IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ти им кажи, не ги знам тея, с кои съм спал, що тогава съм спал. Ама, тея, дето си вечерял и закусвал с тех, куцукат наоколо, що почваш от крачното кутре и докъде стигнеш. Добре че не си много ящен, ми се фърляш по напитките. Шти пуснем Кака да и напиеш кръвчицата. А на Леля мозъчето. Що едната много буйства, а другата пък твърде смисля. Не смея да кажа коя - кво.

    Както винаги: точен! ))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Чи как без мен? Нали ще права репортажа за "Вещерски вести и невести". Ште избамкам наместо легионерка, да изглеждаш ка гвардейка. Наздраве, дръндейке!
      Лятната или зимна одежда да дам да ми изгладят. Чудя се и се мая с това време променливо!?
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. Знам, че налиташ на червено, но в бялото също съм самата прелест
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ми как, ама само в евро, че да си ги харчи после по Талия-та - красотата изисква поддръжка, а поддръжката струва пари - това го знае всеки джентълмен. Освен това, какво са парите, ако не тор, върху която растат красиви цветя Малко са ни Лелите във форума, Вихъре, та затова и сал ашлаците кибичим тук, в очакване някое цвете да ни озари с присъствието си на барплота, явно осъзнало, че дори и прекрасните диаманти светят с отразена светлина, а в тъмното кьоше трудно се различават само по въглводородната си струкртура от обикновени черни въглища

        Опс, на Леля май всеха да ѝ горят ушите, затова в нейна чест една кайпириня с пешън фрут - хем да е и тематично , макар че времето не е съвсем лятно, но пък не е и ракийно...
        Ааа, Груйо, съвсем в линията ми отговори.
        Мерсим, радвам се, че у некои от младите, като теб, хъсът все още го има.

        Така, колегиално

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ти им кажи, не ги знам тея, с кои съм спал, що тогава съм спал. Ама, тея, дето си вечерял и закусвал с тех, куцукат наоколо, що почваш от крачното кутре и докъде стигнеш. Добре че не си много ящен, ми се фърляш по напитките. Шти пуснем Кака да и напиеш кръвчицата. А на Леля мозъчето. Що едната много буйства, а другата пък твърде смисля. Не смея да кажа коя - кво.

          Ви черпя и аз и изчезвам за ню-ню , да не изгори баницата

          https://m.youtube.com/watch?v=2hUrN3n0Pp0

          Пп. Хитър си тиии ! Която , квото няма , това предлагаш на пиянките

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ти им кажи, не ги знам тея, с кои съм спал, що тогава съм спал. Ама, тея, дето си вечерял и закусвал с тех, куцукат наоколо, що почваш от крачното кутре и докъде стигнеш. Добре че не си много ящен, ми се фърляш по напитките. Шти пуснем Кака да и напиеш кръвчицата. А на Леля мозъчето. Що едната много буйства, а другата пък твърде смисля. Не смея да кажа коя - кво.
            Хехе, Трак, това беше добро - thumbs up
            Айде, че приключих двудневно писане на отчети и презентации, та мога да му отпусна малко края.
            Наздраве, както се казваше в онзи лаф: секс - едва ли, Just Cavalli
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Гледай да не се разминеш с резервацията
              Ни мож се размина - веднага ще намеря заместничка. Имаше един сайт някога - travelgirls май беше, та в него има всякакви девойки, мерак само да има, ама уж без консумация. Не съм пробвал де, макар да има желание по едно време, обаче тъпяи телефон звъни странно, като звъннат от Бг, хеле пък ако не си в ЕС, и става мазало, а рискът трябва да е премерен

              Иначе досиета не пазим, щото всички сме един дол дренки на третото питие. Ма поне сме си и Убави, и учени, и по-по-най

              Наздраве, Леля!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Баш, ся ме пита една девойка, с колко жени съм спал, та се наложи да уточняваме само спал или И после като рече с колко си правил секс, та трябваше да уточняваме какъв секс и стана весело - абе хубаво е човек да се чувства тийнейджър.

