IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хер Начев, хер Начев ... Всяка уважаваща себе си дама харесва мъже в униформи. При тях в пъти е по-вероятно да умеят за изпълняват заповеди без много, много да разсъждават
    Наздраве!
    Правилно, правилно!
    Посоченото от теб е без всяко съмнение сред аргументите в списъка.
    Но, не е на първо място!
    Отгоре стои подсъзнателното привличане към силния и решителен самец, който без лигаво колебание ще претрепе прасето, че да се нахранят сюрията червенобузи немирници

    Hero

    Lyrics

    I can be your hero baby
    I can kiss away the pain
    I will stand by you forever
    You can take my breath away

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
      Честит Никулден! Да са здрави всички именници, рибари, моряци, търговци, банкери и т.н.

      Да полеем с хубави ракии празника, докато се готви шаранчето.

      Наздраве!
      Фънимавай с костите на рибата. Никво фърляне на боклука. Ровиш в двора на заведението или ги пускаш в реката.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Германските каки харесват маршируващи мъже в униформи
        И понеже композиторите са почти изцяло мъже ... кво да правят?!
        Нали все гледаме да угодим и все не сполучваме
        Хер Начев, хер Начев ... Всяка уважаваща себе си дама харесва мъже в униформи. При тях в пъти е по-вероятно да умеят за изпълняват заповеди без много, много да разсъждават
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Честит празник!

          Хер Начев, не мога да разбера, що на повечето песни на това племе, без проблем може да се набива крак /сиреч да се марширува/!?
          Наздраве!
          Германските каки харесват маршируващи мъже в униформи
          И понеже композиторите са почти изцяло мъже ... кво да правят?!
          Нали все гледаме да угодим и все не сполучваме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Честит Празник!



            German St Nicholas Song

            Честит празник!

            Хер Начев, не мога да разбера, що на повечето песни на това племе, без проблем може да се набива крак /сиреч да се марширува/!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Честит Никулден! Да са здрави всички именници, рибари, моряци, търговци, банкери и т.н.

              Да полеем с хубави ракии празника, докато се готви шаранчето.

              Наздраве!

              Коментар


              • Честит Празник!



                German St Nicholas Song


                Коментар


                • Честит празник!
                  Именници, банкери, моряци, рибари, бургазлии /къде го е свата Хемилио!?/ - да са ни живи и здрави, в кеф и настроение, че обилно да ни почерпят.
                  Наздраве!

                  П.П. Теа от темата за поскъпването на жилищните имоти големи скръндзи. Как пък един именник от тяхната тема не прескочи до тук, за да сложи една кана пиене и един наръч суджуци на масата!? И да натисне копчето на вефа. Музикален фон е нужен за празника.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добър ден на Никулден!
                    Честит празник, именници, рибари, търговци и банкери!
                    Бъдете здрави, вярвайте в силата на добрите пориви и малките ежедневни чудеса!
                    Весел празник!
                    от "Модерацията"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Бих го пробвала. Аз обичам да експериментирам в кухнята ... и не само там
                      Армаган в куфара за великден. Колко му е .

                      https://goo.gl/images/C5UnGy

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Според мен е разновидност на лука, но с много голяма луковица. Много е свежо и вкусно за салати и пълнежи.
                        Бих го пробвала. Аз обичам да експериментирам в кухнята ... и не само там
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Ееее, стига бре. Нема по-вкусно от печен лук, а за карамелизиран да не говорим...

                          п.п. Резенето е корена на копъра.
                          Възможно е да има предвид сибирския лук. Неговото наименование е твърде близко - резанец.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Как кой? Който има пари бол, той плаща, аз съм по наздравиците. Наздраве! Като сте се хванали за зеленчука, най-мразя лук и разните там модерни извращения като резене и прочие, обаче маджарския пипер е класика - единственият случай, в който на закуска съм ял и зеленчук, а не само месо и млечни.
                            егершегерзее
                            Ееее, стига бре. Нема по-вкусно от печен лук, а за карамелизиран да не говорим...

                            п.п. Резенето е корена на копъра.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Тцъ, не съм го срещала у нашенско. Семейство Allium включваше лук, чесън и праз. Имаше и още два екзота - курат и слонски чесън, но те растяха по други географии.
                              Това на чесън или на лук прилича повече по аромат?
                              П.П. Възможно е да е някаква форма на познатите видове.
                              Според мен е разновидност на лука, но с много голяма луковица. Много е свежо и вкусно за салати и пълнежи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Наздраве, наздраве, ама кой ще плаща? Бръкни се в джеба, чи и ний по ганьовски го тачим споделения чужд харшлък. А щом прескачаш до Влашко, значи знайш да пръскаш по кафани и шантани.
                                Как кой? Който има пари бол, той плаща, аз съм по наздравиците. Наздраве! Като сте се хванали за зеленчука, най-мразя лук и разните там модерни извращения като резене и прочие, обаче маджарския пипер е класика - единственият случай, в който на закуска съм ял и зеленчук, а не само месо и млечни.
                                егершегерзее
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X