IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре. Какво е обида за вас, мудераторките?

    Коментар


    • Ако бяхте казали без обиди никой нямаше да ви трие.
      रादोस्त

      Коментар


      • Грую, казах ти кой съм, но мудераторките се почувстваха обидени и изтриха, разбира се, информацията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
          Тракатрак, доколкото спомням, обясни форумното си име с името на ипонския филм (Куросава?) и героят, който харесваше трамвая или влака.
          "Трака-трак" е звукоподражателната дума в нашия език. "Додескаден" била подобната в ипонския.
          A ти кой стар ник си и защо си с нов?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Тракатрак, доколкото спомням, обясни форумното си име с името на ипонския филм (Куросава?) и героят, който харесваше трамвая или влака.
            "Трака-трак" е звукоподражателната дума в нашия език. "Додескаден" била подобната в ипонския.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
              Мисля, че за Додескаден тази антология би била любопитна.

              The Most Popular Song of Each Year (UK Edition) [1952-2017]

              https://m.youtube.com/watch?v=9cfrXNS3DVM
              Със сутрешната лирика ми подейства доста наместващо, за което мога само да ти благодаря!

              След това, обаче, последва името Додескаден, което свързвам с един филм на Куросава, който съм гледал в една очевидно крехка възраст, защото почти нищо не помня от повествованието и идеите, но помня много ярко, че ми беше причинил някакви мъчителни и трайни сънища, при което карах един въображаем влак, скован от три дъски, досущ като някакъв впечатляващ персонаж от лентата.
              Този интересен аудиомикс в каква връзка е с горното, ако има такава, де?

              Съвсем отскоро засякох някъде из темите ника ти и се чудех, дали не е взаимстван от (поне като форма и стилистика) от онова симпатично роботче R2d2.

              Наздраве за лиричните утрини, но и за лиричните вечери в неделя!




              Something Stupid

              Коментар


              • Мисля, че за Додескаден тази антология би била любопитна.

                The Most Popular Song of Each Year (UK Edition) [1952-2017]

                https://m.youtube.com/watch?v=9cfrXNS3DVM

                Коментар


                • Ето едно за мързеливо лирично събуждане в мрачната утрин ​​​​​​

                  https://m.youtube.com/watch?v=jaq9Gx9GT5E

                  https://m.youtube.com/watch?v=YLJ70-jT0yM
                  Last edited by R1a1; 18.11.2018, 06:48.

                  Коментар


                  • Наздраве за настроенията!

                    Квит там додат ...

                    In The Mood

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Наздраве, тнм!
                      Когат съм лют, гледам да не припарвам тук!
                      Няма страшно, ама аз ги захапах профилактично.

                      Glenn Miller - In The Mood
                      Хер Начев, музикалното клипче не се отваря, но разбрах за какво иде на реч.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Нека оди гладна и неоправена,като не знае кое е най - важното за един мъж.....
                        Наздраве за убавите гостби дето ги умееш....!

                        пп Не искам въобще да изпадам в конфронтация с теб, но да не би да имаш некакво заболяване.....Помниш като стадо слонове...
                        Аз на три места си бях записал един рожденния ден на една скорпионка, и не можах да намеря записките...
                        Ако скорпионката е леля или заместничката й - загазил си го. Ако е някоя не толку важна личност - не се шашкай. Въпреки, че им се носи славата на злопаметни, мисля, че дамата ще се отнесе благосклонно към направения от теб пропуск.
                        Наздраве!
                        Last edited by tnm; 17.11.2018, 20:57.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Попита какво има за вечеря, ама Алекс нещо не беше на кеф:D
                          Наздраве!
                          Нека оди гладна и неоправена,като не знае кое е най - важното за един мъж.....
                          Наздраве за убавите гостби дето ги умееш....!

                          пп Не искам въобще да изпадам в конфронтация с теб, но да не би да имаш некакво заболяване.....Помниш като стадо слонове...
                          Аз на три места си бях записал един рожденния ден на една скорпионка, и не можах да намеря записките...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            турих мезето, специално за тнм - вчера го пробвах, много е вкусно, една от най-добрите пастърмите, които съм опитвал - бравос, ако наистина е местна рецепта. наздраве!
                            Не съм я пробвала. Знам за местна рецепта, но за телешка пастърма. Навремето един габровски търговец е платил патент и е правил кайзер пастърма. Родовете ни са дружки от време оно, та поради тази причина съм похапвала от нея.
                            Наздраве!

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Грую, ти убаво мезиш с габровки, но провери ли грамажа....Щот там и на котките режели опашките....

                              Наздраве !

                              пп Не помня аз какво съм писал в Историята, но модито си е позволило да изтрие далеч по-умни историци от мен...
                              Нооо, щом му аресва да го д..а.....
                              Попита какво има за вечеря, ама Алекс нещо не беше на кеф
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                До ТНМ

                                ,,Събев, нейде беше споменал през коя година си бил в казармата. Събирайки 2+2 и получавайки някакъв резултат между 4-ка и 6-ца /най-общо казано/ и базирайки се на възрастта /сбора, де го получих/ , смятам, че си на възраст, на която отговорите на тази въпрос са ти отдавна известни.
                                Наздраве! ,,

                                Не знаех че също така си завършила и школата в Симеоново.
                                Задочно, Събев! Обожавам да се обучавам. Другите пиянки от Кръчмата знаят и много фнимават какво пишат, щото може да прочета и в подходящ момент да се възползвам от информацията
                                Наздраве!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X