IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

    По-добре да не го настига, защото сме в сезона на мечките.
    Ще го стигне някое гризли и ще му стопи лагерите и сегментите.
    В сезона на мъжкото червено вино се пие против грип, уроки и срещи с мечки.
    ае наздраве
    Начи ..., Андреев ден мина. В тази връзка искам да вметна нещо във връзка с физиологията на ника ти.

    През това време на годината по наште географски ширини, всяка уважаваща се и държаща на доброто си име мечка, ляга да спи зимен сън. То, навън може и да няма зима, ама и манджата става кът и затова е по-добре да се премине на режим "летаргия" Още повече, че през февруари женската мечка ще роди мече и ще се нуждае от всичките натрупани през есента запаси.

    Сега нещо и за етологията на ника ти.

    Мечката е всепризнат властелин на гората и като такава не се промъква в гръб, а стъпва тежко и се изправя на задните си лапи когато реши да застане насреща ти. Макар и хищник, тя никога не издебва.

    Наздраве, мече!


    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Привет,

      наскоро, благодарения на контактите си и на това, че знам какво да говоря и на кого, успях да намеря работа на един приятел.

      Заплатата е сигурна и добра, с 6 месеца изпитателен срок. Човекът ми благодари с кутия луксозни бонбони.

      Аз периодично правя добрини на хората........но не ми се е върнало обратно до момента.

      Тези, които четат форума редовно, знаят какво имам предвид.


      Поздрави
      Ако пускаш вътрешна информация, подай я първо към кръчмата. Под масата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        При моето богато въображение, ти такъв въпрос да ми задаваш!?!?!? Винаги мога ти направя маньовър и да цъфна там,ткъдето най-малко ме очакваш.
        Наздраве, Мрънкало!
        Верно, че на тая метла си бая маневрена, ама да не вземе се приземиш у Салем, та да те харесат тамошните старейшини. Чи отиди метлата. Наздраве, Дрънхвърчило!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Добре де, не мо е ли до кат си пием червено вино и вместо мечки, да минем у по - лека категория примерно със сърнички.
          а бре, де бре, мечти, фантасмагории! Aре да се държиме като мЪже А ? мм??
          Aй Тодаре наздраве https://www.youtube.com/watch?v=wp7gOF4uNaM

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

            По-добре да не го настига, защото сме в сезона на мечките.
            Ще го стигне някое гризли и ще му стопи лагерите и сегментите.
            В сезона на мъжкото червено вино се пие против грип, уроки и срещи с мечки.
            ае наздраве
            Добре де, не мо е ли до кат си пием червено вино и вместо мечки, да минем у по - лека категория примерно със сърнички.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Направи добро и го хвърли зад гърба си, а рано или късно то ще те настигне. Поне така твърди народната мъдрост.

              Малко разочаровам ми се струваш. Вероятно поради младостта си, все още имаш някакви очаквания към антропогенните компоненти на заобикалящия те ландшафт
              Наздраве!
              По-добре да не го настига, защото сме в сезона на мечките.
              Ще го стигне някое гризли и ще му стопи лагерите и сегментите.
              В сезона на мъжкото червено вино се пие против грип, уроки и срещи с мечки.
              ае наздраве

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Привет,

                наскоро, благодарения на контактите си и на това, че знам какво да говоря и на кого, успях да намеря работа на един приятел.

                Заплатата е сигурна и добра, с 6 месеца изпитателен срок. Човекът ми благодари с кутия луксозни бонбони.

                Аз периодично правя добрини на хората........но не ми се е върнало обратно до момента.

                Тези, които четат форума редовно, знаят какво имам предвид.


                Поздрави
                Направи добро и го хвърли зад гърба си, а рано или късно то ще те настигне. Поне така твърди народната мъдрост.

                Малко разочаровам ми се струваш. Вероятно поради младостта си, все още имаш някакви очаквания към антропогенните компоненти на заобикалящия те ландшафт
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Привет,

                  наскоро, благодарения на контактите си и на това, че знам какво да говоря и на кого, успях да намеря работа на един приятел.

                  Заплатата е сигурна и добра, с 6 месеца изпитателен срок. Човекът ми благодари с кутия луксозни бонбони.

                  Аз периодично правя добрини на хората........но не ми се е върнало обратно до момента.

                  Тези, които четат форума редовно, знаят какво имам предвид.


                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Той е широко скроен и е над тези неща . Паричките Нищо , че и той с габровска жилка . Обича узо , бира , риба и море . Ама зимата , освен ако не обикаля в топлите точки на света , май не са подходящи много изброените . Като измисля нещо готино , ще го почерпя . Не е обидчив , че за едно забавяне , да се нацупи Пък и е зает и мойте изцепки се пренебрежими , сравнени с тези на Мъск

                    ...................
                    Не зная как уважаемите модераторки не са те все още изтрили... Да говориш за недоразумението /Мъск/ и да спамиш в неправилна тема! Предизвикваш ме също да спамя...

