IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Добре де, отпускам ти Анонимко, прави с него кво щеш, що и без това те ядосвал, та си му набрала за една гонка по кучешката 200-метрова пътека. Пада му се. Наздраве, Дрънчице!
    Тцъ! Безимен е наполовина от маала Баждар, а родата не се каращисва с нейни представители.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тцъ! 4i40 го спастрям, щото плаж у Португалия, арабски кобили у Мароко ... Прежалвай се и дай да ти слагам намордника, а за указанията ще се разберем в процеса на обучението
      Наздраве, Мрънкало!
      Добре де, отпускам ти Анонимко, прави с него кво щеш, що и без това те ядосвал, та си му набрала за една гонка по кучешката 200-метрова пътека. Пада му се. Наздраве, Дрънчице!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Логиката ти направо джелезо
        Наздраве, Мрънкало!

        Ами плъх къде 1972-а се пада. Така на око толкова ти давам. Ако ше се налага да се скривам от несправедливия ти гняв, предупреждавай овреме. Наздраве, Дрънкарке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Като не е научено и ще трябва се учи. С показване. Слагаш си намордника и почваш да припкаш. Упфффф, то па и ти си въртоглаво. Ше требва обещаеш нещо на Чичи и като дойде и заеме кучешка поза, му слагаш намордника. По-нататък кво ше правите, не смея да давам указания. Наздраве, Дрънмордник!
          Тцъ! 4i40 го спастрям, щото плаж у Португалия, арабски кобили у Мароко ... Прежалвай се и дай да ти слагам намордника, а за указанията ще се разберем в процеса на обучението
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Аха , единят път едно отче , щеше да вика карабинерите , ама размисли и само ме анатемоса . Ма пък , аз бях изсипала вече , цяла торба парички във фонтана , та успях пак да отида Не , че не ме натириха отново .. Пък и папата реши за по- сигурно да дойде тук, докато аз съм там

            Пп. Ти що не щеш да се чукаш с мен и само на tnm, викаш - наздраве ? Лично отношение долавям
            Наздраве , инсект !
            Ти втория път отиде да си прибереш паричките от фонтана ли? Това е добър стимул. Чукам се с Кака, шо всеки път се надявам й затвора устата. Ама то серт и все се разфучава. А пък ти си висиш на тавана, гледаш със страх и трепет казана, та как да се чукаме като чашата ще ти се разлее. Виж, ако паднеш в некоя моя мрежа, може да се чукнем преди да ти източа кръвчицата. Наздраве, Лелката!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Гледам днес по ТВ-ту, че наште законодатели набързо приели на първо четене закон, който касае дебелото псе.

              Ха, понеже тлъсто и охранено /над 5 кила/, трябвало с намордник да го разхождам.

              Ма, то въртоглаво и не дава каишка да му сложа, какво остава за другите там изисквания.
              Наздраве!
              Като не е научено и ще трябва се учи. С показване. Слагаш си намордника и почваш да припкаш. Упфффф, то па и ти си въртоглаво. Ше требва обещаеш нещо на Чичи и като дойде и заеме кучешка поза, му слагаш намордника. По-нататък кво ше правите, не смея да давам указания. Наздраве, Дрънмордник!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Гледам днес по ТВ-ту, че наште законодатели набързо приели на първо четене закон, който касае дебелото псе.

                Ха, понеже тлъсто и охранено /над 5 кила/, трябвало с намордник да го разхождам.

                Ма, то въртоглаво и не дава каишка да му сложа, какво остава за другите там изисквания.
                Наздраве!
                Добро утро , Кръчма !

                Като въртоглаво и не дава каишки , слагай го на диета . Ма не вярвам да помогне да кротне
                Наздраве , tnm !

                Коментар


                • Гледам днес по ТВ-ту, че наште законодатели набързо приели на първо четене закон, който касае дебелото псе.

                  Ха, понеже тлъсто и охранено /над 5 кила/, трябвало с намордник да го разхождам.

                  Ма, то въртоглаво и не дава каишка да му сложа, какво остава за другите там изисквания.
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 05.07.2019, 09:37.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=9IwmYAdgU18 - Тиранина е унищожен, Берлин е изгорен, Вермахта е победен, Третия райх е сломен Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Аха , единят път едно отче , щеше да вика карабинерите , ама размисли и само ме анатемоса . Ма пък , аз бях изсипала вече , цяла торба парички във фонтана , та успях пак да отида Не , че не ме натириха отново .. Пък и папата реши за по- сигурно да дойде тук, докато аз съм там

                      Пп. Ти що не щеш да се чукаш с мен и само на tnm, викаш - наздраве ? Лично отношение долавям
                      Наздраве , инсект !
                      Изповедалня с дъх на алкохол, признания и обещаващи запознанства с (не)очакван край
                      IM d best

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Lelче, не знам дали ще ми повярваш, ама наистина се смея с глас и от очите ми текат сълзи
                        Наздраве!

                        П.П. Отношението действително лично, щото ако знаеш какви му ги пиша на ЛС ...
                        Смешни , сигурно
                        Наздраве , tnm !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Аха , единят път едно отче , щеше да вика карабинерите , ама размисли и само ме анатемоса . Ма пък , аз бях изсипала вече , цяла торба парички във фонтана , та успях пак да отида Не , че не ме натириха отново .. Пък и папата реши за по- сигурно да дойде тук, докато аз съм там

                          Пп. Ти що не щеш да се чукаш с мен и само на tnm, викаш - наздраве ? Лично отношение долавям
                          Наздраве , инсект !
                          Lelче, не знам дали ще ми повярваш, ама наистина се смея с глас и от очите ми текат сълзи
                          Наздраве!

                          П.П. Отношението действително лично, щото ако знаеш какви му ги пиша на ЛС ...
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Кръчмите са прикрити молове. В тях може си намериш всичко. Дори пиячка. Наздраве,Плъхчо!
                            П.п. Отговаря донякъде на възрастовите ти параметри.
                            Логиката ти направо джелезо
                            Наздраве, Мрънкало!


                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Личи си, личи си. От Италия те връщаха неколкократно. С картон провесен на врата "Прибере те си я. Не й щем ни жилото, ни точилката."
                              Аха , единят път едно отче , щеше да вика карабинерите , ама размисли и само ме анатемоса . Ма пък , аз бях изсипала вече , цяла торба парички във фонтана , та успях пак да отида Не , че не ме натириха отново .. Пък и папата реши за по- сигурно да дойде тук, докато аз съм там

                              Пп. Ти що не щеш да се чукаш с мен и само на tnm, викаш - наздраве ? Лично отношение долавям
                              Наздраве , инсект !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Па може и аз да съм . Сигурно , от тогава съм с таз орисия
                                Личи си, личи си. От Италия те връщаха неколкократно. С картон провесен на врата "Приберете си я. Не й щем ни жилото, ни точилката."
                                Last edited by Trakatrak; 05.07.2019, 13:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X