IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хайде ..., пак се опитваш да минеш по тънката лайстна. Що черен трюфел ще ни набутваш!? Това да не ти е хайвер? Като ще е гарга, нека да е рошава - бял трюфел "борче" ползвай
    Наздраве!
    Дори виртуално не бива се хвъргаме в излишно скъпи удоволствия. Скромност трябва. Спекулантите са прибрани хора. Като габърчани. Ама ти нещо май си кривнала и ще те даваме на другарския съд.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Забравих да река наздраве - днес било международен ден на даскала, наздраве за тях!
      Бравос за информацията! Ще поздравя някое и друго даскале. Всички сме минали през тях и в голяма степен са ни оформили каквито сме. Благодарности! Нещо по-леко за тях - ликьор от къпини.

      Коментар


      • Забравих да река наздраве - днес било международен ден на даскала, наздраве за тях!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Ne ви ли липсва нещо...??? защо егоизъм, защо ???
          Големият Биг го няма..!!!
          Греъме ... дръж се/ ..защото знам какво е. защото това е живота.
          Липсваш!!!
          А и няма кой да кажв сипете.
          И да знаеш (които знаем какво е) -винаги сме на среща, винаги си сред нас и си добре дошъл!!!!
          Кво му е на Бенджи, Закс и Звездния принц
          И той ли нещо се е обидил на модературата? Ай стига бе, заебете ги тези модита, добре си пием и си хортуваме, няма нужда да си разваляме рахатлъка заради прояви по други теми!
          Или е нещо друго?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Ne ви ли липсва нещо...??? защо егоизъм, защо ???
            Големият Биг го няма..!!!
            Греъме ... дръж се/ ..защото знам какво е. защото това е живота.
            Липсваш!!!
            А и няма кой да кажв сипете.
            И да знаеш (които знаем какво е) -винаги сме на среща, винаги си сред нас и си добре дошъл!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Недей разглезва кръчмата. Аз им пържа филии и ги мажа с мас, а ти ще накараш клиентелата да иска да им ги натърквам с черен трюфел.
              Хайде ..., пак се опитваш да минеш по тънката лайстна. Що черен трюфел ще ни набутваш!? Това да не ти е хайвер? Като ще е гарга, нека да е рошава - бял трюфел "борче" ползвай
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Не че нещо, ама то пък един трафик, дето го имате, че чак обходен да ви трябва Иначе безспорен факт, че всяко едно ново нещо е по-добро от старото в инфраструктурно отношение, но да го бяха направили като хората, щото реално е път за никъде. Ако наистина имат желание да правят нещо като полумагистрала към Южна България, то този път трябваше да е поне с по 2 ленти в платно, сега е просто изправен селски път - пак е нещо (любимата ми българска фраза е "а без ич"), но прекалено половинчато и то за тези пари, дето май даже не са по еврофондове (поправи ме, ако греша). Ма да не отплесвам, че не му е тук мястото - вече го облетях с дрон (демек гледах клипче) пътя, ще го минем и с кола, когато стане готов.
                Наздраве и от мен!
                Да, прав си. Парите не са от еврофинансиране. Колегите от WWF обжалваха трасето пред ЕК и докато изтекат всички срокове по жалбите "коня отиде у реката". От Агенция "Пътища" взеха нещо, но то не покрива целия проект.
                Наздраве!

                П.П. Аз пък на 50% съм го извървяла пеша, защото трасето копира стари туристически пътеки.
                Last edited by tnm; 04.10.2018, 20:57.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  ....Пълен тумбак, празен портфейл.
                  Аааа., недей така, не винаги са в права релация, може и тумбак може и портфейл Но тумбака не го препоръчквам

                  Коментар


                  • https://m.youtube.com/watch?v=DMc3XD...t_radio=1&t=20
                    :
                    още е рано за наздраве

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      За това ли питаш, че се чудех кво е? Аз след два-три часа посядам на ракийка, че имам да почерпя за услуга, пък ти си пий Далмората с погачка, наръсена с най-фина и миризлива чубричка. Всекиму според вкуса.

                      Мерси, Трак, да съм честен, колкото и да съм националист, вискито ми е по-вкусно от родната ракия. Вярно, не става за салата, макар че не е чак толкова зле и за нея, но пък за всичко друго си е трепач.
                      Апропо, гледах едно предаване за Украйна, която чувствам близка нам страна, нищо че покрай разприте с Русия стана нелюбима на част от хората тук и любима на другата част. На мен са ми симпатична, защото са между чука и наковалнята и имат малко нашата съдба. Пък и толкова не съм се смял, колкото като четох учебник по "украинска" история Да хапенете си бонбонки с.... мас
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Въобще не съм разбрала за протестите. Имаше някаква забрана за групов лов на диво прасИ по поречието на Дунав, но мисля, че я отмениха. Та, идея и нямам какво не им е на кеф на тамошните ловци. В хабитата мое си гърмим и в сряда, стига да има желаещи.
                        Наздраве!

