IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Права си, тнм, но май още не съм дорасъл за тази работа, пък и няма кой да гледа чаветата. Може би трябваше по-силен майчински инстинкт да ѝ вкарам, но то това или го имаш, или го нямаш. Ма да не се оплаквам, нали аз съм си я избирал, та си ми е супер
    Наздраве!
    Ще трябва да потърпиш още някоя година. По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието от предучилищна на практика се гледаше сам.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Намери му любовница. Хем ше го няма, хем като се върне ще е изтощен.
      Той и така се прибира изтощен. Смятам, че не е уместно чак толкова да му товаря графика.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Не може младо! Ти и без това си за основен ремонт - остава ти разбутат и ходовата част
        Наздраве за Тодоровците и Тодорите!
        Не се грижи за моето здраве, ми си гледай реколтата от мушката, че пак ще повехнат преждевременно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Това, щото нямаш подход. Аз, например, поущрявам всички начинания на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, свързани с отсъствието му от пещерата през почивните дни.

          Стана ловец - веднага му купих ловен костюм, обувки, нож, раница ... И карабина ще му купя, но за целта той трябва да се яви на един изпит, защото притежанието на нарезното оръжие изисква документ. Другите ловци от дружинката дружно му завиждат за това ми отношение към неговото хоби

          Когато реши да стане пчелар изчетох, де що намерих литература из нета за тези инсекти. И законите и наредбите и указанията. Спец съм по ДФ Земеделие, субсидии и плащания. Контактите с тази институция са моя грижа

          Виж, на тема земеделие съм абсолютен профан, но там пък се спасявам с изказване на похвали и проява на жив интерес, относно свършеното на полето, овощната градина и лозето.

          Стратегия и тактика, тип "Изкуството на войната" си трябва, за да си осигуриш спокойствие през уикенда

          Наздраве!

          П.П. Благодаря за кафето! Точно такова го харесвам.
          Намери му любовница. Хем ше го няма, хем като се върне ще е изтощен.

          Коментар


          • Права си, тнм, но май още не съм дорасъл за тази работа, пък и няма кой да гледа чаветата. Може би трябваше по-силен майчински инстинкт да ѝ вкарам, но то това или го имаш, или го нямаш. Ма да не се оплаквам, нали аз съм си я избирал, та си ми е супер
            Наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Дубрутру, тнм, и ти да си в добро настроение - аз как си мечтая жената да не е около мен за уикенда, ама нъцки Та енджой, както се казва

              Туй у далечината е Везувий, а кайвето е 'талианско - хубави спомени ми навява, та днес букнах една екскурзия до Малта
              Това, щото нямаш подход. Аз, например, поущрявам всички начинания на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, свързани с отсъствието му от пещерата през почивните дни.

              Стана ловец - веднага му купих ловен костюм, обувки, нож, раница ... И карабина ще му купя, но за целта той трябва да се яви на един изпит, защото притежанието на нарезното оръжие изисква документ. Другите ловци от дружинката дружно му завиждат за това ми отношение към неговото хоби

              Когато реши да стане пчелар изчетох, де що намерих литература из нета за тези инсекти. И законите и наредбите и указанията. Спец съм по ДФ Земеделие, субсидии и плащания. Контактите с тази институция са моя грижа

              Виж, на тема земеделие съм абсолютен профан, но там пък се спасявам с изказване на похвали и проява на жив интерес, относно свършеното на полето, овощната градина и лозето.

              Стратегия и тактика, тип "Изкуството на войната" си трябва, за да си осигуриш спокойствие през уикенда

              Наздраве!

              П.П. Благодаря за кафето! Точно такова го харесвам.
              Last edited by tnm; 16.03.2019, 11:12.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Честит имен ден, хаджи! Жив и здрав да си!
                Наздраве!

                П.П. Черпи с някакво хубаво кафе, че аз пия някво инстантно. Понеже по-едрата 1/3-та отговорник по кафе автомата, пък него го фана агролипсата /Чужденеция го позова/, не съм разбрала, че продукта свършил. Мъкааа, сега и до магазина трябва да ходя.
                Дубрутру, тнм, и ти да си в добро настроение - аз как си мечтая жената да не е около мен за уикенда, ама нъцки Та енджой, както се казва

                Туй у далечината е Везувий, а кайвето е 'талианско - хубави спомени ми навява, та днес букнах една екскурзия до Малта
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ти не се обаждай кога те уреждам с нещо чуждо..Възползвай се. Очаквам от теб подобен жест. Но понеже все ходиш на обратно, би трябвало ме уредиш с млада градска. Може и селска да е, но младичка.
                  Не може младо! Ти и без това си за основен ремонт - остава ти разбутат и ходовата част
                  Наздраве за Тодоровците и Тодорите!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение


                    Наздраве, компанията - рано пиле рано пие, рано магаре (така де, кон) рано го товарят

                    Честит имен ден, хаджи! Жив и здрав да си!
                    Наздраве!

                    П.П. Черпи с някакво хубаво кафе, че аз пия някво инстантно. Понеже по-едрата 1/3-та отговорник по кафе автомата, пък него го фана агролипсата /Чужденеция го позова/, не съм разбрала, че продукта свършил. Мъкааа, сега и до магазина трябва да ходя.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Те тук те, много въображение не требва.




                      Сър Събев, нощеска видио игри ли си играл или си гледал филмчета за пораснали!?
                      Честит ти имен ден и наздраве, за твое здраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ударението вероятно е върху "стара"!?
                        Ти не се обаждай кога те уреждам с нещо чуждо..Възползвай се. Очаквам от теб подобен жест. Но понеже все ходиш на обратно, би трябвало ме уредиш с млада градска. Може и селска да е, но младичка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                          Те тук те, много въображение не требва.




                          Към тези миди вървят тези гъби:
                          http://files.shroomery.org/files/07-...007-APE1.0.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Това, че не сме търкали едновременно, наровете в Бастилията, не те изключва автоматично Защо ти да не си една стара градска? Ще ти отива
                            Аз, драга лелче, съм стара...... градска песен популярна. Колкото повече я пеят, толкова повече я харесват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Те тук те, много въображение не требва.




                              Ти само това ли ще почерпиш за именния ден? Я, не се излагаи, тури барем едно кобилешко мляко. От мустанг.
                              Честит ТОДОРОВДЕН на всички именяци.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Наздраве, компанията - рано пиле рано пие, рано магаре (така де, кон) рано го товарят

                                Каката защо е седнала така неудобно на коня?


                                Събев, пък стридите се ядат сурови:
                                https://proxy10.online.ua/prikols/r2...e_ua-52804.jpg
                                Last edited by Джон Бийст; 16.03.2019, 09:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X