IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    [ATTACH=CONFIG]n3503419[/ATTACH]

    Майна , не се ласкай !
    Предполагам си изклал фермата със свине , заради чумата , та теб да черпя с вносно прасе . Да ти е сладко .
    Вносните прасета си ги яжте вие ... на тон фураж , 15% са химия , да не ти изброявам каква , че нема да бутнеш повече свинско ... ама благодарско , все пак , че не си неко злопаметна вещица ......да си жива и здрава ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ми, някои и без това ме препращат към Индия, пропускайки това, дето Индия се уппавлявала от древните българи. А къде другаде владеят левитацията, ако не там? Просто ми се разбуждат стари умения. Наздраве, Дрънцинганке!
      Левитация, мевитация ... дрън, дрън. Още малко ще речеш, че и заради някои други умения те препращат към Индията. Ама каквото и да кажеш, немоеш излъга клиентела на Кръчмата. Щот знаем, че приликите сал от цвят ги докарваш.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Божеее, лика прилика сме си с тоз младеж, само дето нямам мустак и тумбак....( ЕЕЕ, малко съм дървен в краката, но поне у всите...)

        Наздраве за Човеците, дето могат да се веселят !!!
        То па една веселба , да знаш че не можеш , ама да ти се иска ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          ха тъй ... коет'не ви изнася е бълнуване ... или приказки на пияна глава ......ама все пак е добре , че си удряте спирачката от време на време ...
          Click image for larger version

Name:	файл (1).jpg
Views:	1
Size:	7.7 КБ
ID:	3503419

          Майна , не се ласкай !
          Предполагам си изклал фермата със свине , заради чумата , та теб да черпя с вносно прасе . Да ти е сладко .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Божеее, лика прилика сме си с тоз младеж, само дето нямам мустак и тумбак....( ЕЕЕ, малко съм дървен в краката, но поне у всите...)

            Наздраве за Човеците, дето могат да се веселят !!!
            Едното за сметка на другото ... Как да не се размечтае човек
            Наздраве, 4i40!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Честит празник на софиянчетата! Останалите да стоят отстрани и да подсмърчат.
              Click image for larger version

Name:	9805c3e04d4b70b00e160df77a41ae5b_XL (2).jpg
Views:	1
Size:	87.5 КБ
ID:	3503413

              Благодаря !
              Да се почерпите . Имате и избор кой за какво да пие . Дали за Вяра , дали за Надежда , дали за Любов , а може и просто за повода или дупката в геврека
              Наздраве !

              Коментар


              • [QUOTE=Trakatrak;n3503405]

                Я, Чичи си призна, дето минавал седемнадесетака. Ама съм провокатор![/QUOTE



                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Божеее, лика прилика сме си с тоз младеж, само дето нямам мустак и тумбак....( ЕЕЕ, малко съм дървен в краката, но поне у всите...)

                  Наздраве за Човеците, дето могат да се веселят !!!
                  Я, Чичи си призна, дето минавал седемдесетака. Ама съм провокатор!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Тези в сравнение с Чиче са много млади, а по отношение на Кака са фини и пъргави. Само Леля може да я привидим в това въртящо се буренце.
                    Божеее, лика прилика сме си с тоз младеж, само дето нямам мустак и тумбак....( ЕЕЕ, малко съм дървен в краката, но поне у всите...)

                    Наздраве за Човеците, дето могат да се веселят !!!

                    Коментар


                    • Честит празник на софиянчетата! Останалите да стоят отстрани и да подсмърчат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Брях, Арахната и паяжина не му трябва. Оно е овладяло левитацията
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Ми, някои и без това ме препращат към Индия, пропускайки това, дето Индия се уппавлявала от древните българи. А къде другаде владеят левитацията, ако не там? Просто ми се разбуждат стари умения. Наздраве, Дрънцинганке!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          https://www.youtube.com/watch?v=cysqItZwk0Q
                          Boogie Woogie Seniors Couple

                          Айде лелчета и чичЕта ...раздрусайте ... туй онуй !
                          Тези в сравнение с Чиче са много млади, а по отношение на Кака са фини и пъргави. Само Леля може да я привидим в това въртящо се буренце.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ааа, "дур - яваш" не ни е баш в приоритетите на мен и Lelq. Просто засега си почиваме след лятната почивка и не сме твърде активни. Ама ако искаш, мое пак да се пробваш - да видим уважаемата модература бди ли, спи ли!?
                            Наздраве, чужденеций!
                            https://www.youtube.com/watch?v=cysqItZwk0Q
                            Boogie Woogie Seniors Couple

                            Айде лелчета и чичЕта ...раздрусайте ... туй онуй !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              ха тъй ... коет'не ви изнася е бълнуване ... или приказки на пияна глава ......ама все пак е добре , че си удряте спирачката от време на време ...
                              Ааа, "дур - яваш" не ни е баш в приоритетите на мен и Lelq. Просто засега си почиваме след лятната почивка и не сме твърде активни. Ама ако искаш, мое пак да се пробваш - да видим уважаемата модература бди ли, спи ли!?
                              Наздраве, чужденеций!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Добро утро!

                                Вярно, че Lelq по-чувствителна и деликатна, ама не ми се вярва да се е трогнала и дълбоко впечатлила от бълнуването на видния чужденеций.
                                Наздраве!
                                ха тъй ... коет'не ви изнася е бълнуване ... или приказки на пияна глава ......ама все пак е добре , че си удряте спирачката от време на време ...

                                Коментар

                                Working...
                                X