IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Хаааа, летен габърски хумор. Чи то има ли бостани по вашия край, та да ги поливате. Виж, за тиквите на полендаците може да завиждате. Щото се родеят с началствата и оправата. Та ако нема кой те оправи, бегаш у Севлиево и се примолваш за един оправител. Наздраве, Дрън-неоправнице!
    Сладък, та чак меден. Хубаво ги редиш приказките, чак ми идва да се замисля над предложението ти.
    Наздраве!

    П.П. Единият от двамата ми най-добри приятели тиквар /севлиевец/. Ама заради едното оправяне не си струва да си разваляме над 20 годишното приятелство.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мъкааааа!
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. Поливаш бостаня или бахчата ще рече, че се напиваш.
      Хаааа, летен габърски хумор. Чи то има ли бостани по вашия край, та да ги поливате. Виж, за тиквите на полендаците може да завиждате. Щото се родеят с началствата и оправата. Та ако нема кой те оправи, бегаш у Севлиево и се примолваш за един оправител. Наздраве, Дрън-неоправнице!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Добро утро, глутница!

        Не знам от солта или слънцето, обаче станах златиста . Ма не съм проверявала по ортодоксалният начин , но през събота проверявам по този . Още повече, че обичам бозайници , слънце и предизвикателства, като буболечки и трънки. Пък има една свобода и простор - на високо , а в ниското и сенки, полянки, прохлада ... Когато, каквото ми е кеф . Всичко има
        Наздраве и готин ден!
        Немож мъ измами, че да хукна и аз по чукарите.
        Хубав ден и на теб!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Lelq, ти ме смайваш!!! Слънце, пек, мечки, буболечки, камъни, треволяци, къпинаци ... Не, това не е за мен. У пещерата, че там прохладно.
          Наздраве!
          Добро утро, глутница!

          Не знам от солта или слънцето, обаче станах златиста . Ма не съм проверявала по ортодоксалният начин , но през събота проверявам по този . Още повече, че обичам бозайници , слънце и предизвикателства, като буболечки и трънки. Пък има една свобода и простор - на високо , а в ниското и сенки, полянки, прохлада ... Когато, каквото ми е кеф . Всичко има
          Наздраве и готин ден!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Айде, готина нощ, че ако искам в събота да съм на Черни връх, утре трябва да позволя да ми стопят лагерите, от сутрин до мрак А имам крещяща нужда от природа.
            Lelq, ти ме смайваш!!! Слънце, пек, мечки, буболечки, камъни, треволяци, къпинаци ... Не, това не е за мен. У пещерата, че там прохладно.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Айде, готина нощ, че ако искам в събота да съм на Черни връх, утре трябва да позволя да ми стопят лагерите, от сутрин до мрак А имам крещяща нужда от природа.

              Коментар


              • Ако ще простеем с тираджии, това е тяхното

                https://m.youtube.com/watch?v=9vNoEEv8JdU

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  В Поколението.
                  Одъртяхме и за това поколението оттече

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Бях му забравила заглавието , ма ми харесваше да го чета. Не помня и в коя тема беше
                    В Поколението.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • https://youtu.be/AIeqizqq6GI я нещо по актуално за мераклиите.. че лепа брена беше само за тираджиите едно време

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Бат Серго беше много колоритен, ама и той се затри заедно с темата.
                        Наздраве, Lelq!
                        Бях му забравила заглавието , ма ми харесваше да го чета. Не помня и в коя тема беше

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          В началото на клипа - ниви, редове от изгрев до залез, жито, добитъци разни ... Това, чужденецият, все на мотика и копан го пали.
                          Наздраве, Lelq!
                          Наздраве ,tnm!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добра нощ, глутница!

                            / сетих се, че имаше един шивач, дето ни поздравяваше с "добро утро, Виетнам" /

                            Позиционирах се и мога да ударя две - три, преди сън. Помня, хер Начев, каза да се паркирам и тогава да пия ...Ама кой да слуша?! До сега Та за това, все се случва грешният бутон да натисна. Ма вече ще слушам, по знаещите и възрастните
                            Наздраве , Кръчма!
                            Бат Серго беше много колоритен, ама и той се затри заедно с темата.
                            Наздраве, Lelq!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Вярваш ли или не, това не съм го слушала. Ама, сърце на място ми дойде !
                              Наздраве!

                              / ти не се дели от мераклийте, гледам - поздравяват те /
                              В началото на клипа - ниви, редове от изгрев до залез, жито, добитъци разни ... Това, чужденецият, все на мотика и копан го пали.
                              Наздраве, Lelq!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                https://www.youtube.com/watch?v=gsKn5KX6XnU

                                Айде наздраве , мераклии ....и мераклийки !
                                Вярваш ли или не, това не съм го слушала. Ама, сърце на място ми дойде !
                                Наздраве!

                                / ти не се дели от мераклийте, гледам - поздравяват те /

                                Коментар

                                Working...
                                X