IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Отивам да се глася пред огледалото. Обаче, налегнаха ме едни съмнения, дето обектива ти не мое ме фана. Мисля, ще се простиш с Пулицъра.
    Наздраве, Мрънкало!
    Ако си толкова по-широка и стаята е малка, кажи му да си вземе суперширокоъгълен обектив "фиш ай".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Отивам да се глася пред огледалото. Обаче, налегнаха ме едни съмнения, дето обектива ти не мое ме фана. Мисля, ще се простиш с Пулицъра.
      Наздраве, Мрънкало!
      Напротив! Ще наредя журито на чекалото да киризи Кака в целофан. Може и Кристо да покана, да види новата опаковъчна арт-техника. А ти грей се покажеш от всичките си положителни страни. Изложи своето изкуфство но без да се излагаш. Наздраве, Дрънлагация!

      Коментар


      • да турим едно за Греъм.
        Наздраве!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Сложи си целофанената пелерина, може и пончо. И не го прегъвай много, че се пречупва картината. Там къде най ти прилепва, разрешавам да си сложиш червена точка с червилото. Да не се вижда всичко. Но точките да бъдат малки. Не хитрувай. Репортаж за Пулицър ще права. Наздраве, Дрънпончо!
          Отивам да се глася пред огледалото. Обаче, налегнаха ме едни съмнения, дето обектива ти не мое ме фана. Мисля, ще се простиш с Пулицъра.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Като чуя за бял цвят, първата ми асоциация е тая /споделената/...

            Не зная кВо сте нищили по отношение на бельото, но темата - колкото и повърхностна да изглежда - може да бъде и голям... трап...

            Добре де: блатото може да се окаже дълбоко...

            Наздраве!
            А аз като чуя за бял цвят,първата ми асоциации са разцъфнали фиданки през ранната пролет. Имаме някакво разминаване с теб в представите вероятно, щото моите предпочитания по отношение на бельото са в противоположния край на спектъра.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Прати му на човека едни гащички да мирне.
              Ама гледай да не са от некой простор от ромската махала.
              У хабитатя ки нямаме такава махала. Местообитанието, оказа се, неподходящо за интродуциране на представителите от съответната етногрупа. Автохтоните видове отказаха да търпят подобен паразитизъм.
              Наздраве, сър!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Нещо за лягане?!

                https://www.youtube.com/watch?v=mg8xiOvu9Zc

                https://www.youtube.com/watch?v=okJk8mE3otQ

                https://www.youtube.com/watch?v=oCuXXpcPpFA
                Last edited by SPART; 16.07.2019, 23:15.
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Темата с цвета на бельото я нищихме. Не щъ пак да навлизам в това блато.
                  Наздраве!
                  що бе , развей го ...качва рейтинга ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Лятната или зимна одежда да дам да ми изгладят. Чудя се и се мая с това време променливо!?
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. Знам, че налиташ на червено, но в бялото също съм самата прелест
                    Сложи си целофанената пелерина, може и пончо. И не го прегъвай много, че се пречупва картината. Там къде най ти прилепва, разрешавам да си сложиш червена точка с червилото. Да не се вижда всичко. Но точките да бъдат малки. Не хитрувай. Репортаж за Пулицър ще права. Наздраве, Дрънпончо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Прати му на човека едни гащички да мирне.
                      Ама гледай да не са от некой простор от ромската махала.

                      А, не! Държа да са от простор във ФакултетО!
                      Last edited by RUBLA; 16.07.2019, 21:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Темата с цвета на бельото я нищихме. Не щъ пак да навлизам в това блато.
                        Наздраве!
                        Прати му на човека едни гащички да мирне.
                        Ама гледай да не са от некой простор от ромската махала.
                        Last edited by RUBLA; 16.07.2019, 21:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Темата с цвета на бельото я нищихме. Не щъ пак да навлизам в това блато.
                          Наздраве!

                          Като чуя за бял цвят, първата ми асоциация е тая /споделената/...

                          Не зная кВо сте нищили по отношение на бельото, но темата - колкото и повърхностна да изглежда - може да бъде и голям... трап...

                          Добре де: блатото може да се окаже дълбоко...

                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Бялото бельо е много интригуващо и разпалва въображението... ))
                            Темата с цвета на бельото я нищихме. Не щъ пак да навлизам в това блато.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ми как, ама само в евро, че да си ги харчи после по Талия-та - красотата изисква поддръжка, а поддръжката струва пари - това го знае всеки джентълмен. Освен това, какво са парите, ако не тор, върху която растат красиви цветя .................................

                              Това - с поддръжката - ми напомни, че тълкуването може да мине и по линия на френския език /но не става дума за френска любов! - да сме на ясно/...

                              Та - на френски - поддръжка, подкрепа - си е soutien...

                              Ако продължим горната мисъл: "красотата изисква поддръжка..." и така нататък..., значи "сухото" наистина е важно...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Лятната или зимна одежда да дам да ми изгладят. Чудя се и се мая с това време променливо!?
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П.П. Знам, че налиташ на червено, но в бялото също съм самата прелест

                                Бялото бельо е много интригуващо и разпалва въображението... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X