IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Снимката хубава, ама ще си позволя да ти кажа, че сте в нарушение. Когато се пали огън на открито, около него се преви пръстен от камъни. И отстоянието от границата на гората трябва да е минимум 100 метра. Може да е от ракурса на снимката, но дръвеатъ ми се виждат по-наблизо.
    Наздраве, сър!
    Баси Кака била и Горски. .качи ти нещо па и аз да те скастрим я за некоя недопечена баница или буренясала градина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Три дена и две нощи отчитахме годишнина от академизиранено ни. Тежко! Сега влизам у Кръчмата си почивам. Ако хъркам, не ме будете. По-добре да хъркам, отколкото да ругая.
      О, Мрънкало ... Береш душа, драго ми е да го констатирам. На тази твоя възраст трябва да си фнимателен, кога се накълваваш.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Качи снимките през прикачи поне кака ТНМ тех ползва ,копираш адреса следа като си качила снимката в прикачи и го поставяш във форума като от външен адрес не от компуатара. Че ни умори с тази микроскопия. Да ти кажа и аз имам проблем с качването доста често но пробвай.

        http://prikachi.com/ [ATTACH=CONFIG]n3484922[/ATTACH]




        Изглед към СОФЕТО от личния архив


        Наздраве на компанията с мастика.
        Снимката хубава, ама ще си позволя да ти кажа, че сте в нарушение. Когато се пали огън на открито, около него се преви пръстен от камъни. И отстоянието от границата на гората трябва да е минимум 100 метра. Може да е от ракурса на снимката, но дръвеатъ ми се виждат по-наблизо.
        Наздраве, сър!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Качи снимките през прикачи поне кака ТНМ тех ползва ,копираш адреса следа като си качила снимката в прикачи и го поставяш във форума като от външен адрес не от компуатара. Че ни умори с тази микроскопия. Да ти каж а яесни и аз имам проблрем с качването доста често но пробвай.

          http://prikachi.com/
          [ATTACH=CONFIG]n3484922[/ATTACH]


          Изглед към СОФЕТО от личния архив


          Наздраве на компанията с мастика.


          Айде сега Мойта сръчност е виновна ! Вие сте за очила Ще кажа на Колето , на всяка маса , лупа и микроскоп да сложи

          пп. От скоро имам изблици да показвам и нямам навици .
          Но истината е , че обикновено съм в движение и колкото по- малко неща и по- бързо правя , толкова по- добре от гледна точка на безопастност . А после свикнах и не се и сещам То и за това ми намирате маана

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            [ATTACH=CONFIG]n3484881[/ATTACH] Интересен контраст Докато разбера , че диванетата са на линия , пих бира с гълъб
            Качи снимките през прикачи поне кака ТНМ тех ползва ,копираш адреса следа като си качила снимката в прикачи и го поставяш във форума като от външен адрес не от компуатара. Че ни умори с тази микроскопия. Да ти кажа и аз имам проблем с качването доста често но пробвай.

            http://prikachi.com/
            Click image for larger version

Name:	9604245Q.jpg
Views:	1
Size:	60.3 КБ
ID:	3484922





            Изглед към СОФЕТО от личния архив


            Наздраве на компанията с мастика.

            Last edited by Todor Sabev; 08.07.2019, 20:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Три дена и две нощи отчитахме годишнина от академизиранено ни. Тежко! Сега влизам у Кръчмата си почивам. Ако хъркам, не ме будете. По-добре да хъркам, отколкото да ругая.

              Чакай те залюлея , да ме плювнеш , че да се разсъня и аз , че уж пълно с диванета , а се стеле една тишина ...

              https://m.youtube.com/watch?v=g3SSEd2MO7g

              Коментар


              • Три дена и две нощи отчитахме годишнина от академизиранено ни. Тежко! Сега влизам у Кръчмата си почивам. Ако хъркам, не ме будете. По-добре да хъркам, отколкото да ругая.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Щом си казала да събудим,, диванетата,,.

                  Да ги събудим https://www.youtube.com/watch?v=InRMwptcgAo
                  Click image for larger version

Name:	20190708_162833.jpg
Views:	1
Size:	2.7 КБ
ID:	3484881 Интересен контраст Докато разбера , че диванетата са на линия , пих бира с гълъб

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    [ATTACH=CONFIG]n3484856[/ATTACH]Да събудим "диванетата"
                    Щом си казала да събудим,, диванетата,,.

                    Да ги събудим https://www.youtube.com/watch?v=InRMwptcgAo

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	zagorka.jpg
Views:	2
Size:	79.7 КБ
ID:	3484856Да събудим "диванетата"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Относно какво мислим , мислим че сравнение с повечето ,,диванета,, в кръчмата ти са самото спокойствие .
                        Са ,, диванетата,, и те че вземат да се обидят. Ей нема угодия.
                        Добро утро, Кръчма !
                        Готина седмица !

                        пп. Не съм обидена . Озадачена съм

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Никво кафе, то ще задейства процеса . За теб глог ,мента , валериан, ако немаш свари си жълт кантарион.
                          Редиш ги точно като кльощавия.
                          Наздраве, сър!

                          П.П. Имам ги всичките бурени, де си ги споменал, ама ментата и валерианата ич не са ми по сърце.
                          Жълтият кантарион ми е любим. Него го използвам най-много.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Започвам да се засягам. Сипи сега едно кафе, че да стопираш процеса.
                            Наздраве, сър!
                            Никво кафе, то ще задейства процеса . За теб глог ,мента , валериан, ако немаш свари си жълт кантарион.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Относно какво мислим , мислим че сравнение с повечето ,,диванета,, в кръчмата ти са самото спокойствие .
                              Са ,, диванетата,, и те че вземат да се обидят. Ей нема угодия.
                              Започвам да се засягам. Сипи сега едно кафе, че да стопираш процеса.
                              Наздраве, сър!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                [ATTACH=CONFIG]n3484730[/ATTACH] Не знам вижда ли се Горска ягодка ..
                                Наздраве , сър и да ти е сладко !

                                пп. Сериозно ли мислиш това , което каза ?
                                Относно какво мислим , мислим че сравнение с повечето ,,диванета,, в кръчмата ти са самото спокойствие .
                                Са ,, диванетата,, и те че вземат да се обидят. Ей нема угодия.
                                Last edited by Todor Sabev; 08.07.2019, 07:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X