                Тоше, тя Леля само се прави с това висене в ъгъла - при достатъчно огнена вода и доволно симпатични младежи не мож я свали от барплота

                Наздраве!
                Ти им кажи, не ги знам тея, с кои съм спал, що тогава съм спал. Ама, тея, дето си вечерял и закусвал с тех, куцукат наоколо, що почваш от крачното кутре и докъде стигнеш. Добре че не си много ящен, ми се фърляш по напитките. Шти пуснем Кака да и напиеш кръвчицата. А на Леля мозъчето. Що едната много буйства, а другата пък твърде смисля. Не смея да кажа коя - кво.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ми как, ама само в евро, че да си ги харчи после по Талия-та - красотата изисква поддръжка, а поддръжката струва пари - това го знае всеки джентълмен. Освен това, какво са парите, ако не тор, върху която растат красиви цветя Малко са ни Лелите във форума, Вихъре, та затова и сал ашлаците кибичим тук, в очакване някое цвете да ни озари с присъствието си на барплота, явно осъзнало, че дори и прекрасните диаманти светят с отразена светлина, а в тъмното кьоше трудно се различават само по въглводородната си струкртура от обикновени черни въглища

                  Опс, на Леля май всеха да ѝ горят ушите, затова в нейна чест една кайпириня с пешън фрут - хем да е и тематично , макар че времето не е съвсем лятно, но пък не е и ракийно...
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Кво стана сега!? И ти ли искаш да се включиш в ретуалите?
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Чи как без мен? Нали ще права репортажа за "Вещерски вести и невести". Ште избамкам наместо легионерка, да изглеждаш ка гвардейка. Наздраве, дръндейке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Баш, ся ме пита една девойка, с колко жени съм спал, та се наложи да уточняваме само спал или И после като рече с колко си правил секс, та трябваше да уточняваме какъв секс и стана весело - абе хубаво е човек да се чувства тийнейджър.

                      Тоше, тя Леля само се прави с това висене в ъгъла - при достатъчно огнена вода и доволно симпатични младежи не мож я свали от барплота

                      Наздраве!
                      Грую , ти като ДС , чак досиета ли водиш ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Тоше, ти да не си с родопска жилка, че тоя лаф за мацоранките там съм ги чувал
                        Наздраве и от мен - нещо ми върви напоследък, пък може и да ям бой накрая. От жената
                        Гледай да не се разминеш с резервацията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Не съм с родопска жилка . мацоранка написах за да разчупя обстановката. ама леля нещо си глътна граматиката и отиде да меси баница

                          Само не разбрах . що ще те налага жената . Щот си направил нещо. или щот не си направил квот требва

                          Наздраве Груйч.
                          Ми гледам всичко живо меси , та и аз .

                          Като има гълъби , има и мацорани

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                            Пъхаш ли й 20олевки в монокините като минава покрай теб на високите токчета по барплота?
                            Ми как, ама само в евро, че да си ги харчи после по Талия-та - красотата изисква поддръжка, а поддръжката струва пари - това го знае всеки джентълмен. Освен това, какво са парите, ако не тор, върху която растат красиви цветя Малко са ни Лелите във форума, Вихъре, та затова и сал ашлаците кибичим тук, в очакване някое цвете да ни озари с присъствието си на барплота, явно осъзнало, че дори и прекрасните диаманти светят с отразена светлина, а в тъмното кьоше трудно се различават само по въглводородната си струкртура от обикновени черни въглища

                            Опс, на Леля май всеха да ѝ горят ушите, затова в нейна чест една кайпириня с пешън фрут - хем да е и тематично , макар че времето не е съвсем лятно, но пък не е и ракийно...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Тоше, тя Леля само се прави с това висене в ъгъла - при достатъчно огнена вода и доволно симпатични младежи не мож я свали от барплота
                              Пъхаш ли й 20олевки в монокините като минава покрай теб на високите токчета по барплота?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                И в парка гола? Тцъ, тцъ, тцъ, извратиха се вещите жени!
                                Кво стана сега!? И ти ли искаш да се включиш в ретуалите?
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X