IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Така е като вече не вярваш в Дядо Мраз. И в еленчето Руденко. Виж от мен може и да получиш подаръче. Данайско. За да се тръшнеш от яд. Наздраве за троянския кон!
    Дано поне е пълен с отлежала сливова /троянска, нъл/.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Съм в потресТ. Къде го е коледния дух, къде го е празничното настроение!? Във време, кога всите нормални люде се пращат подаръци, ти се решил да се уповаваш на хороскопа на зодията си.
      Наздраве!
      Така е като вече не вярваш в Дядо Мраз. И в еленчето Руденко. Виж от мен може и да получиш подаръче. Данайско. За да се тръшнеш от яд. Наздраве за троянския кон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Аз колекционирам шашморококо
        Много ти дебела работата при такова колекционерство. Да не те сполети и теб некоя шашмоготика, както някои други напоследък. Наздраве за прагматичния стил!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Тцъ, да се не чува! Пък, ако твърдо си решил да наблягаш на нещо, нека да е пиенето.
          Наздраве!
          Покрай "Кръчмата" вече започвам от зарана.
          Старото, дисциплинирано, здравословно, мотивиращо, плакоотмиващо, кефообразуващо, вечерно, елегантно подпийване остана безследно в миналото
          Ръцете ми чупят стъклени чаши,
          животът прекършва стъклено сърце! Heart Of Glass

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Груй, аре че и без това тук има нужда от малко подкрепа!

            Съюзът на писателите на чукча се обърна към мен с гневно писмо, че напоследък се забелязвал нездрав графомански уклон в поведението ми и смятам, при съобразяване на очаквани евентуални скорошни развития, да наблегна повече на читателство.

            Па и ми трябва време да позаредя чувала с шантавии!
            Ще се отбия и до плажа (на Искъро, де), та да видим дали няма да изпадне нещо
            Woman In Chains
            Тцъ, да се не чува! Пък, ако твърдо си решил да наблягаш на нещо, нека да е пиенето.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Оп, наздраве, нещо ми късат нервите, та мисля да се разболея вече, че ми писна
              Груй, аре че и без това тук има нужда от малко подкрепа!

              Съюзът на писателите на чукча се обърна към мен с гневно писмо, че напоследък се забелязвал нездрав графомански уклон в поведението ми и смятам, при съобразяване на очаквани евентуални скорошни развития, да наблегна повече на читателство.

              Па и ми трябва време да позаредя чувала с шантавии!
              Ще се отбия и до плажа (на Искъро, де), та да видим дали няма да изпадне нещо
              Woman In Chains

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Хабера - пратен, банковата сметка игнорирана, що очички святкат в мрака възмутено. Виж, Наш Начко може се подлъже, та и Леля, ако им пратиш некоя антикварна вещ на снимчица с обещание за матреализация в стил мошенгясампир. Наздраве за изящните измами!
                Аз колекционирам шашморококо

                Коментар


                • Оп, наздраве, нещо ми късат нервите, та мисля да се разболея вече, че ми писна
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Хабера - пратен, банковата сметка игнорирана, що очички святкат в мрака възмутено. Виж, Наш Начко може се подлъже, та и Леля, ако им пратиш некоя антикварна вещ на снимчица с обещание за матреализация в стил мошенгясампир. Наздраве за изящните измами!
                    Съм в потресТ. Къде го е коледния дух, къде го е празничното настроение!? Във време, кога всите нормални люде се пращат подаръци, ти се решил да се уповаваш на хороскопа на зодията си.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Кака сега ще ти прати намера на банковата си сметка, че да се объркаш къде да пратиш "хабера".
                      Наздраве!
                      Хабера - пратен, банковата сметка игнорирана, що очички святкат в мрака възмутено. Виж, Наш Начко може се подлъже, та и Леля, ако им пратиш некоя антикварна вещ на снимчица с обещание за матреализация в стил мошенгясампир. Наздраве за изящните измами!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Н-дааа!
                        ГолЕм "камък" ти се е паднал. Темата с отоплението е сирьозна, пък и ... тежка при това!

                        Което ми напомня за поредната ми шантавия.
                        На последното "Стройко" имаше изложение на норвежки чугунени печки за дърва. Строителство, технологии, оборудване - те това са ми и на мен много изкусителни теми. Въобще си падам малко изкушен персонаж.

                        И там ... моля ти се, гледам една красавица!
                        Усетих надигането на мощен порив от неустоим фетишизъм!



                        Почнах да я обикалям в кръг, ама с намаляващ радиус.
                        В първия момент започнах да кроя планове за изхвърляне на перничанките от вилата, но всяка следваща минута практичното започна да сублимира, а романтиката завладяваше мощно все нови територии!
                        Ма то ... рисунък, ма ханш, ма фактура на повърхностите, ма КПД ... !
                        И тъкмо бях решил, че работата вече трябва да се изстреля на друга орбита, хладният глас на домашния началник ме върна грубо и практично на Земята: Кво се хилиш така глуповато, бе, не и ли видя цената?!

                        Така завърши моят романс.

