IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Ми аз го направих, за да ти е готино снежното утро, щом се излюпиш . Като се успиваш е ясно , че няма да сърбаш

    ]
    Леля, опасявам се, че може да ме подозираш в безделничество
    А как ми се искаше да си мислиш, че рано-зарана съм станал, запрегнал съм воловете и съм излязъл по кърска работа, а джезвензето съм го намерил след отместване на планини от полезни дела!
    Ясно, спукана ми е работата
    Който си постила накриво, ще чуе на ушенце нежната мелодия:

    You're Not the Man

    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение



      Едва сега пийнах, хубаво се беше утаило и не съм сърбал!
      Благодаря!



      Ха сега да те видим и теб!

      I Still Haven't Found What I'm Looking For


      Наздраве!
      Ми аз го направих, за да ти е готино снежното утро, щом се излюпиш . Като се успиваш е ясно , че няма да сърбаш

      https://m.youtube.com/watch?v=k47-7un9r3g

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Алюзия - това е любима моя дума, а
        Алюзирането - любим похват.
        Значи си алюзионист, почти факир.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Алюзия - това е любима моя дума, а
          Алюзирането - любим похват.

          Наздраве!

          The Winner Takes It All

          Ти имаш ли стар ник?
          Не те питам кой е точно, а просто дали е имало.
          Щото моят е относително нов, ама почти идентичен на стария, който беше пратен в Сибир поради бунтуване срещу системата.
          Имам други никове, които са загинали геройски, а последните два в момента са в затвора.
          Сега пиша от регистрация, любезно предоставена от приятел

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
            Хареса ми алюзията с юначния младеж и лъчевия му меч!
            Алюзия - това е любима моя дума, а
            Алюзирането - любим похват.

            Наздраве!

            The Winner Takes It All

            Ти имаш ли стар ник?
            Не те питам кой е точно, а просто дали е имало.
            Щото моят е относително нов, ама почти идентичен на стария, който беше пратен в Сибир поради бунтуване срещу системата.

            Коментар


            • Хареса ми алюзията с юначния младеж и лъчевия му меч!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                А и отгоре на всичко, когато си поръчах на китайците телефона, настоях да ми го пратят с българско меню и до ден днешен не мога да разбера, за чий .... ми беше.
                Преводът им е такъв, че те вкарва на моменти в суицидни помисли.
                По същата причина винаги предпочитам упътвания или работа на устройството на английски.

                Компютърният жаргон е доста ограничен по брой на думи и лесно се заучава.

                Но би трябвало да можеш да го "върнеш" към английското меню, защото то е основно и се съмнявам да е махнато.
                Нека това да е втората задача, която ще свършиш с приятеля ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Направи го с някой приятел, вероятно от младите, който да е по-опитен и по-сигурен какво прави.

                  Отбелязах моя Андроид, защото е по-стара версия, а в най-новите тази намеса може да не е нужна за работата на USB-то.
                  Да, проверих. На близалката съм - Лоллипоп!
                  Е, значи съм с още по-стара ОП.
                  Ще викам на помощ някой юначен младеж, който умело върти лъчевия меч.
                  Че врагът е як!
                  А и отгоре на всичко, когато си поръчах на китайците телефона, настоях да ми го пратят с българско меню и до ден днешен не мога да разбера, за чий .... ми беше.
                  Преводът им е такъв, че те вкарва на моменти в суицидни помисли.
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Уууу-ф, Райко1!
                    Бая съм проЗд и много мразя да бъркам в джигерите на на тез животинки.
                    Знам ли го, кой беше моят Андроид. Май беше Близалката, ма не съм сигурен.
                    Поне разбрах къде евентуално трябва да се пипа.
                    Кат насъбера юначност некой ден, ще се изправя през Змея!

                    Благодарско!
                    Направи го с някой приятел, вероятно от младите, който да е по-опитен и по-сигурен какво прави.

                    Отбелязах моя Андроид, защото е по-стара версия, а в най-новите тази намеса може да не е нужна за работата на USB-то.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                      На моя таблет с Андроид 6.0 работи, само ако е активирано "Developer options" и от там се пипне в USB debugging.
                      https://developer.android.com/studio/debug/dev-options
                      Уууу-ф, Райко1!
                      Бая съм проЗд и много мразя да бъркам в джигерите на на тез животинки.
                      Знам ли го, кой беше моят Андроид. Май беше Близалката, ма не съм сигурен.
                      Поне разбрах къде евентуално трябва да се пипа.
                      Кат насъбера юначност некой ден, ще се изправя през Змея!

