях... Как не разбра нищо жената тогава, идея си нямам - хем не се и криех особено, а моята жена не е от тези, дето биха разбрали нещо и след това да замълчат - щеше да ми издере очите като минимум, да не казвам с детеродните ми органи какво щеше да се случи, че него не искам и да си го помислям. Млад бях и глупав, или пък мислите ми си бяха точно на място, ама имаше времево-пространствено изкривяване не в моя полза - не ми се ще да си спомням...

                      Как да е, това трабанката не беше ли мукавено едно такова - там изчукването май не вървеше - малко лепило Кале и си ти Ай наздраве от зарана, да не ставаш ти шарана, дет на куката се хвана
                      Както казва Кака, а ний се вслушваме, че да не ни закача със златна пръчица, ти си наред.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Понякога имам просветления. Ако и да съм пълен невежа в автомобилостроенето. Надявам се, все пак Грую да е някой брониран модел на трабантелата. Оборудван със стрелкови пособия. Да може да отвърне на огъна. Дръж се Груич! Не й се давай на благоверната, де подло иска от теб подобно поведение. В отговор може намалиш отстоянието до 50 км.
                        оф, аз по едно време го бях намалил това разстояние на 500, че даже и си го броях... Как не разбра нищо жената тогава, идея си нямам - хем не се и криех особено, а моята жена не е от тези, дето биха разбрали нещо и след това да замълчат - щеше да ми издере очите като минимум, да не казвам с детеродните ми органи какво щеше да се случи, че него не искам и да си го помислям. Млад бях и глупав, или пък мислите ми си бяха точно на място, ама имаше времево-пространствено изкривяване не в моя полза - не ми се ще да си спомням...

                        Как да е, това трабанката не беше ли мукавено едно такова - там изчукването май не вървеше - малко лепило Кале и си ти Ай наздраве от зарана, да не ставаш ти шарана, дет на куката се хвана
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Понякога имам просветления. Ако и да съм пълен невежа в автомобилостроенето. Надявам се, все пак Грую да е някой брониран модел на трабантелата. Оборудван със стрелкови пособия. Да може да отвърне на огъна. Дръж се Груич! Не й се давай на благоверната, де подло иска от теб подобно поведение. В отговор може намалиш отстоянието до 50 км.
                          Редовният ти спаринг-партньор се покри и ти подлепи Грую.
                          Добро утро и наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тоя израз не го бях срещала. Вече пет минути не мога да спра да се смея. Ще ме изгонят от пещерата заради теб
                            Наздраве!


                            Понякога имам просветления. Ако и да съм пълен невежа в автомобилостроенето. Надявам се, все пак Грую да е някой брониран модел на трабантелата. Оборудван със стрелкови пособия. Да може да отвърне на огъна. Дръж се Груич! Не й се давай на благоверната, де подло иска от теб подобно поведение. В отговор може намалиш отстоянието до 50 км.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Щом има донски казаци, трябва да има и днепърски. А Запорожието е току при Днепър. Това днешните юристи прависти ли са въобще и дали могат поне себе си защитят от беззаконие и произвол. Е, виж го Груича, не смее кривне и кръшне, що оная неговата ще го очука като трабант при тенекеджия с един развод. Освен кога се измъкне извън 200-километровата зона (с радиус 100 км). Да е здраве и да го поливаме!
                              Тоя израз не го бях срещала. Вече пет минути не мога да спра да се смея. Ще ме изгонят от пещерата заради теб
                              Наздраве!



                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                                Казаците не бяха ли запорожки!?
                                Наздраве!

                                Ся, чета им отговора им на едно мое уведомление и отгоре си драскам с червен химикал, къде са налазили в самодифско. Както викаше един мой познат, ако го размятам това творение пред влак, машиниста одма ще набие спирачките, що цялото свети в червено УжасТ. И като си помисля колко паплач е назначена като юристи у тая институция ... Драго ми става.
                                В понделник ще им изпратя мотивиран отговор, че да им фгорча целата седмица.
                                Наздраве /още веднъж/!
                                Щом има донски казаци, трябва да има и днепърски. А Запорожието е току при Днепър. Това днешните юристи прависти ли са въобще и дали могат поне себе си защитят от беззаконие и произвол. Е, виж го Груича, не смее кривне и кръшне, що оная неговата ще го очука като трабант при тенекеджия с един развод. Освен кога се измъкне извън 200-километровата зона (с радиус 100 км). Да е здраве и да го поливаме!

                                Коментар

                                Working...
                                X