IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    И аз си помислих горе-доле същото, странно!
    Ама после се сетих, че опитите ми да докарам червено винце някога доведоха до твърде скромни резултати. И това е най-любезната оценка, която мога да си дам.
    Опит, технология, условия и майсторлък си трябва! Ако не можеш, бъркай джибрето и гледай пчелата да не отнесе градуса, другото остави на казана и майстора.
    Няма да досаждаме сега с претенции на Траката, ще го оставим да се изяви в силната му област, пък после той като изпече ракийката емоционално да отсъди: Тези и тези най-малко ме ядоха през изминалата гоздина - на тях ще налея в големи чаши! А пък ние ще извадим предвидливо подготвени издалеч от възможно най-дългите чаши ... примерно като краченцата на кака Джеси


    Jessie J - Masterpiece


    Наздраве за майсторите и майсторлъка!
    Кое точно му е страното!? Ние с теб от време на време попадаме в някъв невероятен унисон

    А мрънкалото не пие вино, щото язваджия. То и мезета към виното не ги харчи, щото има подагра ... Кът духне вятър го схваща кръста, че и ишиас от някъде е лепнал ... Мъка, мъкааааа. Но това не пречи той да направи виното, а уважаемата клиентела на Кръчмата / в мое и твое лице/ да го изпие.
    Наздраве!

    П.П. На тати виното е почти готово. Фчера направи 20 дни откак е заложено гроздето и вече може да се пие. Не е добре избистрено, обаче. Затова ще го почакаме още малко преди да започнем да пълним чашите.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Това и друг път си го споделял. Ти като не пиеш вино, ние пием.
      Наздраве!
      И аз си помислих горе-доле същото, странно!
      Ама после се сетих, че опитите ми да докарам червено винце някога доведоха до твърде скромни резултати. И това е най-любезната оценка, която мога да си дам.
      Опит, технология, условия и майсторлък си трябва! Ако не можеш, бъркай джибрето и гледай пчелата да не отнесе градуса, другото остави на казана и майстора.
      Няма да досаждаме сега с претенции на Траката, ще го оставим да се изяви в силната му област, пък после той като изпече ракийката емоционално да отсъди: Тези и тези най-малко ме ядоха през изминалата гоздина - на тях ще налея в големи чаши! А пък ние ще извадим предвидливо подготвени издалеч от възможно най-дългите чаши ... примерно като краченцата на кака Джеси


      Jessie J - Masterpiece


      Наздраве за майсторите и майсторлъка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        При мен е по-студенко, та винаги по това време го бера. Тая година вегетацията на всички култури върви две седмици напред. Това му помогна да доузрее и изчаках, тъй като дъжд не го плашеше. Е, окапваше по-успешно, но и се бере по-лесно. Аз винце не правя, така че не бързам. Кога стане матряла, ще размишлявам как да го развеселя. Пък винарите бързст, що вино се пие есен и зима. Домашно ако е. Наздраве!
        Това и друг път си го споделял. Ти като не пиеш вино, ние пием.
        Наздраве!

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Половината щом си опазил, пак добре Траки, ама късничко го береш сякаш. Преди малко като минах няколко улички на малко село - направо си мирише на вино от разстояние, вече са го заложили масово божолето ))
          При мен е по-студенко, та винаги по това време го бера. Тая година вегетацията на всички култури върви две седмици напред. Това му помогна да доузрее и изчаках, тъй като дъжд не го плашеше. Е, окапваше по-успешно, но и се бере по-лесно. Аз винце не правя, така че не бързам. Кога стане матряла, ще размишлявам как да го развеселя. Пък винарите бързст, що вино се пие есен и зима. Домашно ако е. Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Обрах гроздето. Дори чуждото. Ще има с кво да се черпа докато чакам митичните дюлевка и кайсиева. Иначе бая лоша година. Половината на шушулки станало. Наздраве за урожая!
            Половината щом си опазил, пак добре Траки, ама късничко го береш сякаш. Преди малко като минах няколко улички на малко село - направо си мирише на вино от разстояние, вече са го заложили масово божолето ))

            Коментар


            • Обрах гроздето. Дори чуждото. Ще има с кво да се черпа докато чакам митичните дюлевка и кайсиева. Иначе бая лоша година. Половината на шушулки станало. Наздраве за урожая!

