IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Тия отзаде, не ги мисли. Да се оправят и дагледат напреде Освен, ако друго не те притеснява
    Как да не ги мисла теа отзад? Вземат ми наденат нещо, че после да се срамуваме и в очи да не се гледами.
    https://www.youtube.com/watch?v=eYfOYx1G2zU

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Мами?! А разправя, че има от пиле мляко! Тц, тц ...
      Мами, подлъгва онива наивно доверчиво девойче от Габаре. Ма и то съвсем навито се връзва. Не е опряла до дюлевката значи работата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Сигурно ще съжалявам, ама не мога да не попитам, ти кога му бърка в гащите, та знаеш, че не носи?
        Всичо е пинизи и чупки в кръста

        Наздраве !
        Не му е бъркал в гащите, ами е надничал под китела.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

          Ша го изядат молците дока чака, ръси нафталин
          ъхъ ...и кат доде "момента" ...те прашките два размера по малки станали ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Наздраве, Пепе, тъкмо си сипах от твоето
            За прашките - на 100% за, аз имам една теория, че жена без прашки за нищо не става в сексуален аспект. По възможност прашките да са безшевни, тип Армани и Келвин Клайн (в севън секъндс са най-добрите), а за сутиените нямам претенции, стига да са без дантели и от естетически красива и приятна на допир материя
            Наздраве!
            На мен пък ми допадат пликчетата. С бели чорапки вързани. По домашному е някак си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              Питам я дали са удобни прашките, които са смело над талията, някак почти на гърба ѝ, а и дали не ѝ стягат под... мишниците...

              Ай тъй?


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Наздраве, Пепе, тъкмо си сипах от твоето
                За прашките - на 100% за, аз имам една теория, че жена без прашки за нищо не става в сексуален аспект. По възможност прашките да са безшевни, тип Армани и Келвин Клайн (в севън секъндс са най-добрите), а за сутиените нямам претенции, стига да са без дантели и от естетически красива и приятна на допир материя
                Наздраве!


                Дама - седнала в особена поза - силно изпъната напред, облегната на елегантната маса пред себе си... /имитация на лентяйска, морна, сънлива позиция на тялото/...

                Хвърля кратки, бързи погледи, за да види дали е събрала достатъчно зрители зад себе си... Прашки... /правя аналогия с жена-"ловец".../

                Някак, като че не ѝ се случва очакваното... /все пак впити панталонки, късичка блузка и прашки не се носят ежедневно/...

                .................................................. ...........................

                За да разведря обстановката, но не - за да уязвя дамата пред другите, а също - и да покажа /очакван/ интерес, приближавам...

                Питам я дали са удобни прашките, които са смело над талията, някак почти на гърба ѝ, а и дали не ѝ стягат под... мишниците...

                Сърдечна, непринудена усмивка /разговорът ни - тип надприказване - е на "ви"!

                Удобни били /прашките/! /многоточие/

                Коментар


                • Назраве груйчи, да ти е сладко. Както казва една немска поговорка: Дългът от облог е дълг на честта☺ Wettschulden sind Ehrenschulden ☺

                  Изглежда, че вкусовете ни се припокриват. Ще търсим азиатки с прашки
                  Last edited by pepe1234; 11.06.2019, 20:29.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Никъде. Стои си на мястото в скрина и чака момента, когато ще влезе в употреба.
                    Ша го изядат молците дока чака, ръси нафталин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Пак ли зациклихте, бельо... да изчерпя темата само сутиени с предно закопчаване и прашки...

                      https://youtu.be/sq_x9_4GAJA

                      и малко яка музика да проветрите главите
                      Наздраве, Пепе, тъкмо си сипах от твоето
                      За прашките - на 100% за, аз имам една теория, че жена без прашки за нищо не става в сексуален аспект. По възможност прашките да са безшевни, тип Армани и Келвин Клайн (в севън секъндс са най-добрите), а за сутиените нямам претенции, стига да са без дантели и от естетически красива и приятна на допир материя
                      Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                        Пенизи, то ест пениси, то ест хуйеве.

                        Нека познаваме езика, на който говорим.
                        Мдааа , пак се улях с алкохола. Ма заради Джордж сигурно, не довидях . За очила съм

                        Благодаря!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Сигурно ще съжалявам, ама не мога да не попитам, ти кога му бърка в гащите, та знаеш, че не носи?
                          Всичо е пинизи и чупки в кръста

                          Наздраве !
                          Пенизи, то ест пениси, то ест хуйеве.

                          Нека познаваме езика, на който говорим.

                          Коментар


                          • Пак ли зациклихте, бельо... да изчерпя темата само сутиени с предно закопчаване и прашки...

                            https://youtu.be/sq_x9_4GAJA

                            и малко яка музика да проветрите главите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                              Ба, бедна ти е фантазияъта
                              какво бельо те гони бе ханъм. какви ххL лева
                              И Джордж Клуни се джитка без бельо,- баси артиста кух непотребен
                              Сигурно ще съжалявам, ама не мога да не попитам, ти кога му бърка в гащите, та знаеш, че не носи?
                              Всичо е пинизи и чупки в кръста

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Кво само плашиш, бе?! Сега разпределят, кой цвят на кой и къде ще се ползва. Трябва технологично време. Ако е от вратата за краката , бельо им не трябва
                                Ба, бедна ти е фантазияъта
                                какво бельо те гони бе ханъм. какви ххL лева
                                И Джордж Клуни се джитка без бельо,- баси артиста кух непотребен
                                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                                Коментар

                                Working...
                                X