IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Камбите сорт " Осмарски" или "Калифорния"?
    Наздраве!

    П.П. Моята фантазия по-развихрена от тази на мрънкалото. Затова питам.
    Претенции ли имаш .... ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Сложи 4 пълнени камби една връз друга и си развинти фантазията.....

      Наздраве !
      Камбите сорт " Осмарски" или "Калифорния"?
      Наздраве!

      П.П. Моята фантазия по-развихрена от тази на мрънкалото. Затова питам.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Аааааа, благодарско! Добре ще ми дойде. Най много да объркам ремонтните размери. Но това и без почерпка ми се случва кога издуя тумбачето. При Чиче по зле, що кога надуй шкембе не може да види най-важните размери. Ама то какво ли и има са гледа? Чирозче некво! Наздраве за сушените деликатеси!
        Сложи 4 пълнени камби една връз друга и си развинти фантазията.....

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Ей, зла жена, все маана да намери Може с олио да е полята, знам ли, или съз зехтин. Или кисело мляко от соя - богоугодно някакси
          Не съм зла, а съм проклета. Има разлика / според по-едрата 1/3-та/.

          Правя пити от 15 годишна, а хляб от около 25 годишна и затова изказвам мнение. Такъв гланциран и леко карамелен цвят питата добива само ако е намазана с яйце, разбито с олио или разтопено масло, също така - ако е намазана с кисело мляко. Коричката е лъскава и мека.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Питката не е постна. Така като я гледам, отгоре е намазана или с яйце, или с кисело мляко.
            Наздраве!
            Ей, зла жена, все маана да намери Може с олио да е полята, знам ли, или съз зехтин. Или кисело мляко от соя - богоугодно някакси
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Чакай да почерпя Тракчето, че нещо не се спогаждаме в другата тема, а уж еднакво мислим Пък и от днес почвали коледните пости, ако правилно съм прочел, та като не е на блажно, барем да не е и на сухо
              Надраве!
              Питката не е постна. Така като я гледам, отгоре е намазана или с яйце, или с кисело мляко.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Чакай да почерпя Тракчето, че нещо не се спогаждаме в другата тема, а уж еднакво мислим Пък и от днес почвали коледните пости, ако правилно съм прочел, та като не е на блажно, барем да не е и на сухо
                Надраве!
                Аааааа, благодарско! Добре ще ми дойде. Най много да объркам ремонтните размери. Но това и без почерпка ми се случва кога издуя тумбачето. При Чиче по зле, що кога надуй шкембе не може да види най-важните размери. Ама то какво ли и има са гледа? Чирозче некво! Наздраве за сушените деликатеси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Наздраве!

                  Наздраве , Груев ! То иде постно ...ама от утре ше постя !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                    ена рикийца , че ми дигнаа кръвното педитолерастета ... бобита , мънита ...
                    Наздраве!

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      A чашите защо са празни...??? ЧАШИТЕ....
                      Ами да си ги напълни с какво му душа сака
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • ена рикийца , че ми дигнаа кръвното педитолерастета ... бобита , мънита ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Чакай да почерпя Тракчето, че нещо не се спогаждаме в другата тема, а уж еднакво мислим Пък и от днес почвали коледните пости, ако правилно съм прочел, та като не е на блажно, барем да не е и на сухо
                          Надраве!
                          A чашите защо са празни...??? ЧАШИТЕ....

                          Коментар


                          • Чакай да почерпя Тракчето, че нещо не се спогаждаме в другата тема, а уж еднакво мислим Пък и от днес почвали коледните пости, ако правилно съм прочел, та като не е на блажно, барем да не е и на сухо
                            Надраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              За днес се отчетох.
                              Баш. Затова ще спиш неспокойно.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Бравос!Бех и голям фен,ама съм процес на "развод" от близо година.Nо винаги има място за размисъл - нещо като лафа:"Обичам жена си затова й изневерявам рядко!"
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X