IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сипете........
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Добро утро !
      Click image for larger version

Name:	896-504-kafe.jpg
Views:	1
Size:	45.9 КБ
ID:	3482119

      Да сипя кафе ,че с тия омекващи ръце и кунки не се знае , ще дочакаме ли днес

      https://m.youtube.com/watch?v=esYMnZqYk-U

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Ха, пълни са с номера. При мен мечката също се назландисва и се разсейва за разходка. Принципно и аз имам вина, че го оставих деца да го развеждат... Но то се получи от самосебе си, понеже да ги мотивирам да учат им казах, че който си реши добре задачите получава за деня правото да разхожда мечката, където си поиска. И настана едно съревнование...да ти е драго да ги гледаш.,​​​​​​​​​​​​​
        Дотук добре, .. обаче и мечото свикна на хубавото, на лукс и глезотийки и сега не ме отразява, иска си любимата госпожица А децата след матурите се разхвърчаха..
        Казвам му хайде на разходка ,,- радост никаква Обаче отива и си взима празната паница и я носи, спира срещу мен и гледа умно. Ама така умно, че ще кажеш че пред него е Айнщайн на изпит. Днес реших да му уотговоря подобно. Донесе си паницата и започнахме да се гледаме, по едно време я пусна и седна с още по-умен поглед, който пък аз не издържах и ме напуши на смях. Иска си госпоицата и това си е
        Иначе тежък ден, който рано започна, затова казвам наздраве ...за всеки случай
        Дебелото псе също много любвеобилно. В по-младите години на кльощавия служеше за привличане на индивиди от срещуположния пол и доста добре се справяше.
        Наздраве, Преци!

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение



          Аааааа, не, авантата свърши, кранчето се сецна, струята секна и ръката ми омекна, та не моа крепа бутилката. Наздраве, Дрънфелнице!
          Коментарът за омекването ще го оставя на 4i40
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Днес , крайно работен ден И на всички им избягала центровката. Реших , след кошмара да ходя при един приятел , с който пием кафе , за по едно преди сън , ма и там греда ! Жена му дошла и зор да пробвам розов джин и не разбира от не . Та и пеша се прибирах .
            Конякът ще ми дойде , като жива вода

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение



              Аааааа, не, авантата свърши, кранчето се сецна, струята секна и ръката ми омекна, та не моа крепа бутилката. Наздраве, Дрънфелнице!
              Click image for larger version

Name:	saradzhishvili-konyak-sozdannij-v-stile-gruzinskih-tradicij_2.jpg
Views:	1
Size:	21.6 КБ
ID:	3482045


              А чаша , можеш ли ?
              Добра нощ , Кръчма !
              Наздраве , инсект !

              https://m.youtube.com/watch?v=2Hwwk7izoCQ

              Забравих си конячената песничка
              Last edited by Lelq; 27.06.2019, 23:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                ...
                Сутрин дебелият дзвер става последен. След обилно количество молби и подканания се надига, излиза от спалнята и отива в хола. Там започва демонстративно да рита купата си за храна - т.е. мори го глад.

                Похапва и се скрива зад дивана, щото не иска да излиза на разходка. Отново молби, отново кандърми ... Понякога се стига до разместване на мебелите и използването на чехъл.

                Кратка разходка, влитане в апартамента и подритване на купата за вода, защото го мъчи жажда.

                После псето доволно се качва на фотьойла и се отдава на мързел.

                Та, за какво точно ароматно кафе иде на въпрос?

                Наздраве!
                Ха, пълни са с номера. При мен мечката също се назландисва и се разсейва за разходка. Принципно и аз имам вина, че го оставих деца да го развеждат... Но то се получи от самосебе си, понеже да ги мотивирам да учат им казах, че който си реши добре задачите получава за деня правото да разхожда мечката, където си поиска. И настана едно съревнование...да ти е драго да ги гледаш.,​​​​​​​​​​​​​
                Дотук добре, .. обаче и мечото свикна на хубавото, на лукс и глезотийки и сега не ме отразява, иска си любимата госпожица А децата след матурите се разхвърчаха..
                Казвам му хайде на разходка ,,- радост никаква Обаче отива и си взима празната паница и я носи, спира срещу мен и гледа умно. Ама така умно, че ще кажеш че пред него е Айнщайн на изпит. Днес реших да му уотговоря подобно. Донесе си паницата и започнахме да се гледаме, по едно време я пусна и седна с още по-умен поглед, който пък аз не издържах и ме напуши на смях. Иска си госпоицата и това си е
                Иначе тежък ден, който рано започна, затова казвам наздраве ...за всеки случай