                      Благодарско!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Много си е готин даже списъка, и аз горе доле по него, но малко след битълсите (и от техните ми са приятни)
                        Морисън, Кобейн, Фредито малко ги прескачах на времето, незнам защо. Иначе не слушам само в един стил, общо взето и други неща ми се случва да харесам, през разните етапи, основно си е рок, чат пат пускам и у форумчето
                        Веднъж лятно време, шофирам и минавам бавно до един парк, (щото хора). Обаче чувам някаква китара, обаче страховито звучи, смразаяващо, чак бърка нещо из душата Личеше че си импровизира нещо (кавърско, не на бързи обороти), но уникално,. Заслушах ама не издържах и спрях - викам си - ще ида да го видя, кой па този...По пътя към звука питам хората - на кого е концерта ? те се смеят - не било концерт, ами репетиция за митинг, кой свири не знаят. викам си - идеално, щом ще има митинг, ще свири поне час. Почти стигам до звука и какво мислиш се оказва - наш Иван Лечев.. ама митинга започна, репетицията свърши, смени се музиката и стила, и всичкото и за да запазя чувството от репетицията - айде обратно към колата... шантава работа, нале ))
                        (рано е за наздраве) )))
                        Ей, Прецакано, сгря ми душата!
                        Това ме навежда не мисли и спомени, които искам да споделя, а днешният ден е доказателство, че те ще си намерят аудиторията, ще светнат нечии очи, сълза може да се пролее.
                        Пък и други такива човешки неща!

                        50-те са били още жесток, беден, скован и задръстен период.

                        В следващото десетилетие вече е имало кълнове на разни неща, дори опит за разперване на крила, за плахо отделяне от земята. Преживял съм го лично, но поради дребност не съм имал сетива да усетя, да разбера.
                        По едно време нададох ухо на смутените шушукания на възрастните по повод на едно ново и непознато явление в културния живот в София. В Художествената Академия се правели някакви тържества, балове им викали. Разюздани младежи в чарлстони и безсрамни момичета в минижупи танцували лудо, леела се модерна музика. (Имало алкохол, шшшшшш-т)!
                        После са ми разправяли, че при първия бал съвсем случайно присъствал и пял много актуален в онези години италиански естраден певец, което изправило на нокти дс. За името изфирясах.

                        Така лека-полека стигнахме до 70-те, когато балове започнаха да се правят и в някои други, но избрани и зорко контролирани места. Вече поотраснал, нахитрял и съдбовно зантригован от разни помисли, участвал съм в такива събития.
                        И какво мислиш става веднъж!?
                        Същият този бате Ваньо (мнооого малко ни беше батко) ни подлуди с един смайващ концерт. Сега не мога д акажа доколко е бил спец в свирнята тогава, че и бяха надули уредбата яко, ама на съученичките ми започнаха да им се подгъват коленцата. А той от своя страна (още по нова време си беше голям майстор) използва почивка и онзи момент, в който жените стават едни такива отнесени, романтични и замечтани и събра с финт и чар сума ти телефони. Кво са правили после, тяхна си работа.



                        Наздраве за майсторите!



                        Wonderful Tonight

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Което ми напомня, че май и аз бях обещал да пусна снимки от скорошния му концерт в София с неговата група Хардлайн, ама нещо не мога да ги сваля от телефона. Срам и позор, кво да ти разправям. Нещо, фърмуеър, драйвъри, космати гъсеници и др. ...... майни. Телефонът и компът се виждат през Уай-Фай и жица, ама вътре не се скива никакъв файл. А Сините ми зъби са едни своенравни, не е за приказка ..
                          На моя таблет с Андроид 6.0 работи, само ако е активирано "Developer options" и от там се пипне в USB debugging.
                          https://developer.android.com/studio/debug/dev-options

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Изслушах с любопитство и известна изненада. Изненадата идеше оттам, че изпълнителят се оказа напълно непознат.
                            Интересно, интересно!
                            Виж ти, в какви стилове се изявява Прецаканото!

