IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    По мое мнение това не Тянка. Кльощавата третинка докопала семейните издънки в лаптопа и се гаври с макя си като раздава домашните й запаси. Сус бе, мекере!
    Мекерето рече да слагаш масата и да пращаш адреса по вайбъра. Ще доведе силна група студенти да подгреят за студентския празник, а на теб да ти стъжнят животеца. Утре можело да не ходят на лекции, така че явно смятат да се застоят.
    Наздраве!

    П.П. Рече също да ти предам, че колежки нямало да водят. Ако може да осигуриш някакво нежно присъствие, щот в групичката им нямало денджери. Ич
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Наздраве, тнм, днес малко разсипнически го даваш, да не си в тройно критичен ден Едно време, бях юноша бледен, но първата ми работа сутрин, преди да отида на училище, беше да си купя вестник Стандарт, за да видя дали не съм в трийно критичен ден според хороскопа за деня. После всички готини съученички ме се изреждаха.... да си видят и те хороскопа, де Обаче то вече и вестник Стандарт няма...
      По мое мнение това не Тянка. Кльощавата третинка докопала семейните издънки в лаптопа и се гаври с макя си като раздава домашните й запаси. Сус бе, мекере!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        Березка му е майката - 5 озер !!!
        Коле де си бе ... кръчмата ли обърка ... затревожих се за тебе , я черпи една гроздьова ...малка , няколко пъти ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Черпя Грую едно питие, че сме се отдали на конструктивен спор в другата тема и ще му трябва гориво
          Наздраве!
          Наздраве, тнм, днес малко разсипнически го даваш, да не си в тройно критичен ден Едно време, бях юноша бледен, но първата ми работа сутрин, преди да отида на училище, беше да си купя вестник Стандарт, за да видя дали не съм в трийно критичен ден според хороскопа за деня. После всички готини съученички ме се изреждаха.... да си видят и те хороскопа, де Обаче то вече и вестник Стандарт няма...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            И коя е веригата,че от украинския ти линк не става ясно?!А в момента само Финландия е на промоция,но не и на полвин цена.....
            Березка му е майката - 5 озер !!!
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар



            • Черпя Грую едно питие, че сме се отдали на конструктивен спор в другата тема и ще му трябва гориво
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Сложи 4 пълнени камби една връз друга и си развинти фантазията.....

                Наздраве !
                Чушкопек за теб! Троен!
                П.п. Вчера бях блокиран, та чак сега отправям това благословенно пожелание.
                Last edited by Trakatrak; 15.11.2018, 12:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Претенции ли имаш .... ?
                  Естествено. Каква жена ще съм, ако нямам претенции!?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Камбите сорт " Осмарски" или "Калифорния"?
                    Наздраве!

                    П.П. Моята фантазия по-развихрена от тази на мрънкалото. Затова питам.
                    Претенции ли имаш .... ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Сложи 4 пълнени камби една връз друга и си развинти фантазията.....

                      Наздраве !
                      Камбите сорт " Осмарски" или "Калифорния"?
                      Наздраве!

                      П.П. Моята фантазия по-развихрена от тази на мрънкалото. Затова питам.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Аааааа, благодарско! Добре ще ми дойде. Най много да объркам ремонтните размери. Но това и без почерпка ми се случва кога издуя тумбачето. При Чиче по зле, що кога надуй шкембе не може да види най-важните размери. Ама то какво ли и има са гледа? Чирозче некво! Наздраве за сушените деликатеси!
                        Сложи 4 пълнени камби една връз друга и си развинти фантазията.....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ей, зла жена, все маана да намери Може с олио да е полята, знам ли, или съз зехтин. Или кисело мляко от соя - богоугодно някакси
                          Не съм зла, а съм проклета. Има разлика / според по-едрата 1/3-та/.

                          Правя пити от 15 годишна, а хляб от около 25 годишна и затова изказвам мнение. Такъв гланциран и леко карамелен цвят питата добива само ако е намазана с яйце, разбито с олио или разтопено масло, също така - ако е намазана с кисело мляко. Коричката е лъскава и мека.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Питката не е постна. Така като я гледам, отгоре е намазана или с яйце, или с кисело мляко.
                            Наздраве!
                            Ей, зла жена, все маана да намери Може с олио да е полята, знам ли, или съз зехтин. Или кисело мляко от соя - богоугодно някакси
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Чакай да почерпя Тракчето, че нещо не се спогаждаме в другата тема, а уж еднакво мислим Пък и от днес почвали коледните пости, ако правилно съм прочел, та като не е на блажно, барем да не е и на сухо
                              Надраве!
                              Питката не е постна. Така като я гледам, отгоре е намазана или с яйце, или с кисело мляко.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Чакай да почерпя Тракчето, че нещо не се спогаждаме в другата тема, а уж еднакво мислим Пък и от днес почвали коледните пости, ако правилно съм прочел, та като не е на блажно, барем да не е и на сухо
                                Надраве!
                                Аааааа, благодарско! Добре ще ми дойде. Най много да объркам ремонтните размери. Но това и без почерпка ми се случва кога издуя тумбачето. При Чиче по зле, що кога надуй шкембе не може да види най-важните размери. Ама то какво ли и има са гледа? Чирозче некво! Наздраве за сушените деликатеси!

                                Коментар

                                Working...
                                X