IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Изпращането на мечето явно е поантата на чудния ти сън. Ама мен ми е любознателно като как я сънува точно Кака? Подсъзнанието яки номера започна да ти върти.
    Наздраве, Мрънкало!
    Кака ми е постоянен кошмар. С карабини, с мечоци, с кучета, с казани, с метли, без метли... Наздраве, Дрънметло!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Няма нищо....
      Според както сочи практиката, дамата се настройва психически, а "момъка" физически....
      Препоръчвам изпращането на кило мед, кило орехи и литър ракия...След седмица съм готов...

      Наздраве, tnm !
      Дано ти изпратят, че да не ми се налага да полагам някви усилия за физическата ти настройка.
      Наздраве, 4i40!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Какво стана? Имаш ли постъпления по сметката? Щото багажът съм го стегнала и психически и физически съм се подготвила за дълъг път.
        Наздраве, 4i40!
        Няма нищо....
        Според както сочи практиката, дамата се настройва психически, а "момъка" физически....
        Препоръчвам изпращането на кило мед, кило орехи и литър ракия...След седмица съм готов...

        Наздраве, tnm !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Чета новините тази сутрин и не вярвам на ушите си....
          Някаква дама пращала на виртуалната си дружка към 1млн лв....Вземала от богатите вложители и давала на бедния монтански Ромео....
          Скъпи и ненагледни форумни съкровища, не може ли да ми заредите сметките с малко пари, за да купя билети за диви, екзотични и романтични локации.....Чакам на лични .....
          Приятен ден !
          Какво стана? Имаш ли постъпления по сметката? Щото багажът съм го стегнала и психически и физически съм се подготвила за дълъг път.
          Наздраве, 4i40!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добро утро !
            Чета новините тази сутрин и не вярвам на ушите си....
            Някаква дама пращала на виртуалната си дружка към 1млн лв....Вземала от богатите вложители и давала на бедния монтански Ромео....
            Скъпи и ненагледни форумни съкровища, не може ли да ми заредите сметките с малко пари, за да купя билети за диви, екзотични и романтични локации.....Чакам на лични .....
            Приятен ден !

            Коментар


            • Наздраве фантазьори!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Сънувах чуден сън! Нашта Кака крадне мечета от гората чрез подставени роднини - ветеринари и ги изпраща на Чиче с колет чак в Дивото, че го бил закъсал с добитъка. Чудна страна е България!
                Изпращането на мечето явно е поантата на чудния ти сън. Ама мен ми е любознателно като как я сънува точно Кака? Подсъзнанието яки номера започна да ти върти.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Сънувах чуден сън! Нашта Кака крадне мечета от гората чрез подставени роднини - ветеринари и ги изпраща на Чиче с колет чак в Дивото, че го бил закъсал с добитъка. Чудна страна е България!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ква таз Милка, бре!? Аз мязам по-скоро на плюшено мече
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. Много се смях на вица.
                    Не е Милка, много по-жилава си от нея. Милка вече беше благосклонна към дъртото чиче. И понеже му се услади, дири следваща.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Бааа, за главътъ има съмнения. Бая основателни. И нарицателни. Се върна ли от гората нашта Тянка без глава? Наздраве, Дрънглаваначке!
                      Съмненията ги фърли зад лявото си рамо. Щом още мога да пазя равновесие, значи глъвътъ е на мястото си.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Много му се опъваш и запъваш. Затуй му жилавееш и горчееш.
                        Ква таз Милка, бре!? Аз мязам по-скоро на плюшено мече
                        Наздраве, Мрънкало!

                        П.П. Много се смях на вица.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          И ти кат Арахната май имаш нужда от постоянно ползване на очила. Няма как при мойта пуФкава природа да съм жилава.
                          Наздраве!
                          Много му се опъваш и запъваш. Затуй му жилавееш и горчееш.
                           

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Успокой се, бре!!! Няма място за притеснение. Още съм цяла - от главата до петите.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Бааа, за главътъ има съмнения. Бая основателни. И нарицателни. Се върна ли от гората нашта Тянка без глава? Наздраве, Дрънглаваначке!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ние мислехме, че са те изяли вече. Барем главътъ. Така си личи нещо.
                              Успокой се, бре!!! Няма място за притеснение. Още съм цяла - от главата до петите.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Коо, ко искат...?
                                Малко жилаФка ми се видиш...
                                Мъъъ, кът няма риба и рак се руча....
                                Наздраве !
                                И ти кат Арахната май имаш нужда от постоянно ползване на очила. Няма как при мойта пуФкава природа да съм жилава.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X