IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Аха, искаш с Чичи заедно да си четете вестника.
    Еййй, ще се гътнеш от завист....
    Ся си представи, че на чичо му хареса вестника и предложи да четат " Война и мир "...

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      "Минаха години", ама за теб, специално ще се абонирам и за "Трета възраст"
      Трябва да сме в час с трепетите пенсионерски
      Аха, искаш с Чичи заедно да си четете вестника.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        "Минаха години", ама за теб, специално ще се абонирам и за "Трета възраст"
        Трябва да сме в час с трепетите пенсионерски
        не е "Трета възраст", а "Втора младост"
        Наздраве!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Кой вестник ползваш ти? - "Добра домакиня" или "Кухня и градина"?
          "Минаха години", ама за теб, специално ще се абонирам и за "Трета възраст"
          Трябва да сме в час с трепетите пенсионерски

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Мисля , че ползване на препарати е прекалено. Нали вестник е достатъчен?
            Наздраве, tnm!
            Кой вестник ползваш ти? - "Добра домакиня" или "Кухня и градина"?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Днес си промених мнението - само с вестник не е достатъчно. Пръскай със спрея, нека му е зле.
              С кой спрей? За задържане ли? Нека ми е зле!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                С тази фантазия и това въображение, книги трябва да пишеш, а не да ми спамиш и тролиш у Кръчмата. Да съм се просълзяла, че и покрлоняла ...!?!?!? Мускулна треска на стомаха добих от смях.
                Ще напиша епос-епопея "Как съкруших каката от дервента" и "Шипки, драки и други закачливи каки". Чиче ще се реди пет пъти да си ги купи. По пет броя всеки път. И ще прати лелята шести път. Да си купи и за нея. Да го налага по главата с дебелите книги наместо с дебелото точило.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  ... вие па - като в деЦката градина! Ще те пръсна, защото и ти ме изпръска...

                  Ми - гледайте на нещата положително, де! Вижте сЯ: чичо и леля ще си имат близначета!

                  Мое - по форумски да ви поканят за кръстници! А вие - все като котката и кучето! Я да се сдобрявате, че чичо моЕ да извади 50 литраКА от дюлевата за кръщавката на близнаците!

                  И кажете какви имена сте избрали на децата /внимавайте - без имена, като: Издислав, Търпелин, Крачун, Ихтиандър, Анастасия-Шехерезада, Ния-Франческа, Мария-Беатрис, Mая-Естефания, Анабел-Дора, Ценцерушка, Нефертити, Салфетка, Стафида, Пътка, Марулка - това са все реално съществуващи имена на наши сънародници!/ ))

                  Замислям се над възможността за избор на името ЛелИна-Венеция, или обратно поднесено е с по-добро звучене? Предлагам и това да отпадне!

                  Да са здрави и щастливи младите - и още деца да си ... навъдят... ))
                  Че ниѝ с Кака сме си първи приятелчета. Като куче и котка. Аз - мастиф, тя - пършива персийка. Чекай да извадя спрея да видиш как ще се просълзи по мен. И ще гледа засрамено земята като търка интензивно очи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Някога в Египет, са ползвали лютивото и за козметика - за да са по-червени и жизнени страните на лицето, веждите боядисвали в черно, под тях и до очите - зелено, а и имената им били благозвучни и не са звучали страно като сега, - Нефертити (красотата идва) Нефертари,(прекрасната възлюбена на богинята) Меритатон (Любима на Атон), Хатшепсут(Велика сред жените) Хатхор (Хоризонтът на Хор) Анхесенамон(животът на Амон) и т.н.
                    Хетшепсуп наистина е била велика. Първата жена фараон.
                    Наздраве, Преци!

                    П.П. Забрави да напишеш, че са бръснели косите си и са носели перуки
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Мислех, че няма да забележиш поста ми... /а и той беше предназначен за друг съфорумник/...

                      Отговорът ми по изключение към теб: за твое сведение - аз не помня сънища, а благата вест /както я наричаш/ - извадих от прочетеното надолу и писано - мисля - пак от някаква леля..., но може и да не си ти..., лели - мнооооого... ))
                      Добро утро!

                      Като си така добър с изключенията и изваДките, да направя и аз . Няма да си сам , я . Забелязах ги и за това попитах. Понеже съм орентирана, реших, че явно съм трудна щом се налагат консултации . Само не знаех , че нещата са толко сложни (двойнствени) и напреднали, че чак до имената стигнахме, но човек винаги може да научи нещо ново, за положението си . От подходящ консултант

                      И си прав - лели мноооого Каки - също! А па за баби да не говорим - с лопата да ги ринеш

                      пп. Ще пробвам препоръките с храната, макар картофки да мога да ям, но не всеки ден, а шкембе въобще не вкусвам , но не пречи да изям крехкото телешко в него! Виж за лазанята, нямам забележки! Благодаря !

                      Приятен ден!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        С тази фантазия и това въображение, книги трябва да пишеш, а не да ми спамиш и тролиш у Кръчмата. Да съм се просълзяла, че и покрлоняла ...!?!?!? Мускулна треска на стомаха добих от смях.
                        Някога в Египет, са ползвали лютивото и за козметика - за да са по-червени и жизнени страните на лицето, веждите боядисвали в черно, под тях и до очите - зелено, а и имената им били благозвучни и не са звучали страно като сега, - Нефертити (красотата идва) Нефертари,(прекрасната възлюбена на богинята) Меритатон (Любима на Атон), Хатшепсут(Велика сред жените) Хатхор (Хоризонтът на Хор) Анхесенамон(животът на Амон) и т.н.
                        Last edited by precakanoto; 12.04.2019, 23:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Тъкмо допивам 20годишна ракия и остана 20 гр...
                          Начиии, пийте на воля и в "ограничено от горе" количество....

                          Наздраве !
                          Тази 20 грама сигурност си ги сипал в напръстник. В такъв случай се отказвам в полза на Арахната. При добро стечение на обстоятелствата, може да глътне ракията наедно с него и да се задави. Белким помълчи за малко.
                          Наздраве!
                          Last edited by tnm; 13.04.2019, 08:57.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ще ти пръсна аз на теб от лютивия полицейски спрей. Да ми се просълзиш и поклониш.
                            С тази фантазия и това въображение, книги трябва да пишеш, а не да ми спамиш и тролиш у Кръчмата. Да съм се просълзяла, че и покрлоняла ...!?!?!? Мускулна треска на стомаха добих от смях.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Мисля , че ползване на препарати е прекалено. Нали вестник е достатъчен?
                              Наздраве, tnm!
                              Днес си промених мнението - само с вестник не е достатъчно. Пръскай със спрея, нека му е зле.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                "Благата вест" я сънува ли ?

                                Мислех, че няма да забележиш поста ми... /а и той беше предназначен за друг съфорумник/...

                                Отговорът ми по изключение към теб: за твое сведение - аз не помня сънища, а благата вест /както я наричаш/ - извадих от прочетеното надолу и писано - мисля - пак от някаква леля..., но може и да не си ти..., лели - мнооооого... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X