              Коментар


              • много притихнало пак ...
                Хайде един бг-поздрав за който е задрямал или е спрял алкохолните изпарения а и за всички останали есте))
                https://m.youtube.com/watch?v=kWzW_rWqCYM

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Това трябва се провери. Отряза ли на дебелия пес носа, че да скъсиш общата дължина? Иначе вероятно той предвидливо подгъва опашка, че да не остане без нея. Наздраве за добрите спестовни практики!
                  Взех го с отрязана опашка. Зер, традициите трябва да се спазват.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Долна инсинуация!!! Все съм си така стисната и спестовна.
                    Наздраве, мрънкало!
                    Това трябва се провери. Отряза ли на дебелия пес носа, че да скъсиш общата дължина? Иначе вероятно той предвидливо подгъва опашка, че да не остане без нея. Наздраве за добрите спестовни практики!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Груев, благодарности!
                      Изключително попадение!


                      Ей, Траков, ама и ти си опасен! Гледай как само се включваш, уж воден от идеални мотиви, със сладко черешово питие.
                      Кой пие сладки, нискоалкохолни напитки, а!

                      Аз също се присъединявам разсеяно с едно бадемово ликьорче:



                      Надявам се в края на деня да има повече пийнали учителки, по възможност от началния курс на обучение
                      На младите учителки само сладки упиващи и успиващи питиета. Особено за онази, де на 15 септември преди години предизвика фурор със средно скъсена поличка. Машалла!

                      П.п. Това да не е Чиче, де я държи за ръчичка?. Под прикритие.


                      Last edited by Trakatrak; 05.10.2018, 22:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Груев, благодарности!
                        Изключително попадение!


                        Ей, Траков, ама и ти си опасен! Гледай как само се включваш, уж воден от идеални мотиви, със сладко черешово питие.
                        Кой пие сладки, нискоалкохолни напитки, а!

                        Аз също се присъединявам разсеяно с едно бадемово ликьорче:



                        Надявам се в края на деня да има повече пийнали учителки, по възможност от началния курс на обучение
                        Арахната ги търси с камшик, ти с показалка ... Мани, манииии.
                        Наздраве!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Преци, аз мисля, че ни си ни твърде добре разбрало. Ние сме дружки по чашка със Съкровището и като такива сме длъжни да се съобразим и да уважим неговото желание да не пише за известно време в Кръчмата.
                          Наздраве!

                          Да, уважавеме го ! Имаш право!
                          Нещо се сетих снощи, докривя ми на душата за разните житейски неща,
                          ..та се изцепих не на място по никое време в тъмното))), сори

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Бравос за информацията! Ще поздравя някое и друго даскале.
                            Груев, благодарности!
                            Изключително попадение!


                            Ей, Траков, ама и ти си опасен! Гледай как само се включваш, уж воден от идеални мотиви, със сладко черешово питие.
                            Кой пие сладки, нискоалкохолни напитки, а!

                            Аз също се присъединявам разсеяно с едно бадемово ликьорче:



                            Надявам се в края на деня да има повече пийнали учителки, по възможност от началния курс на обучение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Ne ви ли липсва нещо...??? защо егоизъм, защо ???
                              Големият Биг го няма..!!!
                              Греъме ... дръж се/ ..защото знам какво е. защото това е живота.
                              Липсваш!!!
                              А и няма кой да кажв сипете.
                              И да знаеш (които знаем какво е) -винаги сме на среща, винаги си сред нас и си добре дошъл!!!!
                              Преци, аз мисля, че ни си ни твърде добре разбрало. Ние сме дружки по чашка със Съкровището и като такива сме длъжни да се съобразим и да уважим неговото желание да не пише за известно време в Кръчмата.
                              Наздраве!


                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Дори виртуално не бива се хвъргаме в излишно скъпи удоволствия. Скромност трябва. Спекулантите са прибрани хора. Като габърчани. Ама ти нещо май си кривнала и ще те даваме на другарския съд.
                                Долна инсинуация!!! Все съм си така стисната и спестовна.
                                Наздраве, мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X