IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хер navhev , много се радвам да те видя!

    https://m.youtube.com/watch?v=tX5jHN3PhSk

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Ама па и ти!?! Така си попитал, че човек да го досрамее, че го е пробал

      Ху..т е добър!
      Ама да не се объркаш, че е правен у Чешко, дето кака Яна нежно му гали шишарките!
      Тука, тука!
      Така поне пишеше на кутията.
      Наздраве с Ху.!
      Оуу, грешка, хер!
      Грешка на езика. По навик, що ли?
      Хус, хус!

      Да, погледнах на една празна бутилка, че го правят у нас.

      Мой колега, жевеещ при хусите, казва, че "Старопрамен" там е бира, а тук не е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
        Някой пробвал ли е тая нова бира "Жатечки хуй", дето я виждам няколко пъти вече?
        Ама па и ти!?! Така си попитал, че човек да го досрамее, че го е пробал

        Ху..т е добър!
        Ама да не се объркаш, че е правен у Чешко, дето кака Яна нежно му гали шишарките!
        Тука, тука!
        Така поне пишеше на кутията.
        Наздраве с Ху.!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Като дръпне килимчето , няма се смееш толко
          Смее ли да го дръпне? А го е дръпнал, а е оревал орталъка, че пак съм се забавлявала около казаня.
          Наздраве, Lelq!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Някой пробвал ли е тая нова бира "Жатечки хуй", дето я виждам няколко пъти вече?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              Е, аз реших да мина тънко!
              Мастичка на господата, розе за дамите.
              Ти ма излови и сега не само че трябва да сервирам двойно количество напитки, а ще се наложи да се набутам с агнешко печено

              Да ти е сладко!

              Имам подозрения, че червеният пипер към гъбения сос е лют Арахната не може го яде това агнешко
              Наздраве, хер!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Е, аз реших да мина тънко!
                Мастичка на господата, розе за дамите.
                Ти ма излови и сега не само че трябва да сервирам двойно количество напитки, а ще се наложи да се набутам с агнешко печено

                Да ти е сладко!

                Агнешкото няма такива масивни кокаляци, според мен.

                Ял си свински джолан, май. Ако е добре опечен, човек може и да сбърка в спомена си с агнешко, особено ако повече се е бил унесъл в я разговора, я в пиенето, я в показаната анатомия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Бе ти се смееш, ама куриерските услуги с дронове настъпват. Току виж ти кацне скоро некой на балкона да те питат домашните любимци като каква е тая вода, аджеба.

                  Това е идея, името на кур.фирмата!

                  "Летящото килимче".
                  Или "Малкия Мук".

                  Подарявам я на бъдещия бизнесчовек.
                  Въпросът вероятно ще е: защо вода, аджеба!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение



                    Това е ресторан в облаците, бе. Не видиш ли? Мисля, че всичко изглежда ясно. Сметката ще й излезе петорна.
                    Въобще не ме бърка и десеторна да е. Нали ти черпиш.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Е, аз реших да мина тънко!
                      Мастичка на господата, розе за дамите.
                      Ти ма излови и сега не само че трябва да сервирам двойно количество напитки, а ще се наложи да се набутам с агнешко печено

                      Да ти е сладко!


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        За учени моми като теб сичко требва е обосновано по парадигмата. Затова днес молекула по молекула, утре тъмна материя по антиматерия по видна материя. Толкова видна и уважавана, че да може да я изпиеш докато се антиматериализира в гърлото ти и се превръща в тъмта материя нейде из червата чревоугодни. Наздраве, Дрънчерво!
                        Сутринта слушах Сантана и съвсем неизненадващо се сетих за вашите закачки, дрънки и пляски с Какчето.
                        Парчето е black magic woman


                        и контекстуално за един крътък миг се зачудих как баш трябва да се преведе това:
                        тъмнокожата магьосница или
                        жената с черната магия

                        Ужас, Трак! Така стават случайните бели - не следвай примера ми и не си задавай подобни въпроси!

                        Правилният превод следва да е:
                        Сладкото Какче с матовата кожа, което прави добри чудеса!

                        Да ти е мирна и кротка главата!
                        Last edited by nachev; 10.07.2019, 12:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Колегите от другите теми убедено и не без известно основание вярват, че тук се наливаме от ранна сутрин.
                          А вече е обедно време!
                          Да не ги разочароваме!

                          Наздраве!



                          Тук никъде не пише, че е за господата. Не ме баламосвай. Слагай бута. И бирата да е студена 4 гр. по С.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Е,еееееее, така, като четеш само четните номера на постовете!
                            Я виж, едно място по-долу господата са почетени с ледена мастичка, в която са киснати омайни билки!
                            Обаче, количествата са ограничени, а ти не ме обаждай, че жените ще вземат да ми скочат и да ме дадат на Комисията


                            Наздраве!

                            Led Zeppelin - All of My Love
                            Така ти се полага, да те дадат трябва. Щом ги черпиш без да са се отчели. Иначе се разпускат и само на черпня го карат. Развалят се, значи. И после айдееее, халка, покрив и докато се усетиш изнасяш легена с прането на двора. Няма разваляш жените, ей!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                              Бе тая кърпа отдолу... на фона на небето... да не би да пращаш чашата с куриерската фирма "Летящото килимче"?
                              Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                              Бе тая кърпа отдолу... на фона на небето... да не би да пращаш чашата с куриерската фирма "Летящото килимче"?
                              Това е ресторан в облаците, бе. Не видиш ли? Мисля, че всичко изглежда ясно. Сметката ще й излезе петорна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение


                                Как за дамитке, бе? А за нас? Ще те дам на Комисията за защита от дискриминация. Слагай тук един агнешки бут и бъчвичка бира да се реваншираш.
                                Е,еееееее, така, като четеш само четните номера на постовете!
                                Я виж, едно място по-долу господата са почетени с ледена мастичка, в която са киснати омайни билки!
                                Обаче, количествата са ограничени, а ти не ме обаждай, че жените ще вземат да ми скочат и да ме дадат на Комисията


                                Наздраве!

                                Led Zeppelin - All of My Love

                                Коментар

                                Working...
                                X