                        П.П. Все си мисля, че тунела не е основната цел на занятието. Градът нямаше обходен път, а покрай приказките за тунела, вече готов наполовина.
                        Не че нещо, ама то пък един трафик, дето го имате, че чак обходен да ви трябва Иначе безспорен факт, че всяко едно ново нещо е по-добро от старото в инфраструктурно отношение, но да го бяха направили като хората, щото реално е път за никъде. Ако наистина имат желание да правят нещо като полумагистрала към Южна България, то този път трябваше да е поне с по 2 ленти в платно, сега е просто изправен селски път - пак е нещо (любимата ми българска фраза е "а без ич"), но прекалено половинчато и то за тези пари, дето май даже не са по еврофондове (поправи ме, ако греша). Ма да не отплесвам, че не му е тук мястото - вече го облетях с дрон (демек гледах клипче) пътя, ще го минем и с кола, когато стане готов.
                        Наздраве и от мен!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Merci, nachev, това е друга "бира"
                          Наздраве!
                          Трак, филията с мас дали ще върви с Далмора, а? Ти как мислиш?
                          За това ли питаш, че се чудех кво е? Аз след два-три часа посядам на ракийка, че имам да почерпя за услуга, пък ти си пий Далмората с погачка, наръсена с най-фина и миризлива чубричка. Всекиму според вкуса.

                          Last edited by Trakatrak; 04.10.2018, 15:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Тоя ще да е питал някой балканджия по Нишко, ще знаеш
                            Иначе за Дунав мост те питах, щото мернах, че авджиите сте били там да протестирате, пък ти за на кривоглавия мечтата за тунела си ме разбрала Гледах и там (има хубави теми скайскрейпърсити форумите) - безсмислена работа - пътят е супер кирлив с тези 2 платна и реалната полза от него ще е нулева. Два тира един след друг и нямат минаване, та само дето ще поизправят завоите и дотам, но времете няма да се скъси съществено, макар че километрите ще намалеят, просто с двулентов път не става. А Вожда вика, че щял да мести там трафика с тировете между севера и юга - умрех да се хилим
                            Ай наздраве, поне начев тури квалитетно пиене!
                            Въобще не съм разбрала за протестите. Имаше някаква забрана за групов лов на диво прасИ по поречието на Дунав, но мисля, че я отмениха. Та, идея и нямам какво не им е на кеф на тамошните ловци. В хабитата мое си гърмим и в сряда, стига да има желаещи.
                            Наздраве!

                            П.П. Все си мисля, че тунела не е основната цел на занятието. Градът нямаше обходен път, а покрай приказките за тунела, вече готов наполовина.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Бъдещият персонал е кът. Инак напредваме с трасето и усвояването на пачките.
                              Наздраве!

                              П.П. Някъде, някога бях чела пътепис на френски пътешественик и той описваше българите по следния начин, цитирам по памет: българските мъже са нисички, чернички, мустакати и за всяко нещо ходят да питат жените си.
                              Не си спомням името на пътешественика и точните думи, но смисълът горе-долу беше такъв.
                              Тоя ще да е питал някой балканджия по Нишко, ще знаеш
                              Иначе за Дунав мост те питах, щото мернах, че авджиите сте били там да протестирате, пък ти за на кривоглавия мечтата за тунела си ме разбрала Гледах и там (има хубави теми скайскрейпърсити форумите) - безсмислена работа - пътят е супер кирлив с тези 2 платна и реалната полза от него ще е нулева. Два тира един след друг и нямат минаване, та само дето ще поизправят завоите и дотам, но времете няма да се скъси съществено, макар че километрите ще намалеят, просто с двулентов път не става. А Вожда вика, че щял да мести там трафика с тировете между севера и юга - умрех да се хилим
                              Ай наздраве, поне начев тури квалитетно пиене!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                С удоволствие!

                                Дори знам музиката, от онзи ден е отново много популярна заради кака Терийса! Милата, дано никой не и каже как изглежда отитвайки се да танцува.

                                Знам също, че ти ще си кралицата на танца !

                                Abba - Dancing Queen
                                Ъхъ, ако не друго поне ще куцукам с изящество.
                                Наздраве!

                                П.П. Вчера се бяхте заиграли у френско. Това е моето включване, още повече, че иде дума за танцуване.
                                https://www.youtube.com/watch?v=C5ha...&start_radio=1
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X