                    Има и друго: Мъск е милиардер /може да се цепи с всякакви изцепки... и по всички шевове/, докато /допускам/ - тук милиардери няма... Милиардерки - още повече /няма/...

                    Накрая, почвам да мисля, че - ако на Мъск изцепките му могат да се съберат в няколко тома, то за твоите - ние, тук - нищо не знаем..., ако и да заявяваш на всеослушание, че са пренебрежими... Дай ни малко критерии, с които една дама определя като "пренебрежими" част от своите изцепки...

                    Предлагам да почнеш с твоите /пренебрежими/ изцепки: например, почни с най-голямата изцепка според теб и така, в низходящ ред - докъдето стигнеш. Може да предизвикаш интерес не само в кръчмата, но да привлечеш вниманието и на някой писател..., бестселърче и възможност да настигнеш Мъск /не по изцепки, а по милиарди/...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Как си представяш, че ще преодолееш защитата на светия кръст? А попът ръсеше със света ракийка, де гони проклети въздържателки, та понеже вече минаваш за такава, дръж се прилично и надалеч. Недей да ми кашляш във врата и да ми мериш с педи гърба. Не мой да ме скроиш. Наздраве, Дрънтрезве!
                      При моето богато въображение, ти такъв въпрос да ми задаваш!?!?!? Винаги мога ти направя маньовър и да цъфна там,ткъдето най-малко ме очакваш.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Тоя поп тотално тай излъгал. Вземай крути мерки и обезопасявай кочинката, що не знаеш в това мрачно, печално и мъгляво време как мое ти се изръся на гости по въздушно-капков път.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Как си представяш, че ще преодолееш защитата на светия кръст? А попът ръсеше със света ракийка, де гони проклети въздържателки, та понеже вече минаваш за такава, дръж се прилично и надалеч. Недей да ми кашляш във врата и да ми мериш с педи гърба. Не мой да ме скроиш. Наздраве, Дрънтрезве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Той е широко скроен и е над тези неща . Паричките Нищо , че и той с габровска жилка . Обича узо , бира , риба и море . Ама зимата , освен ако не обикаля в топлите точки на света , май не са подходящи много изброените . Като измисля нещо готино , ще го почерпя . Не е обидчив , че за едно забавяне , да се нацупи Пък и е зает и мойте изцепки се пренебрежими , сравнени с тези на Мъск

                          Теб ще черпя сега . За първи път успях да си направя прилично , турско кафе , сама и смятам да го споделим Твойта половина ще е изстинала , докато се излюпиш , за това ще ти оставя повече , да не ревеш . Имаше нещо за бръчки и тайни... Ако се окаже вярно и ми ги разбереш , да ги пазиш . Това не важи за бръчките ! Подмладиш ли се , веднага сподели !
                          [ATTACH=CONFIG]n3521280[/ATTACH] Добро утро , инсект и наздраве !
                          Подлаааа си ти, като онаа кака си подла. Знаеш, че не пия кафе и оп, айде, ела на едно кафе.... да те свие стомахчето. Все подмолни и коварни пиянкетки в таа кръчма.
                          Last edited by Trakatrak; 01.12.2019, 20:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Кое е това приятелче? Анонимко ли? Не сиренце, парички му сложи.
                            Той е широко скроен и е над тези неща . Паричките Нищо , че и той с габровска жилка . Обича узо , бира , риба и море . Ама зимата , освен ако не обикаля в топлите точки на света , май не са подходящи много изброените . Като измисля нещо готино , ще го почерпя . Не е обидчив , че за едно забавяне , да се нацупи Пък и е зает и мойте изцепки се пренебрежими , сравнени с тези на Мъск

                            Теб ще черпя сега . За първи път успях да си направя прилично , турско кафе , сама и смятам да го споделим Твойта половина ще е изстинала , докато се излюпиш , за това ще ти оставя повече , да не ревеш . Имаше нещо за бръчки и тайни... Ако се окаже вярно и ми ги разбереш , да ги пазиш . Това не важи за бръчките ! Подмладиш ли се , веднага сподели !
                            Click image for larger version

Name:	2019-12-01 04.29.09.jpg
Views:	1
Size:	4.9 КБ
ID:	3521280 Добро утро , инсект и наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Аз да не съм еретик или гностик, или безбожник, или друговерец? Отидох на черква, редих му къф е проблема с разпасаната пазачка на исторический проход Шипка и попето ми попя да прогони злите сили около мен и прохода. Затова съм такъф куражлия напоследък. Аха! Наздраве, Дрънзлосилие такова!
                              Тоя поп тотално тай излъгал. Вземай крути мерки и обезопасявай кочинката, що не знаеш в това мрачно, печално и мъгляво време как мое ти се изръся на гости по въздушно-капков път.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Туй бакардито не е точно от нашите географски ширини, ма щом те кефи, няма ти трошим хатъра я. Ей ти от хубавото - ти знаеш как да боравиш с опасни бойни вещества, та ще се справиш и с това без разредител Наздраве
                                Благодаря и наздраве, за твое здраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X