IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

    Бе Трак каза нещо за опаковане от Кристо, ама той опакова само гигантски конструкции и тела.



    Иначе ще е световно шоу – "Кристо опакова кака tnm".

    Може би заедно с моста и Рачо Ковача?
    Пускат ли те да минаваш по моста?
    Все още - да
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Не съм съгласна! Сменяй концепцията на проекта.
      Наздраве, Мрънкало!
      Бе Трак каза нещо за опаковане от Кристо, ама той опакова само гигантски конструкции и тела.



      Иначе ще е световно шоу – "Кристо опакова кака tnm".

      Може би заедно с моста и Рачо Ковача?
      Пускат ли те да минаваш по моста?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ако е свързано с работата ти - вдигай гарда и се стягай за кръгова отбрана. Ако е свързано с някакви по-фриволни желания от страна на висшестоящия - късай и фърляй. Никоя служба не си заслужава подобни евентуалности.
        Наздраве!
        Ба, това ше да е интересно, ама нека и Леля си каже де, ако иска. Това с фриволните желания е интересна тема, в която съм се озовал не веднъж, макар досега шамар да не съм получавал. Обаче някои хора са прости по природа и доволно нагли от позицията си на голЕм началник, та ако е такъв ситуасионът - евалата на Леля, така се прави!
        Но да не умувам толкова много рано сутрин, тя само ще си рече какво и що, ако и душа сака, пък ние ще плюнчим калемите, така де, ще разчешем клавиатурите и ще дадем все мъдри съвети и правилни умозаключения
        Наздраве!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Облагите са за мен. Ще навляза изневиделица и нашироко в културните среди като представя арт-инсталацията "Наивна муза-легионерка опакована в новите дрехи на царя". Даже ще дам право на журито за Пулицър критично да огледа отблизо конфигурацията, а на Кристо ще се падне честта да я разопакова. При такова висше общество нема се излагаме с билетчета от дваесе стинки, я. Наздраве, Дрънпаковка!
          Не съм съгласна! Сменяй концепцията на проекта.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Не се и съмнявам. Надявам се, че входът няма да е безплатен
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. Забравих да попитам каква ще е цената на билета.
            Облагите са за мен. Ще навляза изневиделица и нашироко в културните среди като представя арт-инсталацията "Наивна муза-легионерка опакована в новите дрехи на царя". Даже ще дам право на журито за Пулицър критично да огледа отблизо конфигурацията, а на Кристо ще се падне честта да я разопакова. При такова висше общество нема се излагаме с билетчета от дваесе стинки, я. Наздраве, Дрънпаковка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Началника
              Ако е свързано с работата ти - вдигай гарда и се стягай за кръгова отбрана. Ако е свързано с някакви по-фриволни желания от страна на висшестоящия - късай и фърляй. Никоя служба не си заслужава подобни евентуалности.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Каква стая? Нали на теферич ще се изявяваш. Толкоз гости съм поканил.
                Не се и съмнявам. Надявам се, че входът няма да е безплатен
                Наздраве, Мрънкало!

                П.П. Забравих да попитам каква ще е цената на билета.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Началника
                  Зававалийката! Сега вече сама ще си си началник.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                    Ако нахалника е началник се брои за лоша поличба....Присетих се за юръп от другата тема, с нещо доста ново като изпълнение (в превод на заглавието - "поличба"):

                    https://www.youtube.com/watch?v=UdYd0WUiUeM


                    И аз отскоро ходя на лекции за джуниър-магесник!
                    Началника не може да бъде нахалник. Той е у(о)правник.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      На началника ли заби шамара или на нахалника,....
                      Ако нахалника е началник се брои за лоша поличба....Присетих се за юръп от другата тема, с нещо доста ново като изпълнение (в превод на заглавието - "поличба"):

                      https://www.youtube.com/watch?v=UdYd0WUiUeM


                      И аз отскоро ходя на лекции за джуниър-магесник!

                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        На началника ли заби шамара или на нахалника, де те пощипва да провери колку те требе. Ако е на начлника, си заслужава черпнята.
                        Началника

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Аз изцяло съм положителна, що само страни такива ще ми търсиш?
                          Наздраве, Мрънкало!

                          П.П. Не ми го води градския. Имам усещането, че няма да си допаднем
                          Той е стар, а ти си мощна като "Мечтата на старика". Не случайно Чиче така запленен. А Кристото от благодарност за гледката, може ви опакова Ковача, да не ви стреска с работливия си вид. Наздраве, Дрънбачка!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Допитах се до нетя, да ми разясни словата ти. Ся ще му намекна на Арахната да се оборудва взискателно преди да се заеме със снимките.
                            Наздраве!
                            Каква стая? Нали на теферич ще се изявяваш. Толкоз гости съм поканил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Душата гори
                              наздрав

                              Сипи си нещо пожарогасително.
                              Наздраве, Преци!





                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Ако си толкова по-широка и стаята е малка, кажи му да си вземе суперширокоъгълен обектив "фиш ай".
                                Допитах се до нетя, да ми разясни словата ти. Ся ще му намекна на Арахната да се оборудва взискателно преди да се заеме със снимките.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X