IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе , къде е мечкарят да черпи ? Днес било празник

    Айде за всички мечета, мецани и мечки и мечоци
    Наздраве !

    https://m.youtube.com/watch?v=yVcDeh...&start_radio=1

    Коментар


    • Снощи бях на среща с дубиозата . Голям кеф ! Голям купон ! Днес обаче се чувствам , все едно съм била на среща с товарният влак . Погото ме застигна , а гласът ми хвана крачка . Отивам сутринта до магазинът , при един приятел , да си взема нещо за реанимация и на него му беше особено забавно, че не издавам звук . Кълва , кълва - за години си върна , необезпокояван и накрая ми сложи тъмни очила , да съм спряла да му говоря с очи .
      Като си тръгвах каза , че седмица -две , ще го замества брат му , та дано до тогава ми мине бесът от гаврата .
      Добре , че тук ме разбирате и без думи
      Наздраве , Кръчма !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Кое е това приятелче? Анонимко ли? Не сиренце, парички му сложи.

        Е, то не може да знаеш всичко

        https://m.youtube.com/watch?v=k47-7u...Q2-ADsmsVr9PuQ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          За един приятел
          [ATTACH=CONFIG]n3521107[/ATTACH]

          Закуска
          Кое е това приятелче? Анонимко ли? Не сиренце, парички му сложи.

          Коментар


          • За един приятел
            Click image for larger version

Name:	images.png
Views:	1
Size:	2.3 КБ
ID:	3521107

            Закуска

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Туй бакардито не е точно от нашите географски ширини, ма щом те кефи, няма ти трошим хатъра я. Ей ти от хубавото - ти знаеш как да боравиш с опасни бойни вещества, та ще се справиш и с това без разредител Наздраве
              Тези 151 градуса са нещо взривоопасно, нестабилно като нитроглицерина сигурно.
              Да се налива вного внимателно!
              И да се пие само на открит въздух че да не окапят тапетите или почернее мазилката.
              Last edited by 78-10; 29.11.2019, 19:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Милият той ... Ходи ти леят куршум - не, за по-сигурно нека да е гюле - против страх и вържи един червен конец на лявата ръка като превантивна мярка срещу урочасване.
                Наздраве, Мрънкало!

                Аз да не съм еретик или гностик, или безбожник, или друговерец? Отидох на черква, редих му къф е проблема с разпасаната пазачка на исторический проход Шипка и попето ми попя да прогони злите сили около мен и прохода. Затова съм такъф куражлия напоследък. Аха! Наздраве, Дрънзлосилие такова!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Е, то това си е шотландска/ирландска ракия, пък и нали е модерно покрай Брекзит да си лафим и за Шотландия и Ирландия, та затова. Наздраве и на теб тогава с водка Доктор'с от село Гинци - нали оттам беше, помня я от студенстките години. Ех, какви времена бяха
                  Тцъ, тцъ, тцъ, хем паралия да черпи наред, хем стиснат да се не охарчи за класна водка. Тя водката може да не отлежава дълго, ама многократно я прекарват през миша дупка докато стане бела мачка. А ти си пуснал тук неква опърпана, шарена, въшлясала мацарана, коя явно е доктор на спиртните науки. Даже е докторки, щото има неколко доктората.
                  Last edited by Trakatrak; 29.11.2019, 19:31.

                  Коментар


                  • За любителите,мераклиите,за ценителите:

                    https://www.vesti.bg/lyubopitno/fest...kiiata-6102724

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Щом си почнал да черпиш - сипи и на мен едно Бакарди.
                      Наздраве, хаджи!
                      Туй бакардито не е точно от нашите географски ширини, ма щом те кефи, няма ти трошим хатъра я. Ей ти от хубавото - ти знаеш как да боравиш с опасни бойни вещества, та ще се справиш и с това без разредител Наздраве
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Е, то това си е шотландска/ирландска ракия, пък и нали е модерно покрай Брекзит да си лафим и за Шотландия и Ирландия, та затова. Наздраве и на теб тогава с водка Доктор'с от село Гинци - нали оттам беше, помня я от студенстките години. Ех, какви времена бяха
                        Щом си почнал да черпиш - сипи и на мен едно Бакарди.
                        Наздраве, хаджи!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Да, бе, черпил! Сякаш не знаеш, че културните хора виски не поемаме. Само ракия и водка си помпаме в по-големи количества. За да ни боли културата и да не ни боли стомахчето и главицата.
                          Е, то това си е шотландска/ирландска ракия, пък и нали е модерно покрай Брекзит да си лафим и за Шотландия и Ирландия, та затова. Наздраве и на теб тогава с водка Доктор'с от село Гинци - нали оттам беше, помня я от студенстките години. Ех, какви времена бяха
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Кака ми е постоянен кошмар. С карабини, с мечоци, с кучета, с казани, с метли, без метли... Наздраве, Дрънметло!
                            Милият той ... Ходи ти леят куршум - не, за по-сигурно нека да е гюле - против страх и вържи един червен конец на лявата ръка като превантивна мярка срещу урочасване.
                            Наздраве, Мрънкало!


                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Грую, мерси за желанието да почерпиш, но нещо ме бъркаш с "Мимето"....
                              Аз съм от простолюдието, дето ще предпочета свинско със зеле пред тези неща....
                              Нооо, Благодарско !!!
                              Момиците, Чиче, са си храна на простолюдието, както и всички видове карантия, като в Италия приготвянето им е доведено до съвършенство. Аз лчино имам спомени, че съм ял на село и момици и бели бъбреци, преди мнооооого години - пръжнати в масълце, без изгъзици от тапиока, разбира се А Мимето не я знам коя, ама ако е някоя арна мома от Гинци, ще се жертвам.
                              Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Ау, сега видях нещо - специално за Чиче го качвам и черпя. Понеже няма да се сети какво е (то и аз няма само по картинка), ще поясни, че това са момици с тапиока, червено цвекло и цикория. И веднага се сещам за един чудомиров герой, дето можел да изяде всички шарденчета, бели бъбреци и момици от месаря Апропо, търсех бели бъбреци за Леля, ма то пък се получи като за Чиче
                                Наздраве, че нещо много резко ми се отработи!
                                Грую, мерси за желанието да почерпиш, но нещо ме бъркаш с "Мимето"....
                                Аз съм от простолюдието, дето ще предпочета свинско със зеле пред тези неща....
                                Нооо, Благодарско !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X