IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Тази година успяхте ли да засадите ориз или пак пропуснахте.
    Тцъ! И тая година пропуснахме подходящите климатични условия. Ти остави другото, ами на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието му щукна да прави сондаж и вода за поливане да изкарва. Ся, след всеки проливен дъжд кръвното и захарта му скачат, а хемоглобина му се пресича
    Наздраве, сър!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Мани я ! Не струва .
      Инсект , сипи нещо силно и много , като си казал наздраве
      С малко закъснение, запеведай. Ама нема ли ти дойде в повече хем силно, хем много. Или ти ще го коскаш на Груича.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Тази година успяхте ли да засадите ориз или пак пропуснахте.
        Не само ориз. И бамбук. Да си направят нова къща кога дебелия, зъл пес побеснее и срути сегашната колиба.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Цяла нощ валя и гърмя. При всяка мълния дебелото псе отваряше плъзгащата врата на гардероба, влизаше вътре и затваряше вратата. Най-накрая го изфърлих в другата стая, но то започна да драска по вратата - така че, сън пак нямаше.

          Сега светът ми е крив.
          Наздраве, Lelq!
          Тази година успяхте ли да засадите ориз или пак пропуснахте.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро ,Кръчма !
            Гледам размятате чаршафи , та е подходящо да споделя , че цяла нощ , сънувах кошмарна анимация ! Обаче звуковият фон , беше това

            https://m.youtube.com/watch?v=xB5ceAruYrI

            Сега съм недоспала и лекинко кисела .
            Ще пия двойно , късо кафе .
            Свеж , дъждовен ден !
            Цяла нощ валя и гърмя. При всяка мълния дебелото псе отваряше плъзгащата врата на гардероба, влизаше вътре и затваряше вратата. Най-накрая го изфърлих в другата стая, но то започна да драска по вратата - така че, сън пак нямаше.

            Сега светът ми е крив.
            Наздраве, Lelq!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Леля, ти за малко да събудиш детето в мен! Ама, да знаеш какъв пакостник е само!
              Добре, че удържах фронта!
              Дръпни сега едно двойно и дано се осефериш
              Дай да си стоим в обичайния свят, че в приказния кой знае какви изненади ни чакат?!
              Изненадите вече са само ... второ направление Ordinary World

              Благодаря за кафето !
              Не знам в кой свят , какви изненади има , та ще ти се доверя Да се надяваме , че пакостника е почивка , за малко

              https://m.youtube.com/watch?v=BtqTiTXhdk0

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Добро утро ,Кръчма !
                Гледам размятате чаршафи , та е подходящо да споделя , че цяла нощ , сънувах кошмарна анимация ! Обаче звуковият фон , беше това

                https://m.youtube.com/watch?v=xB5ceAruYrI

                Сега съм недоспала и лекинко кисела .
                Ще пия двойно , късо кафе .
                Свеж , дъждовен ден !
                Леля, ти за малко да събудиш детето в мен! Ама, да знаеш какъв пакостник е само!
                Добре, че удържах фронта!
                Дръпни сега едно двойно и дано се осефериш
                Дай да си стоим в обичайния свят, че в приказния кой знае какви изненади ни чакат?!
                Изненадите вече са само ... второ направление Ordinary World

                Коментар


                • Добро утро ,Кръчма !
                  Гледам размятате чаршафи , та е подходящо да споделя , че цяла нощ , сънувах кошмарна анимация ! Обаче звуковият фон , беше това

                  https://m.youtube.com/watch?v=xB5ceAruYrI

                  Сега съм недоспала и лекинко кисела .
                  Ще пия двойно , късо кафе .
                  Свеж , дъждовен ден !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Ей, Кръчма!
                    Сега ще ви пльосна едно чаршафче!
                    ....
                    Дръпна ли ви се ... от страх?!
                    Споко, нема да се пуашите!
                    Ей ви едно пешкирче!

                    Наздраве на всички!

                    Def Leppard - Hysteria
                    Твойто постелъчно бельо се възприема с лекота. Не мож на уплаши.
                    Наздраве, хер Начев!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • По някакъв повод се пресетих одеве за интересна група Деф Лепард и това е повод да ви поздравя пак с тяхно парче, което субективно на мен ми харесва вероятно най-много от творчеството им.

                      Кръстил съм го:

                      Нежно похапване по любовните дръжки

                      Коментар


                      • Ей, Кръчма!
                        Сега ще ви пльосна едно чаршафче!
                        ....
                        Дръпна ли ви се ... от страх?!
                        Споко, нема да се пуашите!
                        Ей ви едно пешкирче!

                        Наздраве на всички!

                        Def Leppard - Hysteria

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Кви са тия жокери, факири, илюзионисти и еквилибристи? И коя е таа кака надута, де фърчи ка балон из въздуха и свисти, та изпуска? Шарада някаква! Само ни държиш в неведение и напрежение. Наздраве за което!
                          Мани я ! Не струва .
                          Инсект , сипи нещо силно и много , като си казал наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добро утро , Кръчма !
                            Викам да открия дивото лято с една простотийка и жокер за приятел , че го е закъсал с една откачалка.... Та да и пусне песничката и каката да кацне на земята , най - накрая ! И вместо да я държи за връвчицата , да се хванат за ръце .

                            https://m.youtube.com/watch?v=CNOCY8QsYRM

                            Наздраве на всички !
                            Кви са тия жокери, факири, илюзионисти и еквилибристи? И коя е таа кака надута, де фърчи ка балон из въздуха и свисти, та изпуска? Шарада някаква! Само ни държиш в неведение и напрежение. Наздраве за което!

                            Коментар


                            • Добро утро , Кръчма !
                              Викам да открия дивото лято с една простотийка и жокер за приятел , че го е закъсал с една откачалка.... Та да и пусне песничката и каката да кацне на земята , най - накрая ! И вместо да я държи за връвчицата , да се хванат за ръце .

                              https://m.youtube.com/watch?v=CNOCY8QsYRM

                              Наздраве на всички !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Състоянието ми е твърде деликатно, щото днес съм станала по изгрев. Може неволно да съм изръсила някое изречение не на място. Инак, знаеш, подла, подмолна и коварна съм
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П.П. Ако са те нахапалЕ комари - вариш карамфил /подправка/ във вода и мацаш по ухапаното. И превантивно може да се мажеш. Отварата става за репелент.
                                Тоа път не успяха ме атакуват, що бях сложил специализираната лампа току до мен. А ти постоянно се дъниш и издаваш, пък аз само записвам твоите самопризнания и полагащите им се наказания. Наздраве, Дръндитке!

                                Коментар

                                Working...
                                X