                        Наздраве,


                        The First Time Ever I Saw Your Face
                        Не си бил единствения, де се увърта около тез скандинавки. Че някои дори за скандинавска тройка си мечтали, да са помежду две. Но реалностите са жестоки - Чиче е възстаричък за тях, аз пък стиснат. И не им се уреди въпроса. Иначе, имаха ищах да ги вземем в комплект. Дори в ансамбъл.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Н-дааа!
                          ГолЕм "камък" ти се е паднал. Темата с отоплението е сирьозна, пък и ... тежка при това!

                          Което ми напомня за поредната ми шантавия.
                          На последното "Стройко" имаше изложение на норвежки чугунени печки за дърва. Строителство, технологии, оборудване - те това са ми и на мен много изкусителни теми. Въобще си падам малко изкушен персонаж.

                          И там ... моля ти се, гледам една красавица!
                          Усетих надигането на мощен порив от неустоим фетишизъм!



                          Почнах да я обикалям в кръг, ама с намаляващ радиус.
                          В първия момент започнах да кроя планове за изхвърляне на перничанките от вилата, но всяка следваща минута практичното започна да сублимира, а романтиката завладяваше мощно все нови територии!
                          Ма то ... рисунък, ма ханш, ма фактура на повърхностите, ма КПД ... !
                          И тъкмо бях решил, че работата вече трябва да се изстреля на друга орбита, хладният глас на домашния началник ме върна грубо и практично на Земята: Кво се хилиш така глуповато, бе, не и ли видя цената?!

                          Така завърши моят романс.

                          Наздраве,


                          The First Time Ever I Saw Your Face
                          Ех, nachev,
                          да не повярваш чак! И аз имах подобно изживяване с един антикварен бойлер ! Само дето моят романс още не е приключил. Дали поради липсата на домашен началник или липсата на авоари (мноооого е скъп! Заради направо бижутерската или / и часовникарска изработка) Та, още си правя спирали, като серпентини около него и се чудя струва ли си цената външната красота?! Щото аз искам освен да гледам и притежавам и да го ползвам! Пък, ако вътрешно е повреден или изгнил?! Ко праим?
                          Трудно е с тез уреди, ма ако уцелиш е повече и от шестица от тотото
                          Наздраве за топлото!

                          https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=tUYGzZ0tQpA

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Три дена уреждах подмяна на отоплителните уреди на дръва на вилата. Първо товари от Софето, после вади огромните стари печки (едната толку тежка, че я изоставихме под открито небе) и накрай разпалихме по-малката от новите. Междувременно почерпка. И като падна дъждец, а после и студ, та стълбите хванаха поледица. Позакъснял мераклия за черпавка падна, изкриви малък пръст, извозиха го до Пирогов, но накрая все пак се присъедини. Та до след 2 часа подир полунощ. Сега се чудя да ударя ли канчето или да се зъркеля на тв. Изрично реквам на Грую, че паля извън СОфия и не го одимявам.
                            А Кака предстоящата седмица да чака хабер. За да не е безхаберна. Наздраве за по-малките уреди с по-високо кпд!
                            Н-дааа!
                            ГолЕм "камък" ти се е паднал. Темата с отоплението е сирьозна, пък и ... тежка при това!

                            Което ми напомня за поредната ми шантавия.
                            На последното "Стройко" имаше изложение на норвежки чугунени печки за дърва. Строителство, технологии, оборудване - те това са ми и на мен много изкусителни теми. Въобще си падам малко изкушен персонаж.

                            И там ... моля ти се, гледам една красавица!
                            Усетих надигането на мощен порив от неустоим фетишизъм!



                            Почнах да я обикалям в кръг, ама с намаляващ радиус.
                            В първия момент започнах да кроя планове за изхвърляне на перничанките от вилата, но всяка следваща минута практичното започна да сублимира, а романтиката завладяваше мощно все нови територии!
                            Ма то ... рисунък, ма ханш, ма фактура на повърхностите, ма КПД ... !
                            И тъкмо бях решил, че работата вече трябва да се изстреля на друга орбита, хладният глас на домашния началник ме върна грубо и практично на Земята: Кво се хилиш така глуповато, бе, не и ли видя цената?!

                            Така завърши моят романс.

                            Наздраве,


                            The First Time Ever I Saw Your Face

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Три дена уреждах подмяна на отоплителните уреди на дръва на вилата. Първо товари от Софето, после вади огромните стари печки (едната толку тежка, че я изоставихме под открито небе) и накрай разпалихме по-малката от новите. Междувременно почерпка. И като падна дъждец, а после и студ, та стълбите хванаха поледица. Позакъснял мераклия за черпавка падна, изкриви малък пръст, извозиха го до Пирогов, но накрая все пак се присъедини. Та до след 2 часа подир полунощ. Сега се чудя да ударя ли канчето или да се зъркеля на тв. Изрично реквам на Грую, че паля извън СОфия и не го одимявам.
                              А Кака предстоящата седмица да чака хабер. За да не е безхаберна. Наздраве за по-малките уреди с по-високо кпд!
                              Кака сега ще ти прати намера на банковата си сметка, че да се объркаш къде да пратиш "хабера".
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                А така, това е то купон - около Коледа може и аз да го направя. Извън София всичко може. Наздраве, Трак!
                                Месец на купоните. Требва се стегаме, за да издържим. Взема си направя график, че да не ми се събират един до друг. Иначе, почнат ли да се преливат, станат ли безкраен празник, празничното почва да се губи. Наздраве, Груич, но го карай на пресекулки и ти!

                                Коментар

                                Working...
                                X