IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Идеалка, Трак, ама трябваше тая захранка по-отрано да я почна, сега вече е късно май, нищо че мога да слушкам и да папкам

    Начев, без да се обиждаш, ама Бушмилса хич не го харесвам, ама хич, почти като Джонито. Виж там Гленкинчи или Лагавулина ми харесват. Един път пих и едно, дето така ме удари - супер странен вкус, та домакина рече, че никой друг не рачил да го пие, затова го пази за мен, га му ида на гости

    Тнм, аз пък много обичах мляко като малък - особено селското с каймак, но без каймака, даже веднъж си спомням, че баща ми донесе отнякъде биволско прясно мляко - уникално! Обаче го ненавиждах със захар - виж със сол не съм го пил, но звучи добре. Дори и сега от време на време си купувам прясно мляко, нищо че било вредно вече за дъртаци като мен

    Наздраве - апропо, дори и сега, ако смеся през деня някакъв тип мляко, особено прясно, и алкохол, веднга почвам да подсмърчам - странна реакция някаква си, сигур ми е остатък от кумиса, нали съм си чист протобългарин - бял, със зелени очи и черна коса
    Сега обичам прясно мляко. Понякога го пия със сол, други път с лъжичка пчелен мед. Зависи от настроението и хормоните ми.
    Наздраве!

    П.П.Това за бялата кожа, зелените очи и тъмната коса на протобългарите от къде се взе?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Аз пък винаги се съмнявам в пределната ми яснота!

      Наздраве за тези, които избират да са щастливи, но не задължително умни!
      Наздраве и за тези, които правят обратния "избор"!
      Chris Norman & Suzi Quatro - Stumblin'
      Предполагам, въпрос на възпитание. При мен имаше забрана на ползването на изрази от сорта на "не мога", " не знам" и "трябва". От там явно идва и тази пределна яснота за възможностите ми.
      Наздраве!

      П.П. Хубава музика. Отивам да си взема балните пантофки и те каня на танц
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Идеалка, Трак, ама трябваше тая захранка по-отрано да я почна, сега вече е късно май, нищо че мога да слушкам и да папкам

        Начев, без да се обиждаш, ама Бушмилса хич не го харесвам, ама хич, почти като Джонито. Виж там Гленкинчи или Лагавулина ми харесват. Един път пих и едно, дето така ме удари - супер странен вкус, та домакина рече, че никой друг не рачил да го пие, затова го пази за мен, га му ида на гости

        Тнм, аз пък много обичах мляко като малък - особено селското с каймак, но без каймака, даже веднъж си спомням, че баща ми донесе отнякъде биволско прясно мляко - уникално! Обаче го ненавиждах със захар - виж със сол не съм го пил, но звучи добре. Дори и сега от време на време си купувам прясно мляко, нищо че било вредно вече за дъртаци като мен

        Наздраве - апропо, дори и сега, ако смеся през деня някакъв тип мляко, особено прясно, и алкохол, веднга почвам да подсмърчам - странна реакция някаква си, сигур ми е остатък от кумиса, нали съм си чист протобългарин - бял, със зелени очи и черна коса
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Шегувам се, хер Начев. Като как ме виждаш да давам пари, че да науча нещо дето ми е пределно ясно - за броя гънки на сивото вещество ми е думата.
          Наздраве!
          Аз пък винаги се съмнявам в пределната ми яснота!

          Наздраве за тези, които избират да са щастливи, но не задължително умни!
          Наздраве и за тези, които правят обратния "избор"!
          Chris Norman & Suzi Quatro - Stumblin'

