IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ти кога прецапа от Видин до Русе, бре!?
    Наздраве!

    П.П. Бяло вино няма у тоз град дунавски?
    Фанал е некой пасажер по Дунава. Добре че не се е олял да стигне чак до Браила. По стъпките на Бай Ганя. Живее си Грую.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Наздраве, tnm! С червено?
      Разбира се червено. Традицията в хабитата повелява да се пие основно червено вино. Ама поради възпитанието си няма да споделя насред Кръчмата, поради що.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Наздраве от Русе - толкова непочистен и мръсен град скоро не бях виждал! Малката Виена???? Поне сомчето е евтино и хубаво направено. Сипал съм един пейл ейл, макар да не пия бира, но не върви с уиски
        Помахай на Чаушеску. Щом не мирише на сяра около теб, значи той все още е на небето. Наздраве за русенските майки от 1988 г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Наздраве от Русе - толкова непочистен и мръсен град скоро не бях виждал! Малката Виена???? Поне сомчето е евтино и хубаво направено. Сипал съм един пейл ейл, макар да не пия бира, но не върви с уиски
          Ти кога прецапа от Видин до Русе, бре!?
          Наздраве!

          П.П. Бяло вино няма ли у тоз град дунавски?
          Last edited by tnm; 05.12.2018, 20:54.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добра вечер, Кръчма! Много студено и пусто! Заредиха се празници и изведнъж, всички се оказаха земляци на tnm. https://m.youtube.com/watch?v=7gwO8-oqwFw Наздраве с червено! На който пие
            Земляци не сме. Но зодия Телец си е прибрана в почерпките. Прибира това де се черпи на масата и слагат от себе си малко, но щедро.

            Коментар


            • Наздраве от Русе - толкова непочистен и мръсен град скоро не бях виждал! Малката Виена???? Поне сомчето е евтино и хубаво направено. Сипал съм един пейл ейл, макар да не пия бира, но не върви с уиски
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Наздраве, tnm! С червено?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добра вечер, Кръчма! Много студено и пусто! Заредиха се празници и изведнъж, всички се оказаха земляци на tnm. https://m.youtube.com/watch?v=7gwO8-oqwFw Наздраве с червено! На който пие
                  Да се не чува! Една спестовна Тянка у Кръмята стига
                  Наздраве, Lelq!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Наздрaве, 4i40

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Добра вечер, Кръчма! Много студено и пусто! Заредиха се празници и изведнъж, всички се оказаха земляци на tnm. https://m.youtube.com/watch?v=7gwO8-oqwFw Наздраве с червено! На който пие

                      Що те налегнаха тез съмнения, ич не разбирам....
                      Аз си мисля, че в кръчмата има много убави, дашни и ларш 'ора....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Добра вечер, Кръчма! Много студено и пусто! Заредиха се празници и изведнъж, всички се оказаха земляци на tnm. https://m.youtube.com/watch?v=7gwO8-oqwFw Наздраве с червено! На който пие

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Хер Начев, на това питие му ходи компания, те като тази:

                          https://www.youtube.com/watch?v=EKkzbbLYPuI

                          П.П. Арахната и 4i40 да си изпият хапчетата за сърце преди да отворят клипа
                          Ох, Ох, да!
                          Най-обичам класическа музика, която се изпълнява по изрязано бельо и емоционалният ангажимент на изпълнителката прелива в мощен оргазъм - ако е мълтипъл, още по добре.

                          Къде са ми хапчетатаааааааааааа?!
                          Малък реванш, макар и не класически! Не можах да намеря веднага прочутите златни гащи на кака Кайли!

                          Can't Get You Out Of My Head

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Манете го Русото!
                            Дайте нещо за душата!


                            Guitarist Extraordinaire


                            Наливам!


                            Хер Начев, на това питие му ходи компания, те като тази:

                            https://www.youtube.com/watch?v=EKkzbbLYPuI

                            П.П. Арахната и 4i40 да си изпият хапчетата за сърце преди да отворят клипа
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Не хлевоуствайте Русото - пич, беше, макар и със своите странности. Когато друг напише нещо като него, тогава да се обажда а на ТНМ съм и сърдит, че не ме сложи сред надарените със словослагачество, ама нейсе - наздраве от Монтана, довечера ще хапна един як балък на понтона във Видин
                              Поднасям извиненията си! И ти си сред писателите у форума, но за тях имам подозрения, че пишат и извън него. За Безименният съм сигурна - преди време се пофали с нова книга. Ама отказа да я донесе за обсъждане /конструктивна критика/ в Кръчмата
                              Наздраве!

                              П.П. За Русото си абсолютно праф.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Не хлевоуствайте Русото - пич, беше, макар и със своите странности. Когато друг напише нещо като него, тогава да се обажда а на ТНМ съм и сърдит, че не ме сложи сред надарените със словослагачество, ама нейсе - наздраве от Монтана, довечера ще хапна един як балък на понтона във Видин
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X