IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
    До ТНМ

    ,,Събев, нейде беше споменал през коя година си бил в казармата. Събирайки 2+2 и получавайки някакъв резултат между 4-ка и 6-ца /най-общо казано/ и базирайки се на възрастта /сбора, де го получих/ , смятам, че си на възраст, на която отговорите на тази въпрос са ти отдавна известни.
    Наздраве! ,,

    Не знаех че също така си завършила и школата в Симеоново.
    Задочно, Събев! Обожавам да се обучавам. Другите пиянки от Кръчмата знаят и много фнимават какво пишат, щото може да прочета и в подходящ момент да се възползвам от информацията
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • До ТНМ

      ,,Събев, нейде беше споменал през коя година си бил в казармата. Събирайки 2+2 и получавайки някакъв резултат между 4-ка и 6-ца /най-общо казано/ и базирайки се на възрастта /сбора, де го получих/ , смятам, че си на възраст, на която отговорите на тази въпрос са ти отдавна известни.
      Наздраве! ,,

      Не знаех че също така си завършила и школата в Симеоново.
      Last edited by Todor Sabev; 17.11.2018, 13:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Грую, ти убаво мезиш с габровки, но провери ли грамажа....Щот там и на котките режели опашките....

        Наздраве !

        пп Не помня аз какво съм писал в Историята, но модито си е позволило да изтрие далеч по-умни историци от мен...
        Нооо, щом му аресва да го д..а.....
        Не съм му гледал грамажа, за да не си развалям настроението, иначе беше на промоция А какво сте драскали в История-та?
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Добро утро !
          Грую, ти убаво мезиш с габровки, но провери ли грамажа....Щот там и на котките режели опашките....

          Наздраве !

          пп Не помня аз какво съм писал в Историята, но модито си е позволило да изтрие далеч по-умни историци от мен...
          Нооо, щом му аресва да го д..а.....

          Коментар


          • турих мезето, специално за тнм - вчера го пробвах, много е вкусно, една от най-добрите пастърмите, които съм опитвал - бравос, ако наистина е местна рецепта. наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Аз съм консерватор и табиетлия.
              Преди вечеря хапвам салата с гроздова ракия.
              И тази вечер не съм направил изключение.

              По това време на денонощието мога да ударя примерно две малки ирландски с гарнитура, която ми бе препоръчана от Майната

              Ако има опасност да не проработи, викай овреме, че вече съм си сипал!
              Cheers!
              Ако не помогне веднага , спираш гарнитурата !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata

                Начев , един приятелски съвет ... удари две бързи рикийци , след туй две бързи майни на модератора , после пак две бързи ... помага , ше знайш !
                Аз съм консерватор и табиетлия.
                Преди вечеря хапвам салата с гроздова ракия.
                И тази вечер не съм направил изключение.

                По това време на денонощието мога да ударя примерно две малки ирландски с гарнитура, която ми бе препоръчана от Майната

                Ако има опасност да не проработи, викай овреме, че вече съм си сипал!
                Cheers!

                Коментар


                • Биха ме ... и так, и пак, и пак!
                  Again ... and again, and again!

                  Загубих войната срещу Историческия деструктивен формализъм във форума.
                  Вложих всичко, но врагът беше силен, жесток, безмилостен!
                  Kings of convenience - Winning a battle, losing the war

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Хер Начев, наздраве!
                    Извинявам се, че можах да ти отговоря в оная тема.
                    Наздраве, тнм!
                    Когат съм лют, гледам да не припарвам тук!
                    Няма страшно, ама аз ги захапах профилактично.

                    Glenn Miller - In The Mood

                    Коментар


                    • Хер Начев, наздраве!
                      Извинявам се, че не можах да ти отговоря в оная тема.
                      Last edited by tnm; 17.11.2018, 19:18.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Аз на младичко се надявам, пък тя за баби пита. Знайш ли колко съученички-баби имам? Без да са от маалата. Питай Чичи и около него колко такива се навъртат. Ама той все не става и не става. И внимавай да не се пропие това твоето мекере, че в София лесно теа неща стават.
                        То пиеньето днеска вече не се брои за порок ... излезнаа къде по-модерни ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Аз на младичко се надявам, пък тя за баби пита. Знайш ли колко съученички-баби имам? Без да са от маалата. Питай Чичи и около него колко такива се навъртат. Ама той все не става и не става. И внимавай да не се пропие това твоето мекере, че в София лесно теа неща стават.
                          Споделих на кльощавия и той каза, че няма нищо против бабите да пратят внучките си. Сигурно пресметна, че при твоята възраст, внучките ще са на подходящата такава
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мекерето рече да слагаш масата и да пращаш адреса по вайбъра. Ще доведе силна група студенти да подгреят за студентския празник, а на теб да ти стъжнят животеца. Утре можело да не ходят на лекции, така че явно смятат да се застоят.
                            Наздраве!

                            П.П. Рече също да ти предам, че колежки нямало да водят. Ако може да осигуриш някакво нежно присъствие, щот в групичката им нямало денджери. Ич
                            Аз на младичко се надявам, пък тя за баби пита. Знайш ли колко съученички-баби имам? Без да са от маалата. Питай Чичи и около него колко такива се навъртат. Ама той все не става и не става. И внимавай да не се пропие това твоето мекере, че в София лесно теа неща стават.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ти какво не разбра под "нежно присъствие". Дами искат да им осигури мрънкалото, че в техния университет девойките са кът.
                              Наздраве!
                              Че той от га стана и ... хм , от приказка на приказка ей тъй ... виж го ти маскарата ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata

                                Казарма нема ли за мекерето бе ... такива половин мъже само проблеми създават ей ...оди го виж как пикае и ако е седнал , вади пушката !!!
                                Ти какво не разбра под "нежно присъствие". Дами искат да им осигури мрънкалото, че в техния университет девойките са кът.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X