IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Неприятно точно в такъв момент да се сменя гума...
    A при мен пороят дойде точно навреме, имах чувствo че съм на раят на света Някак си не ми дремеше да попадна за кратко в ада, като в небезизвестната през вековете сцена от крал Лир, когато се свързват сякаш земята и небето а по средата нетленният дух гледа и се чуди, докато душата поема емоцията на всички стихии ...
    Но май го предугадих и се изхитрих да се притая точно преди да започне водопадът, под един голяаам чадър в едно заведение и наблюдавах неестествената паника сред околните Само като се прибирах джвакайки със сандали на бос крак из локвите, закачих някакво животинче и като светнах да видя - една голяма жаба, но и тя живо същество - любител на дъжда, та заслужаваше да й се извиня
    Казват, че е добре ако всичко завърши добре ...
    ако кажем наздраве, би трябвало да е за добре
    Леле, Првци, изпуснал си късметя си. Що не цунка жабата? Можеше се окаже некоя большая крокодила.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Хелмут Нютън е хванал жалният поглед на едно жадно кученце, до своята стопанка, която в тоя момент утолява своята жажда...


      Според мен стопанката е забравила за чашата, която държи и посяга да погали кученцето , а то гледа недоверчиво встрани . Ма като и позволи да го погали ще се разберат, според мен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Сцена?! Някой трагикомичен образ може би? В най голямият порой, вместо да му се насладя , трябваше да сменям гума! Сега съм вир - вода и кал
        Неприятно точно в такъв момент да се сменя гума...
        A при мен пороят дойде точно навреме, имах чувствo че съм на раят на света Някак си не ми дремеше да попадна за кратко в ада, като в небезизвестната през вековете сцена от крал Лир, когато се свързват сякаш земята и небето а по средата нетленният дух гледа и се чуди, докато душата поема емоцията на всички стихии ...
        Но май го предугадих и се изхитрих да се притая точно преди да започне водопадът, под един голяаам чадър в едно заведение и наблюдавах неестествената паника сред околните Само като се прибирах джвакайки със сандали на бос крак из локвите, закачих някакво животинче и като светнах да видя - една голяма жаба, но и тя живо същество - любител на дъжда, та заслужаваше да й се извиня
        Казват, че е добре ако всичко завърши добре ...
        ако кажем наздраве, би трябвало да е за добре
        Last edited by precakanoto; 18.06.2019, 02:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Не мож ма уплаши!
          В неделя бродих напоително и решително из Витоша. За моя изненада - без никакви последици, макар че едната маратонка нещо ми причиняваше дискомфорт.
          Вилата ми е на място, където мечките редовно слизат. При това охотно, ама пък имам голям проблем да примамя там някоя двунога (и дългокрака) мецана. Западащо място сред дивотията е.

          В планината има един водещ приоритет - сигурност. Попаднах на някакви мочурища в неделя и много ми се искаше да припкам по морените и валуните, както съм го правил някога, ама си рекох: ах ти, дърто магаре недно!! Я да си налягаш парцалите и да я караш пенсионерската!
          Толкоз за оффроуда!

          В къщи си имам една, която отдавна е казала, че тецът е най-големият и приятел.
          Аз отдавна съм извън сметката,
          За мой величайший ужас!
          Backstreet Boys - Quit Playing Games
          Всички в гората, ама по различно време ли?
          Трябва да метнеш бастуна и да излезеш от дивотията, та да може мецана да те хване То се оказа, че са много смели и по града се разхождат даже.

          С таз сладкарница много ме заинтригувахте. Ще взема утре да отида, след работа да видя, останало ли е нещо от атмосферата за която говорите, да витае във въздуха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Лелче, аз не планирам таквоз, щото от прекомерна употреба на бира, в мен настъпиха такива физиологични и дизейнерски промени, че блусът става неподходяща форма на творческа изява

            Кво знаеш ти за тъмното?!
            Ти си жена за сцена!
            Под прожекторите!


            Наздраве със специален поздрав!!!
            Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman
            Сцена?! Някой трагикомичен образ може би? В най голямият порой, вместо да му се насладя , трябваше да сменям гума! Сега съм вир - вода и кал

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Стиснатото е особено осторожно в спестовността. Така трябва! Бюджета да се държи със здрава ръка. За врата да се държи.
              Тцъ, бре!!! Пак си в недоразбиране. Жега е и тежък мързел ме е захлупил.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Наздраве бе, пенсионери, аз утре забягване за Русе
                Констатирам дискриминация по възрастов признак. За тея, дето не сме пенсионери/рки, наздравица ще има лЕ?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Наздраве бе, пенсионери, аз утре забягване за Русе
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Хелмут Нютън е хванал жалният поглед на едно жадно кученце, до своята стопанка, която в тоя момент утолява своята жажда...


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.
                      Аз също съм убеден, че съм виждал, пък и ми е в маалата.
                      Упорствах, настоявах и бях сигурен, че ще намеря нещо, ама не би!
                      Мястото станало особено популярно с неформализъм по времето на моето пребиваване у войската. При излизането ми вече го бяха разгонили, само съм чувал за там!

                      Все пак за мен първият цветен лъч в онези груби и сковани времена са били баловете на Академията и Консерваторията. Разправял съм за това, да не се повтарям.
                      Когато бях при студенцията, имам дори малко натрупан личен опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Хер , надеждата умира последна! Тоест с човека ! Та, няма как да е ялова!

                        Ако не си комплектован с въоръжени адашки, може и да се освободя. Предпочитам свеж въздух и мечки в гората. Ма е малко офроуд и не знам дали ще ти допадне или ще се метнеш на парното
                        Не мож ма уплаши!
                        В неделя бродих напоително и решително из Витоша. За моя изненада - без никакви последици, макар че едната маратонка нещо ми причиняваше дискомфорт.
                        Вилата ми е на място, където мечките редовно слизат. При това охотно, ама пък имам голям проблем да примамя там някоя двунога (и дългокрака) мецана. Западащо място сред дивотията е.

                        В планината има един водещ приоритет - сигурност. Попаднах на някакви мочурища в неделя и много ми се искаше да припкам по морените и валуните, както съм го правил някога, ама си рекох: ах ти, дърто магаре недно!! Я да си налягаш парцалите и да я караш пенсионерската!
                        Толкоз за оффроуда!

                        В къщи си имам една, която отдавна е казала, че тецът е най-големият и приятел.
                        Аз отдавна съм извън сметката,
                        За мой величайший ужас!
                        Backstreet Boys - Quit Playing Games
                        Last edited by nachev; 17.06.2019, 21:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Ей , Хер! Много яко пожелание! Да не забравиш и ти да планираш и да го изживееш! Блусът и лятото. Пък що не и да е безкрайно, въпреки сезоните

                          пп. Не знаех, че имало по - тъмен ъгъл и от моят
                          Лелче, аз не планирам таквоз, щото от прекомерна употреба на бира, в мен настъпиха такива физиологични и дизейнерски промени, че блусът става неподходяща форма на творческа изява

                          Кво знаеш ти за тъмното?!
                          Ти си жена за сцена!
                          Под прожекторите!


                          Наздраве със специален поздрав!!!
                          Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !
                            Най-мразя да се обяснявам. На твоята болка у сапа на мотиката отговарям с преместване на китката от лявото зад дясното ухо.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.
                              бумбарника ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.
                                Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.

                                Коментар

                                Working...
                                X