IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нещо не ми се спи, ама да пусна вефа, може пък да се приспя

    https://m.youtube.com/watch?v=Z005HqT6sxw

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Не е само до любопитството. Както знаеш, аз не съм любопитна, а любознателна

      Заедно с положението на човешкото тяло - наклон на раменете, позицията на краката и ръцете, очите са много важен показател за нивото на интерес у събеседника. Може да си много добър актьор, но от физиологията си няма как да избягаш. Зеницата на човек и безпогрешен инидикатор. Особено при хора със светли очи.

      Например, когато аз отивам на делови разговор, винаги когато имам възможност, избирам място с гръб към прозорците или светлината. По този начин аз имам възможност да следя позицията на тялото и мимиките на събеседника си, а той донякъде е заслепен от светлината.
      Наздраве, Lelq!
      Ми аз сигурно греша , но гледам , а ако нямам , да си създам възможност, гърбът ми винаги да е към стената и да съм близо до изхода . Но това не ми пречи да долавям нещата, които се виждат от твойта позиция. В повечето случаи.

      Утре, трябва да присъствам на една такава среща, ама хич не ми се ще. Та сега ще използвам дефекта , за отвличане на вниманието.
      Като махна очилото и лепенката и отворя око, картинката е все едно зеницата плува в кръв Смятам, че гледката ще е много занимателна за отсрещната страна (като се има предвид човешкото влечение към зрелища) , та мисловната концентрация, нама да е на ниво и разсейването ще е в мой интерес .

      Наздраве, tnm !

      Коментар


      • Наздраве лейдис енд джентълмен, кифли и мушмороци!
        Не се правЕте, а почерпЕте!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Заедно с положението на човешкото тяло - наклон на раменете, позицията на краката и ръцете, очите са много важен показател за нивото на интерес у събеседника.
          Мале мале, ако така си избирате мъжете направо ще падна...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            И аз не харесвам, ама оставям човека сам да реши, дали ще се крие или открие, въпреки любопитството ми, какво ще видя
            Наздраве!
            Не е само до любопитството. Както знаеш, аз не съм любопитна, а любознателна

            Заедно с положението на човешкото тяло - наклон на раменете, позицията на краката и ръцете, очите са много важен показател за нивото на интерес у събеседника. Може да си много добър актьор, но от физиологията си няма как да избягаш. Зеницата на човек и безпогрешен инидикатор. Особено при хора със светли очи.

            Например, когато аз отивам на делови разговор, винаги когато имам възможност, избирам място с гръб към прозорците или светлината. По този начин аз имам възможност да следя позицията на тялото и мимиките на събеседника си, а той донякъде е заслепен от светлината.
            Наздраве, Lelq!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Не думай ... А аз вина съм мислила, че се радвам на хармоничен брак
              Наздраве!
              при такъв "хармоничен" брак , единият трябва да е закоравял мазохист ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Дисхармония
                Не думай ... А аз вина съм мислила, че се радвам на хармоничен брак
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Ае наздраве с бакарди-мохито.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Баси , бързаш , това жените ич не го обичат. Отделно требва по завоалирано, за да им разпали въображението.


                    Има различни жени...

                    ... и други жени...

                    Жени да искаш!

                    Само с черешки не съм виждал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                      Не мисля, че намекват нещо.

                      Събличаш останалото и оставаш само по яките очила.

                      Допустимо е да има и по две черешки на всяко ухо...
                      Баси , бързаш , това жените ич не го обичат. Отделно требва по завоалирано, за да им разпали въображението.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Дисхармония
                        +10

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          А нямаш грижи, аз съм си ок, вчера изкарах като за три уискита на Х2, така че все съм на кяр
                          Бравос, честито. Ще се черпиме значи, другото не толкова важно, кой бие, кой пада се тая

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                            Немаш грижи, само имо още 3 кръга... не бъзай да не олекнеш ти.
                            А нямаш грижи, аз съм си ок, вчера изкарах като за три уискита на Х2, така че все съм на кяр
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Добро утро! И аз съм на спорт на открито и на череши

                              Като се завра на тъмно, постоянно получавам комплименти за очилата ми Били много яки. Намекват ми нещо ...


                              Не мисля, че намекват нещо.

                              Събличаш останалото и оставаш само по яките очила.

                              Допустимо е да има и по две черешки на всяко ухо...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Пепи, купили ли уиски да отлежава
                                Немаш грижи, само имо още 3 кръга... не бъзай да не олекнеш ти.

                                Коментар

                                Working...
                                X