IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Бях ясен, за теб само Z, недей да шикалкавиш, че по-нагоре заслужаваш. И като правиш разни намеци, не мислиш ли, че Чиче ще получи сърдечна криза, решавайки, щото го каниш в комбинацията. Пощади стария човек. Намери нещо младо и се нареди на опашката. Наздраве за милите спомени от соца!
    Няма да стане от теб професор, това е ясно. Всеки що годе читав преподавател знае, че на неизпитан студент, ниска оценка не се поставя.

    И що пак се криеш зад гърба на 4i40 не можа кристално да ми се изясни, но ... ти най-добре си знаеш проблемите
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • https://youtu.be/6W51gDVMjxo

      Орел твойте малко старички ми идват от преди ПСВ. Ето нещо от нетолкова далечното минало.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Това с кръстовете ми идва малко хард, а другото, ми не го знам.
        Избрах нарочно скандално.
        Иначе това е немски войнишки марш от времето преди ПСВ.

        Last edited by RUBLA; 14.05.2019, 19:04. Причина: Спазвайте добрия тон! Моля, направете "нежен" преразказ на смисъла.

        Коментар


        • Това с кръстовете ми идва малко хард, а другото, ми не го знам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            УжасТ. Аз му пиша за буквата от гръцката азбука, той ми напира с англосакските си познания. Освен това като символ не се използва главната буква, а малката "ζ". Видно е кой на кого трябва да фрасни една голяма двойка у книжката.
            Наздраве, Мрънкало!


            П.П. Като съм рекла, че ще черпя на 18.05., начи ще черпя. От думата си няма се отметна.

            П.П.П. Все пак, за каква точно тройка става на въпрос
            ?
            Бях ясен, за теб само Z, недей да шикалкавиш, че по-нагоре заслужаваш. И като правиш разни намеци, не мислиш ли, че Чиче ще получи сърдечна криза, решавайки, щото го каниш в комбинацията. Пощади стария човек. Намери нещо младо и се нареди на опашката. Наздраве за милите спомени от соца!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              E.
              Течала Марица окървавена.
              https://m.youtube.com/watch?v=wdOzRRjVoSE

              Историята казва, че немският войник е запял този марш, вземайки го от една полска фриволна оперета.

              Но може и Албеrтину:
              https://m.youtube.com/watch?v=XnRbs37oYlA

              Last edited by RUBLA; 14.05.2019, 19:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Z - Вече те скъсах. За непочтително поведение към мъжкия род и спрямо усофийския народ. Като не знаеш да се държиш прилично и да черпиш лично, ще има "Две, седни си!!" Поправителния може се явиш на 18 май, да видим кво ще предложиш. Едва ли ще стигне за тройка. Наздраве, Дрънкалище!
                УжасТ. Аз му пиша за буквата от гръцката азбука, той ми напира с англосакските си познания. Освен това като символ не се използва главната буква, а малката "ζ". Видно е кой на кого трябва да фрасни една голяма двойка у книжката.
                Наздраве, Мрънкало!


                П.П. Като съм рекла, че ще черпя на 18.05., начи ще черпя. От думата си няма се отметна.

                П.П.П. Все пак, за каква точно тройка става на въпрос
                ?
                Last edited by tnm; 14.05.2019, 15:50.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ха, ще ме скъсаш, ама друг път. Съм високоентилегентна. За двете си виши не съм късана ич. Връщана съм два пъти.

                  Първият път сама си бях виновна. Реших, че няма смисъл да се товаря и да уча всичките диференциални уравнения, които са в конспекта. Уважаемият професор беше на друго мнение

                  Вторият път грам вина нямах. Доцентът беше пропуснал да си "изпее" лекцията за електрокинетичния потенциал, а ми зададе да го изведа като допълнителен въпрос. Още помня каква голяма зета /буква от гръцката азбука/ ми извъртя на белия лист. След два дни му се явих в целият си блясък с няколко комплекта лекции, за да му покажа, че не е преподал материала, на който ме изпитва.

                  Наздраве!

                  П.П. А ти като цяло си "лесно смилаем". Виждала съм къде, къде по-страшни.
                  Z - Вече те скъсах. За непочтително поведение към мъжкия род и спрямо усофийския народ. Като не знаеш да се държиш прилично и да черпиш лично, ще има "Две, седни си!!" Поправителния може се явиш на 18 май, да видим кво ще предложиш. Едва ли ще стигне за тройка. Наздраве, Дрънкалище!

                  Коментар


                  • Иии пак
                    https://youtu.be/UyN0FHdtnuo

                    Коментар


                    • Малко настроение да му вкараме на деня...

                      https://youtu.be/r32LcBqiv7I

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Тогава е празника на хабитата. Ще има карнавал и разни други веселия.
                        Наздраве!
                        Мистерията остава.
                        Наздраве ТНМ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Некой спомена нещо за 18 май. Или съм не доразбрал.
                          Тогава е празника на хабитата. Ще има карнавал и разни други веселия.
                          Наздраве!

                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Коя зодия това?
                            Наздраве, сър!
                            Некой спомена нещо за 18 май. Или съм не доразбрал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Баси, ученолюбивата.
                              Туй ша е от зодията си мислим те такива надъхани.
                              Наздраве.
                              Коя зодия това?
                              Наздраве, сър!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ха, ще ме скъсаш, ама друг път. Съм високоентилегентна. За двете си виши не съм късана ич. Връщана съм два пъти.

                                Първият път сама си бях виновна. Реших, че няма смисъл да се товаря и да уча всичките диференциални уравнения, които са в конспекта. Уважаемият професор беше на друго мнение

                                Вторият път грам вина нямах. Доцентът беше пропуснал да си "изпее" лекцията за електрокинетичния потенциал, а ми зададе да го изведа като допълнителен въпрос. Още помня каква голяма зета /буква от гръцката азбука/ ми извъртя на белия лист. След два дни му се явих в целият си блясък с няколко комплекта лекции, за да му покажа, че не е преподал материала, на който ме изпитва.

                                Наздраве!

                                П.П. А ти като цяло си "лесно смилаем". Виждала съм къде, къде по-страшни.
                                Баси, ученолюбивата.
                                Туй ша е от зодията си мислим те такива надъхани.
                                Наздраве.

                                Коментар

                                Working...
                                X