                            Аз съм по-консервативен и традиционен.
                            Лет'с рок'н'ролл!
                            В колкото се може по-хард версия!
                            Още малко ми се губи възрастта ти, та не знам доколко ще разбереш това, което смятам да ти разкажа, но знам, че има надежда!
                            Преди мноооого-мноооого лета, когато имаше предимно раци, които неистово се опитваха да станат риби, нямахме никакви възможности да слушаме любимата си музика. Единственото ни спасение беше едно предаване на румънската секция на Свободна Европа, което се викаше Метроном и се водеше от един чичкин, който имаше легендарен статут сред момчурляците - Корнел Киряк му викаха. Делник от 9,15 сутринта, в уикенка - по обяд. Ех!
                            Излъчваха на дълги вълни. Може ад си представиш, събирали сме се до пет рошави глави, които се бореха за светлината на слънцето. А слънцето беше напълно изпърделият високоговорител на нЕкой стар ВЕФ.
                            Тъпня някаква, ма бЕхме млади!

                            Та така, бавно и мъчително се опитвахме да ставаме хора!
                            Със сигурност ще изпусна някого и при цялата условност на жанровите изяви,
                            но хората, които асистираха процеса и трасираха пътя:

                            Камъните,
                            Битълсите,
                            Рони Джеймс Дио,
                            Йан Гилън,
                            Кен Хенсли,
                            Джими Хендрикс
                            Стивън Тайлър
                            Роджър Долтри
                            Дейвид Ковърдейл,
                            Ерик Клептън,
                            Ричи Блекмор,
                            Боно,
                            Джеймс Хетфилд
                            Джими Пейдж,
                            Боб Дилън,
                            Брус Спрингстийн,
                            Джо Лин Търнър,
                            Дейвид Рот,
                            Джим Морисън,
                            Кърт Кобейн,
                            Фреди Меркюри,
                            Клаус Майне,
                            Мерилин Менсън,
                            и др.

                            Последните години любимият ми изпълнител е Джони Джоели.
                            Което ми напомня, че май и аз бях обещал да пусна снимки от скорошния му концерт в София с неговата група Хардлайн, ама нещо не мога да ги сваля от телефона. Срам и позор, кво да ти разправям. Нещо, фърмуеър, драйвъри, космати гъсеници и др. ...... майни. Телефонът и компът се виждат през Уай-Фай и жица, ама вътре не се скива никакъв файл. А Сините ми зъби са едни своенравни, не е за приказка ..

                            Ще стане ... некой ден, като живне борсата

                            За лека нощ,

                            Наздраве!

                            Set The World On Fire

                            Много си е готин даже списъка, и аз горе доле по него, но малко след битълсите (и от техните ми са приятни)
                            Морисън, Кобейн, Фредито малко ги прескачах на времето, незнам защо. Иначе не слушам само в един стил, общо взето и други неща ми се случва да харесам, през разните етапи, основно си е рок, чат пат пускам и у форумчето
                            Веднъж лятно време, шофирам и минавам бавно до един парк, (щото хора). Обаче чувам някаква китара, обаче страховито звучи, смразаяващо, чак бърка нещо из душата Личеше че си импровизира нещо (кавърско, не на бързи обороти), но уникално,. Заслушах ама не издържах и спрях - викам си - ще ида да го видя, кой па този...По пътя към звука питам хората - на кого е концерта ? те се смеят - не било концерт, ами репетиция за митинг, кой свири не знаят. викам си - идеално, щом ще има митинг, ще свири поне час. Почти стигам до звука и какво мислиш се оказва - наш Иван Лечев.. ама митинга започна, репетицията свърши, смени се музиката и стила, и всичкото и за да запазя чувството от репетицията - айде обратно към колата... шантава работа, нале ))
                            (рано е за наздраве) )))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Е, ама дай да си имаме уважението!
                              Аз това откога го глася: декор, емоция, мизансцен, порезна рана, кръв, страдание .....

                              па ми идват нЕкви Чичкин и Райко1, че ми и мътят и водата ...

                              А, да си ги нямаме такива!

                              Наздраве!

                              Magic Travel
                              Виноват, виноват!
                              Признавам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение



                                Една му с билки раната върже,
                                друга го пръсне с вода студена,
                                третя го в уста целуне бърже, –
                                и той я гледа, – мила, засмена!

                                .
                                Е, ама дай да си имаме уважението!
                                Аз това откога го глася: декор, емоция, мизансцен, порезна рана, кръв, страдание .....

                                па ми идват нЕкви Чичкин и Райко1, че ми и мътят и водата ...

                                А, да си ги нямаме такива!

                                Наздраве!

                                Magic Travel

                                Коментар

                                Working...
                                X