IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Добре е да те изправят от време-навреме пред некой доцент. Дори да е кошмарен като моя мил образ. Трябваше да стана професор, за да ги късам такива като теб заради повишеното самочувствие. Наздраве Дрънкалчице!
    Ха, ще ме скъсаш, ама друг път. Съм високоентилегентна. За двете си виши не съм късана ич. Връщана съм два пъти.

    Първият път сама си бях виновна. Реших, че няма смисъл да се товаря и да уча всичките диференциални уравнения, които са в конспекта. Уважаемият професор беше на друго мнение

    Вторият път грам вина нямах. Доцентът беше пропуснал да си "изпее" лекцията за електрокинетичния потенциал, а ми зададе да го изведа като допълнителен въпрос. Още помня каква голяма зета /буква от гръцката азбука/ ми извъртя на белия лист. След два дни му се явих в целият си блясък с няколко комплекта лекции, за да му покажа, че не е преподал материала, на който ме изпитва.

    Наздраве!

    П.П. А ти като цяло си "лесно смилаем". Виждала съм къде, къде по-страшни.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Къде го Архитекта? Имам подарък за него.
      Дребно ми е изображението.

      Това отляво дали е Дана Интернешънъл?

      Тези двечките щели да водят тазгодишната сбирка на евровизионерите в светата земя на Израел.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        А аз нощеска пак бях на изпит. С тези мои сънища, взех още един път висшиту
        Наздраве, Мрънкало!
        Добре е да те изправят от време-навреме пред некой доцент. Дори да е кошмарен като моя мил образ. Трябваше да стана професор, за да ги късам такива като теб заради повишеното самочувствие. Наздраве Дрънкалчице!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Събуждам се и гледам, я, почерпка. Като се разсъних, видях, то било мойта почерпка. Ше чекам 18-и. Рядко събитие - Кака да почерпи, за да даде пример на един телец как требва се черпи.
          А аз нощеска пак бях на изпит. С тези мои сънища, взех още един път висшиту
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Къде го Архитекта? Имам подарък за него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Що точно в кръста , ще носи саковете с бира ли .

              Или че го почерпиш с некоя млада невеста .
              Опитва се самопредложи, ама нали стисната и веднага намира кусури да се не подлага.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Алоооу, събуди се, бре!!! Този сън, дето го сънуваш, реален няма да стане.
                Наздраве!

                П.П. Ще се прежаля да почерпя на 18.05, ама ще го тълкуваме като един вид подгряване за 20.05. Стягай се в кръста!
                Събуждам се и гледам, я, почерпка. Като се разсъних, видях, то било мойта почерпка. Ше чекам 18-и. Рядко събитие - Кака да почерпи, за да даде пример на един телец как требва се черпи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Що точно в кръста , ще носи саковете с бира ли .

                  Или че го почерпиш с некоя млада невеста .
                  Ще разнася пиенето и мезето по масите. От сега го предупреждавам, че да ме си се оправдава с пристъпи на ишиас, лумбаго и дископатия.
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 13.05.2019, 14:27.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Алоооу, събуди се, бре!!! Този сън, дето го сънуваш, реален няма да стане.
                    Наздраве!

                    П.П. Ще се прежаля да почерпя на 18.05, ама ще го тълкуваме като един вид подгряване за 20.05. Стягай се в кръста!
                    Що точно в кръста , ще носи саковете с бира ли .

                    Или че го почерпиш с некоя млада невеста .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Нова седмица - нов късмет! Щяло да вали и да поизмие зацапания лик на БФБ. Съмневам се. Затова на дъждовно ще е добре да се черпиме. Кой кого, мисла, че е ясно. Крайно време е Кака да почерпи.
                      Алоооу, събуди се, бре!!! Този сън, дето го сънуваш, реален няма да стане.
                      Наздраве!

                      П.П. Ще се прежаля да почерпя на 18.05, ама ще го тълкуваме като един вид подгряване за 20.05. Стягай се в кръста!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Нова седмица - нов късмет! Щяло да вали и да поизмие зацапания лик на БФБ. Съмневам се. Затова на дъждовно ще е добре да се черпиме. Кой кого, мисла, че е ясно. Крайно време е Кака да почерпи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Мислим че е вече време да спомогнеш семейния бюджет..........
                          с игри на покер
                          .

                          Щот явно с работа нема да стане.
                          Бъде джентълмен, не ме настъпвай по мазола
                          Наздраве, сър!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ми аз сигурно греша , но гледам , а ако нямам , да си създам възможност, гърбът ми винаги да е към стената и да съм близо до изхода . Но това не ми пречи да долавям нещата, които се виждат от твойта позиция. В повечето случаи.

                            Утре, трябва да присъствам на една такава среща, ама хич не ми се ще. Та сега ще използвам дефекта , за отвличане на вниманието.
                            Като махна очилото и лепенката и отворя око, картинката е все едно зеницата плува в кръв Смятам, че гледката ще е много занимателна за отсрещната страна (като се има предвид човешкото влечение към зрелища) , та мисловната концентрация, нама да е на ниво и разсейването ще е в мой интерес .

                            Наздраве, tnm !
                            Това е защитна реакция. Вероятно останала в подсъзнанието ни от времето на борбата за оцеляване.
                            Наздраве, Lelq!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                              Мале мале, ако така си избирате мъжете направо ще падна...
                              Тцъ, просто тренирам наблюдателността и интуицията си. Немой да се плашиш
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Не е само до любопитството. Както знаеш, аз не съм любопитна, а любознателна

                                Заедно с положението на човешкото тяло - наклон на раменете, позицията на краката и ръцете, очите са много важен показател за нивото на интерес у събеседника. Може да си много добър актьор, но от физиологията си няма как да избягаш. Зеницата на човек и безпогрешен инидикатор. Особено при хора със светли очи.

                                Например, когато аз отивам на делови разговор, винаги когато имам възможност, избирам място с гръб към прозорците или светлината. По този начин аз имам възможност да следя позицията на тялото и мимиките на събеседника си, а той донякъде е заслепен от светлината.
                                Наздраве, Lelq!
                                Мислим че е вече време да спомогнеш семейния бюджет..........
                                с игри на покер.

                                Щот явно с работа нема да стане.
                                Last edited by Todor Sabev; 13.05.2019, 08:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X