IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве от Плевен, д’ге купонът е на макс, друго си е служебен банкет, бях го позабравил
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Добра нощ, Кръчма !
      Едно голямо и силно, че имах меко казано странен ден ..

      https://m.youtube.com/watch?v=x-VET23C-9A

      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        От вчера съм почнал и днес продължавам. Наздраве!
        Ъхъ, ясен си като слънчев лъч в облъчен ден. Ама все пак, ако може малко да поясниш - копаш ли, плевиш ли, садиш ли!?!? Щото гледам, няма те под масата
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Абе масершефчета пак останахме без музика.

          https://youtu.be/7Z8gdf1vC2w

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Татул, Lelq! За Тарантул.
            Наздраве!
            Бучиниш за теб, че да се вживееш в ролята на Сократа. Та да ти се избистри главата от многото и все вредни мисли и несъображения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Лелей, Lelq! Малееей!

              И как го виждаш ти Арахната като участник в оргия - с тоз ишиас,радикулит, лумбаго, с тази язва, подагра, високо кръвно, ниска захар, "къси ръце - зацапана оптика" и други знайни и не знайни болежки!?

              Който иска - нека се пробва. Аз отказвам да си лепна такъв грях на сърдечния мускул
              Наздраве!
              От вчера съм почнал и днес продължавам. Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Добра нощ, Кръчма!


                https://m.youtube.com/watch?v=be8YuyneES4

                tnm, като си заформяте психотропна оргия с инсекта или раздавайте наред или тайничко в сепарето, щото пиянките, цял ден на суша ги държите. Не смеят се покажат от сепаретата си
                Наздраве на пиещите!
                Лелей, Lelq! Малееей!

                И как го виждаш ти Арахната като участник в оргия - с тоз ишиас,радикулит, лумбаго, с тази язва, подагра, високо кръвно, ниска захар, "къси ръце - зацапана оптика" и други знайни и не знайни болежки!?

                Който иска - нека се пробва. Аз отказвам да си лепна такъв грях на сърдечния мускул
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Добра нощ, Кръчма!


                  https://m.youtube.com/watch?v=be8YuyneES4

                  tnm, като си заформяте психотропна оргия с инсекта или раздавайте наред или тайничко в сепарето, щото пиянките, цял ден на суша ги държите. Не смеят се покажат от сепаретата си
                  Наздраве на пиещите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Татул, Lelq! За Тарантул.
                    Наздраве!
                    Знам, знам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Хубава китка , tnm ! Страхотен цвят
                      Наздраве !
                      Татул, Lelq! За Тарантул.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        В знак на благодарност, дарявам те с китка.


                        Наздраве!

                        П.П. Бедна ми е фантазията и недостатъчно въображението, какво ще се случи у сепарето, когато мен ме налетят халюцинациите, а ти изпаднеш в делириум
                        Хубава китка , tnm ! Страхотен цвят
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          Моля! Не си правИ илюзии - папата си е в Рим! Тук може да те посрещне само чичо - но това му е хубавото: предполагам, че чичо изповядва дамите не по-зле и от папата!

                          .................................................. .......

                          Забелязвам неяснота в рецептата ми. За да не изтълкуваш неправилно думите ми: "мерИ отпред и отзад!" - би трябвало да разбираш като: мерИ на входа и изхода!

                          Не забравяй, че входът е разположен винаги по-високо от изхода!

                          И още една /последна/ препоръка: измерването с моркова става, след нарязването му! /важно изискване, в противен случай последиците са непредвидими!/
                          Ми нормално да има неясноти в рецептата, като не почваш с най - важното! От къде да знам, че в супа от коприва и лапад, най - важното е морковът и оразмеряването му?!

                          Илюзии , относно папата не си правя. Сега е в Рим, а после ще дойде тук. Така четох И пак не казваш най - важното! Всеки с расо може да изповяда / криво - ляво / , въпросът е в опрощението

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Смукачката е в твоето амплоа. Също и простора със щипкити до шипкити. Колкото до поразителните гъбки, поднасям ти приветствено от тях. Наздраве и добър апетит!

                            В знак на благодарност, дарявам те с китка.


                            Наздраве!

                            П.П. Бедна ми е фантазията и недостатъчно въображението, какво ще се случи у сепарето, когато мен ме налетят халюцинациите, а ти изпаднеш в делириум
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              селфи ша видим ли ...?
                              Не знам дали е подходящо да се нарече селфи. По ми тича асси.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                А изпра ли, простря ли ..., прахосмукачката пусна ли я, прахоляка забърса ли го!? За паяжините няма да питам, щото те са част от интериора на пещерата ти.
                                Наздраве, Мръкало!

                                П.П. И какви са, моля ти се, тези тюрлюгювечи дето ги готвиш!? Глезотии с кладница. Не мое ли, кат истински мъж да пробваш я червена, я зелена мухоморка.!?По-красиви са на външен вид
                                Смукачката е в твоето амплоа. Също и простора със щипкити до шипкити. Колкото до поразителните гъбки, поднасям ти приветствено от тях. Наздраве и добър апетит!

                                Коментар

                                Working...
                                X