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Аха, като малка също са те инквизирали. С бело млеко. Навремето у един хотел в Скопие рекох да си поръчам капучино, на кое му викат бело кафе. Ама се обърках и си поисках бело млеко. Келнерът, застаряващ вече хитряга, по физиономия и говор нашенче, ме бъзикаше, че млякото си е бяло. Май искаше да върже разговор, но аз сконфузен се умълчах. Що и аз не обичам само сварено бело млеко без поне малко кафенилка у него. Какаова предпочитам.
            Те ли мен, аз ли тях ... !? Много злоядо отроче бях. Баба все ми тикаше чашата с мляко в ръка и мърмореше, че ако не пия мляко кожата ми ще стане тъмна като на единия от братовчедите ми. А това хич не се котираше у родата.
            На всичкото отгоре не му слагаше захар, а сол. Не съм срещала никъде другаде да го пият така. Винаги е подсладено.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              Тамънка, пиши на тези мошеници да ти върнат парите! Ако искат мотивация - кажи им, че не е било за лично ползване, а с образователна цел, водена от хуманни мотиви си решила да се ангажираш с обществена кауза - да помогнеш на един тежък, почти безнадежден случай (ерго аз, де), в последен опит да се подредьят рошавите, невчесани, диви слова в главата му.
              Say Something (I'm Giving Up On You)
              Шегувам се, хер Начев. Като как ме виждаш да давам пари, че да науча нещо дето ми е пределно ясно - за броя гънки на сивото вещество ми е думата.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Аха, като малка също са те инквизирали. С бело млеко.
                Белото беше един от детските ми кошмари!
                Брей, колко сме сходни ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Трак, хубава трапеза си сложил за закуска, ма аз нещо не се кефя на пържените филийки, може би щото редовно ми правеха от тях като малък - да ми бяха правили филии с мас, премиер щях да стана, пък то с пържени филийки станах сал проЗ Грую
                  Е, а дано сега ти тръгне поне на вицепремиер, че да замениш Шкембо Лжепатриот, що си барем що-годе освестен националист.



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Тая картинка какви спомени ми навя ... Само че, в онези ми години в чашата имаше прясно мляко, което аз никак не обичах.
                    Наздраве!
                    Аха, като малка също са те инквизирали. С бело млеко. Навремето у един хотел в Скопие рекох да си поръчам капучино, на кое му викат бело кафе. Ама се обърках и си поисках бело млеко. Келнерът, застаряващ вече хитряга, по физиономия и говор нашенче, ме бъзикаше, че млякото си е бяло. Май искаше да върже разговор, но аз сконфузен се умълчах. Що и аз не обичам само сварено бело млеко без поне малко кафенилка у него. Какаова предпочитам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Начи, отреза ме като кисела краставичка, още преди да съм си направил устата в тази посока

                      Гледам, че пуснали ново Джони - White Walker - не съм фен на Джонито, твърде остро и
                      Груев, остави го това Джони! Заради Джони-то вече отбягвам шотландците.
                      А това е неправилно и несправедливо! Какви змейове има само там! М-ммммм!
                      Е, човек не трябва да се стиска ...

                      Иначе по-важното е, че на ден като днешния, или дори е по-правилно е да се каже - след ден като вчерашния, хубаво е да имаш насреща едно приятелско рамо

                      Викам да си налеем от това:




                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        если надо - кушай, кушай!
                        Траки, ама много ядене това за закуска, за edin ден лапаница е това, не пестиш от закуски, za da купиш артии Ужаст (шегувам се де , хапвай на воля, зер гладна мечка хоро не играе )) )
                        Чи колко е това? Една здрава закуска. Колкото да имаш сили се пребориш с желанието да купуваш на БФБ. Пълен тумбак, празен портфейл.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          тъй тъй, но забравяш и за копането на картофите и мамулите царевици,, Бистришка идилея за а-група
                          И царевица съм брал и картофи съм вадил (те май не се копаха?), че даже и до Бистрица съм ходил - и Банска, и Санданска, че даже и жив тигър съм виждал в зоопарка, кога беше до Спортната палата
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            ..... - да ми бяха правили филии с мас, премиер щях да стана, пък то с пържени филийки станах сал проЗ Грую [img]
                            тъй тъй, но забравяш и за копането на картофите и мамулите царевици,, Бистришка идилея за а-група

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Закусъйват надо!

                              если надо - кушай, кушай!
                              Траки, ама много ядене това за закуска, за edin ден лапаница е това, не пестиш от закуски, za da купиш артии Ужаст (шегувам се де , хапвай на воля, зер гладна мечка хоро не играе )) )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Закусъйват надо!

                                Тая картинка какви спомени ми навя ... Само че, в онези ми години в чашата имаше прясно мляко, което аз никак не обичах.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X