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Lelq и кака не са недосетливи, а са доволно мързеливи. Стига философства, а сипи по един коняк и сложи някви ядки за мезе.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Lelq и кака не са недосетливи, а са доволно мързеливи. Стига философства, а сипи по един коняк и сложи някви ядки за мезе.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Аааааа, не, авантата свърши, кранчето се сецна, струята секна и ръката ми омекна, та не моа крепа бутилката. Наздраве, Дрънфелнице!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Това с Кака сте много недосетливи. Все чакате да ви се сипи, наместо да се изсипите на масата, та да ви полеем и гарнираме. Като модерна артинсталация ще сте. От миналия век.
                    Lelq и кака не са недосетливи, а са доволно мързеливи. Стига философства, а сипи по един коняк и сложи някви ядки за мезе.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Сър Събев, харесвам свежото ти чувство за хумор.

                      Сутрин дебелият дзвер става последен. След обилно количество молби и подканания се надига, излиза от спалнята и отива в хола. Там започва демонстративно да рита купата си за храна - т.е. мори го глад.

                      Похапва и се скрива зад дивана, щото не иска да излиза на разходка. Отново молби, отново кандърми ... Понякога се стига до разместване на мебелите и използването на чехъл.

                      Кратка разходка, влитане в апартамента и подритване на купата за вода, защото го мъчи жажда.

                      После псето доволно се качва на фотьойла и се отдава на мързел.

                      Та, за какво точно ароматно кафе иде на въпрос?

                      Наздраве!
                      За онова кафе, де го излочва от чашата на стопанката кога се е разсеяла. И после она се чуди имала ли е кафа или немала. А ний се чудим, имала ли е все некога глава или съвсем нивгажжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Може ! Сипи

                        Днес е егати денят ! Гаден ! Нямам търпение да дойде уикенда
                        Това с Кака сте много недосетливи. Все чакате да ви се сипи, наместо да се изсипите на масата, та да ви полеем и гарнираме. Като модерна артинсталация ще сте. От миналия век.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          листата също са много полезни ...
                          Евавай листата - разцъквай редовно мераклийки,по-полезно от туй нема:

                          https://www.youtube.com/watch?v=jtjBXwwT2xE


                          https://www.youtube.com/watch?v=Bj_qd2EWthY

                          ПС: Тез песнички ме върнаха към едни стари Наздравици!.......
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            А каняк?
                            Може ! Сипи

                            Днес е егати денят ! Гаден ! Нямам търпение да дойде уикенда

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Добро Утро Кръчма.

                              Аз да попитам че ми стана интересно.
                              Туй куче много учтиво бре, а сутрин носили ли ароматно кафе от кварталната будка.
                              Поне имаше такава реклама.
                              Сър Събев, харесвам свежото ти чувство за хумор.

                              Сутрин дебелият дзвер става последен. След обилно количество молби и подканания се надига, излиза от спалнята и отива в хола. Там започва демонстративно да рита купата си за храна - т.е. мори го глад.

                              Похапва и се скрива зад дивана, щото не иска да излиза на разходка. Отново молби, отново кандърми ... Понякога се стига до разместване на мебелите и използването на чехъл.

                              Кратка разходка, влитане в апартамента и подритване на купата за вода, защото го мъчи жажда.

                              После псето доволно се качва на фотьойла и се отдава на мързел.

                              Та, за какво точно ароматно кафе иде на въпрос?

                              Наздраве!

                              ​​​​​​​
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Добро утро !
                                Да си купи реверсивна помпа и кога вали, да пълни вода в недрата....
                                При мен поникнаха тръстики....
                                Снощи съм станал в 2ч...Пих две апчета и станах в 8...Цял ден ми е криво и нервно....
                                Ядат ми се черници ...С кофи....

                                Наздраве !
                                А при мен окапват и нема кой ги събере. Ела на пост и като капне, пребирай. Една за теб, две за мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X